Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

с.Чифлика


Препоръчано мнение

Трябва да запитаме в хотел "ДИВА" в Чифлик каква оферта ще дадат.

Нагоре само какви хубави полянки има, но Февруари със сигурност там ще е много снежно ......

Веника по принцип е малко скъпичко, но е най-луксозния там :)

Хотел "Дива"е собственност на фирмата в която работя вече 10 години. Разговарял съм с един от собствениците,който е съгласен да ни приеме ,а и също кара :mitsu-smiley:.Остава да говоря с управителката за подробности.Това мога поне да направя.За организацията ,гласуването и набирането на кандидати няма да имам възможност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Не може ли да се направи за края на февруари,защотот някой от нас няма да имат физическата възможност да дойдат???

 

Може, всичко може ! Ние дата още не сме уточнили, дори когато отида да говоря за места в Парк Хотела примерно, няма да конкретизирам като начало дата, а по скоро част от месец Февруари. Когато излезeм с точните оферти, тогава ще се мобилизираме в анкета и за датите и за бройката !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще идвам с жената поне 99%, без значение къде и в кой хотел. Цонко дава също добро предложение!

Ето ви една оферта за Хотел "ДИВА"-с.Чифлик цената е 35 лв.и включва:

 

 Нощувка, закуска, застраховка, тур.такса и ДДС;

 Ползване на конферентна зала;

 Кафе –пауза 1бр.(кафе,чай, мин.вода и дребни сладки);

 Spa & Wellness безплатно ползване на басейн с топла минерална вода и 10% отстъпка от СПА меню в хотел ДИВА ;

 Доплащане за единична стая -15 лв.;

 Доплащане за обяд –от 12 до 17 лв.;

 Доплащане за вечеря – от 15 до 27 лв.;

Общи условия:

Пакетната цена е на човек настанен в двойна стая; Пакетната цена е валидна за месец Февруари 2009г.;

Пакетната цена е в сила при резервация на мин. 10 стаи;

Моля за вашето мнение! Ще ни трябва някой да организира допитването във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА кадето и да е. :icon_thumbup:

На Цонко офертата е добра. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви една оферта за Хотел "ДИВА"-с.Чифлик цената е 35 лв.и включва:

 

пѓ? Нощувка, закуска, застраховка, тур.такса и ДДС;

пѓ? Ползване на конферентна зала;

пѓ? Кафе –пауза 1бр.(кафе,чай, мин.вода и дребни сладки);

пѓ? Spa & Wellness безплатно ползване на басейн с топла минерална вода и 10% отстъпка от СПА меню в хотел ДИВА ;

пѓ? Доплащане за единична стая -15 лв.;

пѓ? Доплащане за обяд –от 12 до 17 лв.;

пѓ? Доплащане за вечеря – от 15 до 27 лв.;

Общи условия:

Пакетната цена е на човек настанен в двойна стая; Пакетната цена е валидна за месец Февруари 2009г.;

Пакетната цена е в сила при резервация на мин. 10 стаи;

Моля за вашето мнение! Ще ни трябва някой да организира допитването във форума.

 

Офертата звучи добре, това излиза по 70лв. за двама човека. Чакам тези дни една моя много добра позната да се освободи и да отидем до Хотел Панорама, защото се оказа, че тя има голям опит в организирането на подобни неща, а и много добре се познава с хората от хотела. Иначе твоята оферта колега ми звучи доста добра !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда независимо колко звезди е хотела и колко струва.Само искам баня в стаята :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Била съм в "Дива". Хотелът е средна хубост, но за сметка на това в ресторанта всичко беше много вкусно и на много прилични цени. А купона ще си го направим ние!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Плановете все още са ни в главите, но за февруари се гласят нещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М дааа за февруари ще да е , тъкмо да мине време да се свестим от предстоящите празници и някой януарски и хоп айде отново Сбирка B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги,предлагам тези дни да гласуваме за хотел,за да може да започне организация /някаква/ .Вече сме януари месец,февруари скоро ще почука на вратата,а ние ще си останеме без среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бил съм в Дива>Хотеът не е зле а басеинът е супер.Ако нямам някакъв ангажимент и приемате 4х4-може да отскочим! но поне да има някой побратим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бил съм в Дива>Хотеът не е зле а басеинът е супер.Ако нямам някакъв ангажимент и приемате 4х4-може да отскочим! но поне да има някой побратим.

