Премини към съдържание

Японска среща Варна къде ?


Японска среща Варна къде ?  

15 гласа

  1. 1. ??????? ????? ????? ???? ?

    • ???????-?????
      10
    • ???????-???????
      2
    • ?????????
      3


Препоръчано мнение

Дайте си мнението и ще синтезираме с анкетите от другите форуми и накрая ще се разбере къде ;) Анкетата свършва в сряда за да може дотогава да се разберем

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте си мнението и ще синтезираме с анкетите от другите форуми и накрая ще се разбере къде ;) Анкетата свършва в сряда за да може дотогава да се разберем

За мене няма значение понеже и трите места не ги знам така , че като решите поне посочете на картата къде ще е , за да можем ние от другите градове да се оправим и без да ангажираме Емо , че няма да може да ни смогне :drag: да ни ескортира .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на митцубиши колегите. Събиране на същата дата от 14:15 до 14:45 на паркинга на пикадили (практикер) и потегляне в колона към Метро. Ще ви чакаме

Колегата Емил Димитров е писал това :) Ще дам карта на пикадили и практирер :) Те се намират в началото на Варна или в края посока София в дясно след последният светофар :)

<a href="http://www.bulmaps.bg/index.php?q" target="_blank">http://www.bulmaps.bg/index.php?q[0]=zNTA7&q[1]=g5MjIzOzQyMF8&q[2]=TE3NTQuNTs0Nz&q[3]=dmFybmE7NTs2O</a>

Eй това е практикер :) Ако идвате от Бургас предполагам,че през аспаруховият мост ще минете :) За да не ви карам да минавате по околовръстното през града ще ви е най-лесно за ориентиране :) На 3-тият светофар след аспаруховият т.е когато стигнете катедралата и тя ви остане в ляво заедно с такситата завивате наляво и само напред по булеварда той ще ви отведе на практире,който се намира след последният светофар вдясно ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Емил Димов е писал това :)
Колегата е Емил Димитров...... :P ..........
За мене няма значение понеже и трите места не ги знам така , че като решите поне посочете на картата къде ще е , за да можем ние от другите градове да се оправим и без да ангажираме Емо , че няма да може да ни смогне
Той Емо е от хвърковатата чета на Бенковски........Ще ви смогне и още как....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе малко тази анкета ми се вижда....Мислех че сме го решили вече! Не така колеги, само ще се объркат другите... Все пак аз ще си чакам мицу колегите на практикер-пикадили, и ще идем където и да се реши. Иво знаеш, че може да разчиташ на мен ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мислих,но доста небяха съгласни или нещо подобно както и да е :) Аз зная за срещата на практикер-пикадили затова обясних къде е ;) Има време до 25-ти и каквото покажат анкетите в сряда това ще е :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой колега от другград се нуждае от ескорт,обяснения или някаква друга информация нека да ми се обади 0895313193.Не се срамувайте :)!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мене няма значение понеже и трите места не ги знам така , че като решите поне посочете на картата къде ще е , за да можем ние от другите градове да се оправим и без да ангажираме Емо , че няма да може да ни смогне :drag: да ни ескортира .

 

Ми да само крайното място е от значение да го знаем, иначе може и инкогнито да пристигнем и без да ангажираме някой за ескорт. :icon_clap: :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми да само крайното място е от значение да го знаем, иначе може и инкогнито да пристигнем и без да ангажираме някой за ескорт. :icon_clap: :icon_angel:
Само да те подсетя......Внимавай какъв адрес ще зададеш на GPS-а, да не отидеш вместо на Метро , на паркинга на Кауфланда...... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз ще дойда, одавна ми се идваше на такова събиране, но незнаех че има такива във Варна :) само някой да сподели неделя колко чеса на Метро ще е добре, понеже не разбрах.Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В 15.00 часа на 25.01.2009 на паркинга на МЕТРО.А предварителна среща на Мицубиши е между 14.15 и 14.45 на паркинга на Пикадили-Практикер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В 15.00 часа на 25.01.2009 на паркинга на МЕТРО.А предварителна среща на Мицубиши е между 14.15 и 14.45 на паркинга на Пикадили-Практикер.

 

 

 

За тези които неса от града къде се намира Пикадили-Практикер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пикадили, Запад (до Практикер)

бул. "Вл. Варненчик", 268

 

http://img523.imageshack.us/img523/2087/30817981ps0.jpg

 

Надаявам се да съм ви помогнал;

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, снимката е идеално вярна :) Коментирайте в другата тема моля, това беше анкета :) Владимиров, пусни снимката с линка и там моля. Благодаря ти предварително ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...