Премини към съдържание

Има ли съгласни за Среща в Северозападна България?


Препоръчано мнение

Който идва до Видин направо да се обажда. Няма какво да си уговаряме срещи. Отиваме в МОЛ-а правим си весело правим си снимки, а който иска му ги вадя на хартия в момента. Почерпката е от мен, а от вас присъствието. От 12 до 18 съм в отпуск и може да опитам да си подсигуря присъствие за няколко часа в Монтана например, защото ще съм майка и баща за една седмица.

 

Между другото Лансера преплува затворения наводнен участък миналия Вторник. Водата хвърчеше една педя над огледалата. :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ехеее... направо се изненадах :icon_dance: :icon_thumbup: Хайде, тогава кажете 17-ти как ви се струва и... предлагам сбирка на ЛукОйл на кръговото до ЖП гарата, пък ако решите може да направим разходка до Вратцата.... за часа вие кажете кога ви е удобно :icon_clap: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее... направо се изненадах :icon_dance: :icon_thumbup: Хайде, тогава кажете 17-ти как ви се струва и... предлагам сбирка на ЛукОйл на кръговото до ЖП гарата, пък ако решите може да направим разходка до Вратцата.... за часа вие кажете кога ви е удобно :icon_clap: :rolleyes:

 

Викаш да си изтегля ходенето с една седмица.. ами ако съм взел заплата :) няма ядове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше писала само кръговото щеше де ми е ясно, но с тази гара не ми се връзва.

Да не би да имаш пред вид кръговото за Враца, Берковица и Видин?

17-ти е добре само часа да е по-ранен (в смисъл да не е 16,17 или 18 часа) само дано е хубаво времето, че за Вратцата трябва да е слънчево.

 

:rolleyes:

Имам съмнение за дъжд с гръмотевици, но ще видим. Има 10 дни до тогава.

А ако има време може и до пещерата да се качим.

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, гледам че темата отново замира... а до събота няма много време. Аз правя всичко възможно да си изтегля нещата за тази седмица и да се ява на сбирката. Няма да е лошо да обсъдим нещата за събота и да се разберем за час, че аз ще пътувам от Пловдив.. Подкрепям предложението по горе на колегата, сбирката да е преди обяд. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, уговаряте се за дата, час и място, но не казвате в кое населено място ще е срещата.... Видин, Враца или Монтана?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, уговаряте се за дата, час и място, но не казвате в кое населено място ще е срещата.... Видин, Враца или Монтана?

 

K1K1 има впредвид Враца, Лукойл-а на кръговото до ЖП гарата. 17.05.2010.

 

Дано да успея защото на 17 имам доста кофти неотложен ангажимент.

Хубаво ще е да се видим!:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз предлагам колежката от Враца, да си каже мъжката дума :D

Няма да е лошо да се разберем за час и тези който пътуваме от по далеч да може да си правим някакви планове :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер, тъкмо ще съм във Враца тази седмица, само уточнете часа, за да видя как да си организирам нещата :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер, тъкмо ще съм във Враца тази седмица, само уточнете часа, за да видя как да си организирам нещата :mitsu-smiley:

 

И аз това чакам ама мома k1k1 нещо се спотайва.. взе инициативата каза за някво кръгово и до там ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук съм, тук съм не се спотайвам ;) Очаквах вие пътуващите от далеч да предложите удобен за вас час.... аз пък предлагам да не е в голямата жега, че тук за сега наистина е топло.... ако пък ви е удобно все пак към 12:00-13:00 :unsure:

Изненадах се .... че има толкова желаещи :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук съм, тук съм не се спотайвам ;) Очаквах вие пътуващите от далеч да предложите удобен за вас час.... аз пък предлагам да не е в голямата жега, че тук за сега наистина е топло.... ако пък ви е удобно все пак към 12:00-13:00 :unsure:

Изненадах се .... че има толкова желаещи :icon_rock:

 

Това добре, но ми се струва, че на лукойла няма да е много удобно.. особенно ако се съберем повече коли. Имам спомен че на влизане във Враца от към Мездра(Ботевград) от ляво има широчко място, където може да се спира. Съгласни ли сте да обсъдим подобна идея :icon_blush: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, срещата си остава ЛукОйл-а на 17.07.2010 от към 12:00 часа ще ви чакам там. Ако има нещо оставям и телефон... 0887 58 20 18 :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, срещата си остава ЛукОйл-а на 17.07.2010 от към 12:00 часа ще ви чакам там. Ако има нещо оставям и телефон... 0887 58 20 18 :icon_dance:

 

Ако дойдат много коли(дай боже) на Лукойл-а ще е малко тесничко - доста добра алтернатива ми се струва бистрото до Технополис, тъкмо има голям паркинг , че и лесно за намиране(от лявата страна на влизане във Враца откъм Мездра).

Аз в Събота ще пътувам от София към Видин да заберем малката за морето. Ако не тръгна много късно ще се опитам да се класрам. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който си е без късмет ...

Пак ще артисам от срещата. От две седмици си точа зъбките, но ... пак сечено.

Одеве се обажда шурека със снахата и пита - "Гости искате ли?". И таз добра тръгнал от София и да го върна обратно ли?

За втори път не мога да присъствам на нашата си Северозападна среща. Дано третия път да успея, ако доживея. :D

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който си е без късмет ...

Пак ще артисам от срещата. От две седмици си точа зъбките, но ... пак сечено.

Одеве се обажда шурека със снахата и пита - "Гости искате ли?". И таз добра тръгнал от София и да го върна обратно ли?

За втори път не мога да присъствам на нашата си Северозападна среща. Дано третия път да успея, ако доживея. :D

 

Колега аз ще те отменя ;) ти си посрещай гостето :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно ОГРОМНО благодаря на присъствалите истински фенове! За пореден път групата от Ботевград адски приятно ме изненадаха! :worthy: Благодаря и на колегата TASSO, който въпреки проблема си успя да дойде! :worthy:

Обсъдихме с колегите идеята за Мицу среща - посещение на пещерата "Леденика". Ако има желаещи, предложете дата да се съберем и да си побъбрим сред природата :icon_rock: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

За неприсъствалите малко снимки :icon_angel:

http://media.snimka.bg/6709/019673775-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може през втората половина на Септември, че сега е време за отпуски и море.

А и селските сборове започнаха!:dj: :wine: :drinks:

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може през втората половина на Септември, че сега е време за отпуски и море.

А и селските сборове започнаха!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/dj.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/wine.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

 

Вчера до културния дом в Красно село, надвечер около 20,00 ч. мина този синият спейс стар... Кой го караше е въпросът?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах малко повече колеги да присъстват, но уви. Благодаря на тези, с които имах възможността да се запозная :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се оплаквай! Нали обеща да ме заместваш! :icon_thumbup:

А като идваш към Видин се обаждай!

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се оплаквай! Нали обеща да ме заместваш! :icon_thumbup:

А като идваш към Видин се обаждай!

 

Ники спазих си обещанието ;) Ако идвам към Видин ще се обаждам, но в последно време стигам само до Лом :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, срещата си остава ЛукОйл-а на 17.07.2010 от към 12:00 часа ще ви чакам там. Ако има нещо оставям и телефон... 0887 58 20 18 :icon_dance:

 

k1k1, ужасно съжалявам че не се запознах с още 3ма колеги, дошли на гости във Враца!:icon_crying:

 

Следващият път съм на линия, обещавам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...