Премини към съдържание

Определяне часа на Коледната среща на клуба


  

41 гласа

  1. 1. ???? ?? ?? ????????

    • ? ?????? ?????? ???? (12 ????)
      9
    • ????? ?? ??? ?????? (13 ????)
      5
    • ????? ?? ???????? (14 ????)
      20
    • ?? ???? ?????? ?? ???, ???? ?? - ???? ?? (15 ????)
      3
    • ??? ????????, ?? ?? ?? ???????? (16 ????)
      4


Препоръчано мнение

Надявам се да не ми се сърдите за шеговития тон, все пак ще е празнична среща, важното е настроението! Да не пропусна - мястото е паркингът пред КНСБ, датата 21. декември

 

Време е за среща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да не ми се сърдите за шеговития тон, все пак ще е празнична среща, важното е настроението! Да не пропусна - мястото е паркингът пред КНСБ, датата 21. декември

 

Време е за среща!

Къде беше този паркинг :icon_angel: аз съм нов

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паркингът е между Министерство на земеделието и сградата на КНСБ. Бул. Христо Ботев, между Ал. Стамболийски и пл. Македония (по посока на пл. Македония - вляво, малко по високо е от нивото на улицата)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде беше този паркинг :icon_angel: аз съм нов

Абе, с две думи - дет беше цирка едно време, който изгоря. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То натам отива и анкетата.... Която, между другото ми се беше загубила по едно време..................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама за такива като мен дето, не знаят къде е горял цирка, нито къде е КНСБ, щото не живеем в София, няма ли едно линкче с ориентир към бг мапс. Ако навия жената, може и ние да дойдем, само не знам дали ще е удобно да си вземем дъщеричката. Какво е това заведение? Пушили се вътре много? Има ли кът някъде, където може да се настанят бебешоци? Това е общо взето, което ме интересува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама за такива като мен дето, не знаят къде е горял цирка, нито къде е КНСБ, щото не живеем в София, няма ли едно линкче с ориентир към бг мапс. Ако навия жената, може и ние да дойдем, само не знам дали ще е удобно да си вземем дъщеричката. Какво е това заведение? Пушили се вътре много? Има ли кът някъде, където може да се настанят бебешоци? Това е общо взето, което ме интересува.

 

Ето го мястото.............

Понеже не знам точния адрес на паркинга, затова съм дал на Министерство на Земеделието, срещу него е паркинга , то си го има обозначено на картата със знак Р..........адреса е бул. Христо Ботев 55

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама за такива като мен дето, не знаят къде е горял цирка, нито къде е КНСБ, щото не живеем в София, няма ли едно линкче с ориентир към бг мапс. Ако навия жената, може и ние да дойдем, само не знам дали ще е удобно да си вземем дъщеричката. Какво е това заведение? Пушили се вътре много? Има ли кът някъде, където може да се настанят бебешоци? Това е общо взето, което ме интересува.

Вземай, и аз ще взема моята и ще се занимават! Споко!

Заведението е голямо, просторно, чак кът за деца няма, но ти осигурявам 9 годишна бавачка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И Мола е наблизо да ''разюздим'' жените на воля да шопингуват!

п.п. Аз обаче имам леки притеснения за паркинга.Предвид коледната еуфория и голямото новогодишно пазаруван, да не се окаже че и паркинга ще работи да си изкарат хората някой бонус за коледа ?! Дори да не работи малко се съмнявам че ще има места, предвид лудницата миналият уикенд.??!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

link

 

На кой паркинг по-точно пред "Света Неделя" или къде по-точно. А дали няма да вали сняг в неделя, май прогнозата е за обилен снеговалеж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като влезеш в София - караш напред до Руски паметник. След това продължаваш по посока пл. Македония. Там завиваш наляво, 20-30 м. след това има паркинг вдясно, лекичко изкачване.... Там ще сме!

 

П.П. Не можах да кача линк........ Съжалявам....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

link

 

На кой паркинг по-точно пред "Света Неделя" или къде по-точно. А дали няма да вали сняг в неделя, май прогнозата е за обилен снеговалеж.

Не зна мзащо, но тъпата карта ми прави номера..........аз му задавам точен адрес бул."Христо Ботев " 55 а то ме праща на площад Света неделя" ....... :icon_censored:

Значи като отидеш в БГМАПС просто напиши ул. и номера и ще ти я покаже ...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е тук ( с червеното кръгче в средата на картата).

 

Дано да съм полезен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак не е там, а на следващото "Р" точно насевер

То, Роска, до кръгчето да го докара човек - от там вече лесно. Пък ако трябва и с компас и карта в центъра на града да се движим - най-много да ни вземат за японски туристи ... пък и с това засилено японско присъствие в района :) Не се знае знае ли се...

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за обясненията, но няма да дойда ще имаме гости. Отпадна пътуването. Дано на следващата среща успеем да дойдеме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...