Премини към съдържание

Смяна на табло на Каризма


Fg21

Препоръчано мнение

Здравейте, Колеги

 

Сега докато чакам да дойде края на работния ден и си мислех дали ще е трудно и пипкаво да се смени таблото на моята Каризма с тези по-новите, които имат бордови компютър и изминатите километри ги показва на дисплейче. Моето от старите с валячетата :)

Предполагам, че ще е голяма врътка, защото май при мен е с жило километража, а другите са без...

Дайте мнения :) Или ще се разпаля още повече или ще ме откажете :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мене е с електронен дисплей на изминатите километри, но само толкова и няма борд компютър. Те тоя компютър които го имат, там са с големия дисплей на централната конзола, където е часовника. А пък някой от копчетата за управление на дисплея са на оригиналното радио. Ти такъв ли искаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята е с ел. дисплей...и много ме е яд...аз я избирах такава заради това че показва моментен разход и каквото там още си имат другите с такъв дисплей но "от по-висок клас на оборудване".....питах и в една съседна тема......не може ли да се добавят липсващите датчици и да "се пуснат" тези "екстри"......а и има ли ги заложени тези функции в комп-а (или и той е "по-умен") ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята също не показва външната температура.Може би тези след фейслифта да показват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята също не показва външната температура.Може би тези след фейслифта да показват.

 

Външна температура показва всеки климатроник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

tmintov не става въпрос за климатроника. Мойта е с климатик и показва външна температура на дисплейчето за километража.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно каризмата на Милен имах в предвид, защото на нея съм виждал външна температура на дисплея на киометража.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама не я знам каква модификация е ......след 2 удара в задницата вече не знам къде са ми оригиналните буквички... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не знаех, че са те изтърбушили от към гърба. Дано скоро я оправиш. Моята е без ел огледала и реглаж на светлината на дисплея и те такива работи, предполагам, че и моята мицка е LX. Ама никъде не съм видял да го пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята също е LX, но си има там ел. огледала, реглаж на диплея. темпетарура и моментен/среден разход....Може би е L...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на някои GDI-ки, показват и външна температура, моята не.

 

Е да бяхте си взели по едно дизелче и да ви показва всичко, че тия GDI-та нещо много екстри са им спестили. :icon_angel:

Шегата и майтапа на страна, моята е с ниво на оборудване GLX и си показва на дисплея и външна температура. Също с пълен ел пакет - ел. реглаж на страничните огледала, промяна интензитета на осветеност на таблото.

И как да не си я харесвам при това положение.

 

ПС. Само дето не мога да открия къде е мушната лампичката за осветяване на жабката, че явно е изгоряла и още като я взех и не е светила изобщо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Колеги :)

Гледам, че се е заформила приказка :icon_n_gathering: Сега като ви слушам (чета)... май само GDI-то показва моментен и среден разход на гориво. На мен толкова ми е достатъчно по принцип :) Иначе моята е модификация GLS. До колкото знам... май най-високо ниво на оборудване, но е от първите и липсват airbag-овете на на предните седалки и таблото с дисплейче :( Та идеята ми е да си сложа такова по-културно табло и да се гледам каризмичката, колко похапва при различни режими на каране и т.н. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да бяхте си взели по едно дизелче и да ви показва всичко, че тия GDI-та нещо много екстри са им спестили. :icon_angel:

Шегата и майтапа на страна, моята е с ниво на оборудване GLX и си показва на дисплея и външна температура. Също с пълен ел пакет - ел. реглаж на страничните огледала, промяна интензитета на осветеност на таблото.

И как да не си я харесвам при това положение.

 

ПС. Само дето не мога да открия къде е мушната лампичката за осветяване на жабката, че явно е изгоряла и още като я взех и не е светила изобщо.

 

Май се оказва, че то си няма крушки в жабката by default. :D

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8198

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Колеги :)

Гледам, че се е заформила приказка :icon_n_gathering: Сега като ви слушам (чета)... май само GDI-то показва моментен и среден разход на гориво. На мен толкова ми е достатъчно по принцип :) Иначе моята е модификация GLS. До колкото знам... май най-високо ниво на оборудване, но е от първите и липсват airbag-овете на на предните седалки и таблото с дисплейче :( Та идеята ми е да си сложа такова по-културно табло и да се гледам каризмичката, колко похапва при различни режими на каране и т.н. :)

Аз пък не искам (жената) да вижда такива работи! сега ми мрънка само "много бързо караш", после ще мрънка "що караш толкова бързо, виж как гори" Не, мерси, така съм си добре, очаквам разработката за новото табло да се довърши - Това, дето навигаторът ще вижда скоростта с 30% по-ниска и тогава ще сменям! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май се оказва, че то си няма крушки в жабката by default. :D

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8198

 

Е в тая тема дето си я дал, там се обсъжда за новия Лансер. А иначе вашите Каризми имат ли осветяване на жабката. Дори някой да снима точно къде е пустата лампичка. Доста подробно се опитвах да я намеря, но не съм успял.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно и на мен при покупката, това ми беше едно от първите неща за проверка - лампа в жабката, но уви. Имам терзаещи ме подозрения, че фабрично няма.... Не може то така на всички да са изпогорели....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Iнтересно и на мен при покупката това ми беше едно от първите неща за проверка - лампа в жабката, но уви. Инам терзаещи ме подозрения, че фабрично няма.... Не може то така на всички да са изпогорели....

 

Да ти кажа по разни схеми съм виждал да е упоменато и дават да има, но е факт че не съм я намерил и всъщност и ти де. Шантава работа. Който е по запознат да казва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...