Премини към съдържание

Какво ще правим днес?


Препоръчано мнение

Сигурно има и хора като мен, които не могат всеки път като са срещите, но имат желание да се срещат с хората от Форума. Има разни такива теми, за конкретни срещи ден за ден, но пускам тази, с мисълта всеки да казва, дали в дадения ден е свободен да прави нещо. Примерно аз доста случай, мога вечер да се видя с някой, който има желание за кафенце. Така че, нека който има свободно време и съм сигурен, че винаги ще си намери дружка.

 

Днес примерно се чудя цял ден какво ще правя, така че ако има някой навит за кафенце по обяд или след обяд, нека пише, или направо да драсне един смс: 0887 523 796, името е ясно от ника :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Блазе ти че имаш свободно време , аз през цялата седмица оставям всички лични ангажименти за събота и неделя и като дойдат тези дни :- УИТ :icon_blush: кое първо да свърша :)

Иначе съм си казал събира ли се Варна колт тийм аз съм там ако ще жената да ражда :) :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Ginger на Хотел "Черно Море" ходи ли ти се ;)???

 

ПС.Шегувам се.И аз имам свободно време ама съм във Варна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето хоби е, да нямам хоби :), забавлявам се на момента. Такъв вид тема е доста успешна по други форуми и си мислех, че и тук, ама явно не:(. Нищо аз гледам, че Криси сплотява екипа:), ще я мерна аз из София, запознаваме се и си имаме хоби вече ;).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да се включа тук и да питам има ли спортисти във форума, да ходим някой път да потренираме заедно - фитнес, плуване и други. Става въпрос за София пак ллл :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да се включа тук и да питам има ли спортисти във форума, да ходим някой път да потренираме заедно - фитнес, плуване и други. Става въпрос за София пак ллл :drinks:

 

Със сигурност има спортисти , ама май са повече спиртистите :icon_blush: , иначе само да се пооправя малко и ще пусна една тема за :mitsu-smiley: футболче (примерно) , пък да видим дали ще съберем 2 състава за малко смях на терена и в бирарията след това :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз спортувам и не близвам алкохол от 3-4 години :). Обаче футбол :), май на Мимка няма да съм й полезен :). Ивд, ако съберем един отбор, другия е от мен :), имаме час в 9 на балона на Ломско, така че може там. Ама малко изкривихме темата, аз исках да се пише ако някой има желание, в текущия ден да прави нещо с колега от форума или колежка разбира се. Темата май няма да придобие известност, така че може и да се локне, за да няма излишен спам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А то отбори има , моята идея е само мицу фенове да са участват , за да е по-забавно, но за сега аз само мога да гледам и идеи да давам. След някой друг месец.....ще се включа ..живот и здраве :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Рангеле,част от нас си намериха ново или поредното хоби-да играеме боулинг.Не мислиш ли ,че е крайно време да се престрашиш и да дойдеш :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давай, казвай кога искаш да те пробвам на тоя БОУЛИНГ и да приключваме с теб:).

Довечера в 20.00 часа в Скай сити мол.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска? Дай някакъв телефон или ако не искаш 0887 523 796, звънни ми ОБЕЩАВАМ ДА ДОЙДА! Обаче понеже не съм много ясно със този мол, хайде да се чакаме отпред!? Диъл?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска? Дай някакъв телефон или ако не искаш 0887 523 796, звънни ми ОБЕЩАВАМ ДА ДОЙДА! Обаче понеже не съм много ясно със този мол, хайде да се чакаме отпред!? Диъл?

 

Ще те чакаме на вратата!

Няма начин да не ни познаеш, сигурно само ние ще чакаме на студа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криси, драсни едно съобщение кога е следващия боулинг.

Пак ли искаш да ни биеш Рангеле :icon_blush: Като разбера направо ще ти се обадя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...