Премини към съдържание

Usa автомобилно филио


Препоръчано мнение

Давам ви кординатите на проверен майстор на фолио,който е правил облепването на колите на мойте шефове.Взех му визитка на човека.

 

USA автомобилно филио съобразено с изискванията на КАТ

Прави различни степени на тониране и дава гаранция.Казва се Георги Недков гсм 0888771118

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоро ми сложи фолиото и съм много доволен. Нямам забележки и го препоръчвам също. :good: Ако някой реши да си слага, мога да съдействам за добра цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

:wacko: А колко е по не добрата цена.Да кажем 3а комби,бе3 предните стькла.Или как я и34ислява

Цената зависи от модела на автомобила, т.е колко фолио ще е необходимо и от процента на затъмняване /по-тъмно - по-скъпо/. За твоя модел цената варира от 220лв. до 260лв. Ако решиш да си слагаш,

ще се опитам да ти уредя минималната.

Ако те интересува качеството, обади се да ти покажа на моето :icon_bye:

Редактирано от Kolo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давам ви кординатите на проверен майстор на фолио,който е правил облепването на колите на мойте шефове.Взех му визитка на човека.

 

USA автомобилно филио съобразено с изискванията на КАТ

Прави различни степени на тониране и дава гаранция.Казва се Георги Недков гсм 0888771118

 

Mitsu, би ли ме светнал как се отнася КАТ към фолиото и какви са изискванията? Защото наскоро един братовчед го бяха притиснали някакви катаджии за затмняване, въпреки, че колата му е с фабрично затъмнени стъкла. Предварително благодаря!

 

P.S. Надавам се че си получил отговора ми на твоето ЛС :) . Нещо не винаги успявам са се оправям с тези ЛС, може би е от настройките ми...а може и аз да съм си схванат :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената зависи от модела на автомобила, т.е колко фолио ще е необходимо и от процента на затъмняване /по-тъмно - по-скъпо/. За твоя модел цената варира от 220лв. до 260лв. Ако решиш да си слагаш,

ще се опитам да ти уредя минималната.

Ако те интересува качеството, обади се да ти покажа на моето :icon_bye:

Благодаря Ще се обадя при първа въ3можност.А 3а колегата мисля Че е бил попаднал на "хранилка".При "тях" винаги е проблем тъмни стъкла.На предната си кола имах такова едно на тоЧки,(ако си виждал),което 100% е легално,и дори и там съм имал ситуации. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Колеги как стоят нещата с КАТ по отношение на фолио по капака и вратите? Аз преди доста време си налепих предния капак с едни лепенки и засега не са ми правили проблеми...Исках и отстрани да слагам но ми казаха, че КАТ ще ми създават доста проблеми!

 

Ето и лепенките:

ЦЪК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И като направят тия снимки...?! Сигурно и талона ще искат да сменя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали не трябва в този случай да се опише украсата като допълнителен цвят в талона на колата / ако станат повече на брои лепенките/. Иначе изглежда доста добре :mitsu-smiley: -то.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Малко късно се включвам.

Ако искаш нестандартна боя или лепенки, колата трябва да се снима в КАТ, сменя се и талона. По принцип е разрешено... вижте голяма част от фирмените коли с реклами отстрани... просто отиваш и "щрак Марийка на портрет" До колкото си спомням условието за снимане е когато лепенката, оцветяването и/или др украса, заемат повече от 25% от колата... сега как го изчисляват не знам

Мой приятел я беше правил тази процедура, единственото усложнение.. е чакането с часове :)

:plane: ти изглежда супер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами в старата фирма където работих (рекламна агенция)...Купих си автомобилно фолио (по-тънко е от другите и не става гаден ръб), свалих си мостра от и-нет на едно дискче и отидох при колегите...Пуснаха ми го на плотера и после го налепихме :) Питай накой бакшиш къде си лепи стикерите и отивай, или в рекламните агенции...;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това което съм си харесал няма как да стане с фолио си мисля. Не че ще я правя двуцветна де, но ето я и соновната идея :

post-788-1213774255.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това което съм си харесал няма как да стане с фолио си мисля. Не че ще я правя двуцветна де, но ето я и соновната идея :

 

На мен много ми харесва. До колкото разбирам ти искаш да сложиш само белите линии без да слагаш втория цвят. Не знам дали съм прав, но ако е с лепенки, предвид голямата площ с времето ще се набръчка и ще стане много грозно, а ако решиш да го махаш ще си скапеш боята.

Тук има едно предаване подобно на това по MTV "Pimp My Ride" (не знам на бг как го превеждат) та... виждал съм два вариянта на такова нещо:

1. Лепят фолиото и след това изпръскват цялата кола с безцветен лак

2. Другият вариянт: ограждат площта на декорацията и я пръскат със съответния цвят....

на мен лично вторият вариянт ми се вижда по-надежден

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принципно няма никакъв проблем да стане с фолио! Ще отиде доста материал обаче...Е по яко е ако се боядиса, но и с фолио става ;) По принцип фолиото няма да се набръчка поне не и близките години...А наистина ако се запечата с лак става бетон...А и няма страшно за боята при махането...Маха се с топъл въздух! Колегата разлепва фолио на таксита лепено преди години и стояло на слънце...Както вече казах с боядисване е по-добре, но е и по-скъпо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с боядисването е, че имаме много доброжелатели и все някой ще го надраска. В два цвята е уникално, но ще го видим времето ще покаже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай да го направим с фолио, знаеш че не е проблем ;) още повече фолиото е един цвят, а не е картинка! Давай фйла и да го правиме тъкмо е топличко времето! Другия вариянт е да отрева само белия цвят, а другото да се боядиса, после разлепяме и готово!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то прозрачното няма да има ефект! Лепим само бялото и после боя! Давай хубави фронтални снимки и да го правим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...