Премини към съдържание

Колт без джанти близо до гара Подуене


onto

Препоръчано мнение

Здравейте колеги и честита нова година!

 

Не знам дали е за тук темата, но искам да попитам дали някой има представа за случващото се с един симпатичен Колт намиращ се между моста на гара Подуене и зала Фестивална. Колта е след 97-98 червен на цвят.

 

Темата я пускам, защото се надявам някой да познава момчето, а може и самия собственик да е от форума.Количката я виждам от доста време и защото е същата като моята с тази разлика, че задния спойлер е там много и се радвам.Скоро не бях минавал и миналата седмица какво да видя- горкото Колтче без гуми и джанти зарязано там.И не само дори не е поставено на трупчета а направо на земята метнато.Дисковете и барабаните целите в ръжда.

 

Това ме наведе на мисълта, че може би колта има някаква повреда или са му откраднали джантите.Но ако бяха откраднати аз поне щях да го вдигна на трупчета. Оставих бележка с координатите ми на предното стъкло, но никой не ми се обади.

 

Та молбата ми е ако някой има координати на момчето да прати едно лично съобщение да знам дали се продават части.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам човек от клубът да си зареже така любимото :mitsu-smiley:

Всички тук обичаме колите си и не бихме допуснали такава немърливост, поне аз де :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам човек от клубът да си зареже така любимото :mitsu-smiley:

Всички тук обичаме колите си и не бихме допуснали такава немърливост, поне аз де :)

 

Плюс това, ако беше човек от клуба и продаваше колт-а на части, съм убеден че досега щеше да е пуснал обява тук ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че те крадат ли джанти още ???

 

Аз си купих едни много готини за Галантчето, и ми е чудно как да ги опазя....мислех си, че хората вече са пораснали и не крадат джанти... както със чистачките едно време :) най-голямата селяния е да ти откраднат чистачките според мен.

 

Та покрай темата да попитам, понеже секретни болтове съм си купувал преди, но сигурно има и секретни гайки?? Някой знае ли от къде мога да се снабдя с тях, че да не остана и аз без маратонки? :)

 

 

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гайки и болтове секретни има в магазини за автоаксесоари. Аз миналата година си взех комплект гайки, но са доста кекави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Номера на колата е А 4072 КК ,кв.Редута. Седи вече 2-3 месеца така /в началото имаше плочки отдолу/ и отпред има лек удар отлявата страна...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гайки и болтове секретни има в магазини за автоаксесоари...

 

И мислиш, че те няма да са си купили ключ за тях. Най-добре е да се направи по поръчка, но и това не гарантира нищо. Най-добре една добра аларма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мислиш, че те няма да са си купили ключ за тях. Най-добре е да се направи по поръчка, но и това не гарантира нищо. Най-добре една добра аларма.

Моя застраховател ми каза че от аларма файда няма, каквато и да е тя......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя застраховател ми каза че от аларма файда няма, каквато и да е тя......

 

Има, ако не знаят че я има, и ако се задейства от растояние и ти си наблизо  :icon_box: . Така шанса да ти разбият колата посред бял ден и после да отмъкнат нещо намалява леко. За гайките няма смисъл. Ако не дигнат джантите ще вдигнат колата...   :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...