Премини към съдържание

с.Чифлика


Препоръчано мнение

Аз предлагам да избереме хотел и дата. След това ще помагаме за организацията ако има нужда.Троян е на 1 час път от София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз предлагам да избереме хотел и дата. След това ще помагаме за организацията ако има нужда.Троян е на 1 час път от София.

 

 

Krisi, или си леко в грешка с разстоянията или наистина имаш "болид" :icon_thumbup: София - Троян с нормално каране (120 - 140 км/ч) се минава за 2` - 2`30`` в хубаво време! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Krisi, или си леко в грешка с разстоянията или наистина имаш "болид" :icon_thumbup: София - Троян с нормално каране (120 - 140 км/ч) се минава за 2` - 2`30`` в хубаво време! :)

Ами на 2 януари се прибрах от Троян-отне ми един час.Този път /София-Варна/ ми е любимият.Ще пропусна да казвам с каква скорост карам по него,за да си спестя укори :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами на 2 януари се прибрах от Троян-отне ми един час.Този път /София-Варна/ ми е любимият.Ще пропусна да казвам с каква скорост карам по него,за да си спестя укори :)

 

 

Ясно.... :D Е аз не смея да се прибера за 1 час :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Така, днес пообиколих хотелите в региона и посъбрах инфо.......

Хотел "БАЛКАН" с. Чифлика

Капацитет има колкото искате, през февруари за сега няма големи резервации, така че............

ЦЕНИ:

Двойна стая-100лв. (за стаята, демек за двама)

Апартамент-140 лв.(апартамента е за двама)

Дете над 12 год., настанено на допълнително легло е 15 лв.

Възрастен, настанен на допълнително легло е 20лв.

В цените влиза и закуска.

Предимството на този хотел е , че има външен басейн с ненормално топла вода (къпането по това време на годината на открито е уникално преживяване)

Недостатъка е , че ресторанта работи само до 00.00часа. :icon_blush:

Подробна оферта чакам утре или вдруги ден от управителката на хотела.

 

Хотел "МАНИЯ"

За съжеление няма достатъчен капацитет и няма да влизам в подробности за него.

Има 18 двойни стаи на цена 80лв.

И няколко апартамента + VIP Апартамент цени от 100 до 160 лв.

В цената отново е включена закуска и малък басейн.

 

Хотел "ТРОЯН ПЛАЗА"

Много добър хотел в центъра на гр.Троян.

22 двойни стаи -85лв.

27 двойни луксозни стаи-100лв.

6 апартамента-140лв.

От тези цени ми направиха 10% отстъпка, за групово посещение.

В самия хотел има страхотна механа(с оркестър) за 120 човека.

В този хотел има свободни дати само 20-21 февруари.

Тука отново чакам утре да ми изпратят оферта за храненето за престоя ни.

 

Има още един хотел, но той не в Троянския балкан а е в Тетевенския и е в с. Рибарица.

Хотел "СВ.ЕКАТЕРИНА"

Хотелът разполага с 39 двойни стаи-35 лв.на човек (при единично настаняване цената е 50лв. на човек)

Хотела е много приличен и има страхотен ресторант с жива музика и работи докато припаднем там.

Този хотел също е свободен през целия февруари.

 

Моето предложение следното:

Първо да се разберем колко човека и в кой хотел да бъдем.Тук ще помоля някой колега да пусне анкета вместо мен (аз просто не мога).

И всеки да каже и да изкоментира къде и кога може и не може.

 

За мен лично без никакво значение къде и в кой хотел, но само на 7-8 февруари няма да мога, иначе съм на линия.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Ами на 2 януари се прибрах от Троян - отне ми един час. Този път /София-Варна/ ми е любимият. Ще пропусна да кажа с каква скорост карам по него, за да си спестя укори :)

 

За да го вземеш за 1 час, трябва да се движиш с постоянна скорост доста над 200 км/час, което според мен е невъзможно. Ванката не би могъл да вземе това разстояние за час, не вярвам ти да си по-добър шофьор от него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе теоретично е възможно. 166 км/ч средна скорост с малко повече късмет, при хубав път и нулево движение не е невъзможно, още повече, че половината от дистанцията е по магистрала. Друг е въпросът дали на 2. януари в снеговете се е случило, но с добър автомобил мога да го направя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе теоретично е възможно. 166 км/ч средна скорост с малко повече късмет, при хубав път и нулево движение не е невъзможно, още повече, че половината от дистанцията е по магистрала. Другх е въпросът дали на 2. януари в снеговете се е случило, но с добър автомобил мога да го направя!

На втори януари към обяд беше слънчево и нямаше коли.Снегът май заваля на 3-ти.То и до Варна стигам за 3.5 часа ,но винаги пътувам когато няма коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На втори януари към обяд беше слънчево и нямаше коли.Снегът май заваля на 3-ти.То и до Варна стигам за 3.5 часа ,но винаги пътувам когато няма коли.

 

Ти пък много бърза ще дойдеш! Да си направим експеримент кой ще стигне пръв!? :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да се включа в експеримента Ванка ? :icon_thumbup:

п.п.Само че няма да мога да присъствам на това събиране, за голяма съжаление!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък много бърза ще дойдеш! Да си направим експеримент кой ще стигне пръв!? :plane:

А КАТ?

Отделно вижте клипа в подписа ми.. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй..... Оспамихте и тая тема, с тези състезания, кой по-бърз.......... :spam: :argue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само експеримента да не стане "кой няма да стигне". И аз съм правил и правя много безумия, но принципно гледам да ги пазя за себе си, и да не ги споделям, защото това отчасти може да подбуди други... А и това не са неща с които човек трябва да се гордее... Ако при мен я нямаше тази болест и жажда за вдигане на адреналина конкретно по този начин, щях да съм друг човек... Затова оставете келешлъците и меренето на ..... сили за боулинг залите и картинг пистите... А сега коментирайте по темата, за да не се отваря работа на модераторите, моля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само експеримента да не стане "кой няма да стигне". И аз съм правил и правя много безумия, но принципно гледам да ги пазя за себе си, и да не ги споделям, защото това отчасти може да подбуди други... А и това не са неща с които човек трябва да се гордее... Ако при мен я нямаше тази болест и жажда за вдигане на адреналина конкретно по този начин, щях да съм друг човек... Затова оставете келешлъците и меренето на ..... сили за боулинг залите и картинг пистите... А сега коментирайте по темата, за да не се отваря работа на модераторите, моля.

:yes3: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако искате заключете тази тема,защото тя е за с.Чифлика,а ние нали ще ходиме в Рибарица?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...