 

Ако имаш възможност не му мисли, а идвай! Че на срещата в Пампорово хич ви нямаше!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааа след щателно проучване на хотелите в региона,тези които имат голяма леглова база не са много -по-точно аз намерих само 5 !!!

Сега ще публикувам цени за две нощувки ,за да може да се ориентираме,а отделно ще пуснеме запитване за групи.

 

1. Веника Палас /офертата на Бате Плевен и както аз я разбах,ако съм се объркала,той ще ме поправи/

 

-двойна стая 110 лв + 120 лв /за обяд и вечеря за двама / = 230 лв.

-двойна лукс 135 лв + 120 лв = 255 лв.

-апартамент 170 лв + 120 лв. =290 лв.

 

 

2.Парк хотел Троян

 

 

-двойна стандарт -160 лв

-двойна лукс -200 лв.

-апартамент -320 лв

 

Парк хотел Троян

 

 

3.Хотел Дива /офертата на Цонко /

 

 

-единична -70 лв

-двойна -140 лв

 

Хотел Дива

 

 

4.Троян Плаза

 

-единична -130 лв

-двойна стандарт -140 лв

-двойна лукс -200 лв

-апартамент -280 лв

 

х-л Троян Плаза

 

 

5.Хотел Балкан с.Чифлика

 

-двойна -220 лв

-апартамент -300 лв

 

Хотел Балкан има специални цени за групи.Днес ще пуснеме запитване

 

х-л Балкан

 

 

Предполагам на много от вас цените няма да им харесат,но по-евтините хотели са до 50 легла максимум.

Ако някой има други предложения да казва.

 

За момента съм за офертата на Цонко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за х-л "Дива", само да се уточниме кога?

Според Мене 20-22.02.2009г е датата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли събиране все пак??? Ако няма ,да има казвайте,за да знаеме и евентуално ,да си планираме почивка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли събиране все пак??? Ако няма ,да има казвайте,за да знаеме и евентуално ,да си планираме почивка.

Каквото кажете - там съм без значение кой е хотела ................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе Пламене така е, аз също ще дойда ама като не знам къде и кога??? Нека някой от инициаторите направи нещо. Не ми е приятно, ама ще ги СМЪМРЯ малко.

Бате Плам, ама как я мислите тая работа бе хора, остават месец и 15 дена до края на февруари?

Никой нищо не е писал от първата половина на декември!

Не става така, дайте и от вас нещо, или кажете че няма да се занимавате и да се знае от сега, да си планират почивките хората.

Не сте честни спрямо тези, които искат да се понапият накуп някаде в гората, па да се поскарат, да легнат да се наспят и така 2 дена поне.

То верно, от маса на маса тоя месец, ама не ми се вярва да ви е писнало чак толкова.

Поне кажете дали ще правите нещо, ако е ДА, то кажете кога и къде, а ако е НЕ, пак трябва да се знае.

 

Извинете ме ако съм Ви обидил, ама трябва да се знае, дали ЩЕ Е или НЕ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе Пламене така е, аз също ще дойда ама като не знам къде и кога??? Нека някой от инициаторите направи нещо. Не ми е приятно ама ще ги СМЪМРЯ малко.

Бате Плам, ама как я мислите тая работа бе хора, остават месец и 15 дена до края на февруари?

Никой нищо не е писал от първата половина на декември!...

Споко, няма да "смърдиш" а напротив, ръчкай ги там "местните" да задвижват нещата по бързо............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След малко тръгвам в тази посока и ще Ви дам отговор на повечето въпроси до вечера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че подведох колегите, но аз не мога да организирам срещата в Троян или околностите, нито мога да присъствам! Пожелавам все пак успех !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...