Премини към съдържание

  • Статистика на сайта

    24,318
    Регистрирани
    1,241
    Най-много тук
    Тодор66
    Последно регистриран
    Тодор66
    Регистрация
  • На линия са   2 потребителя, 0 Скрити, 23 госта (Виж списъка)

  • Мнения

    • Привет, Уикенда минавах през Петрохан и колата едва качи прохода - на места с газ до долу едва достигаше 40-50 км/ч. Често пътувам тази дестинация и преди колата вървеше доста по-леко. Това, което забелязах е, че сякаш не винаги сваляше на по-ниска предавка, дори и при по-рязко натискане на педала за газта. В случаите, когато успяваше да се форсира до 3000-3500 оборота, то нищо не се случваше с вървежа - т.е. само се форсира, но не се усеща да набира - все едно се форсира на празен ход. Проблемът не се долавя толкова осезаемо на равно, но е силно изразен по нагорнище. Мисля, че на студен двигател не се усеща, но когато колата загрее при по-продължително шофиране и опит за изпреварване, например, е много мудна дори и при лек наклон. Днес я тествах по бул. България (в София) в посока Бояна нагоре. Резултатът е същия, трудно набира (наясно съм, че не е лек автомобил  не очаквам супер динамика) и при кик-даун не винаги сваля предавка, а ако свали се форсира, но по никакъв начин това форсиране не се усеща във вървежа. Преди колата вървеше леко и по нагорнища. П.С. Нямам никакви светещи лампи по таблото. Някакви насоки и предположения?  
    • Мисля че дори на включен режим 4Х4 след 60 км/h автоматично минаваш на стандартен режим почти изцяло на предно.
    • Здравейте колеги, Повдигам стара тема, но имам въпрос към използващите всесезонни гуми с (по-тежък автомобил) Outlander , доволни ли сте от поведението автомобила през лятото и зимата ?  При мен наближава време за смяна на зимните гуми поради остаряване на гумата, а грайфера на гумата е още дълбок и покрива всички норми за дълбочина. И именно поради това сега ми възниква дилемата, дали да не мина на всесезонни гуми които да ги сменям периодично на по кратък интервал от време, отколото ако взема зимни и летни гуми по отделно. С поздрави. 
    • Здравей, пусни снимка и дай някаква ориентировъчна цена.
    • Продавам предни оригинални ( OEM) спирачни дискове - 296 мм  4615A179  Цена по-договаряне ! 
  • Теми

×
×
  • Създаване...