Премини към съдържание

Не ходете при гумаджиите в ГазКом-а в София, Младост1А


Препоръчано мнение

Здравейте,

недейте ходи за смяна на гуми в сервиза на ГазКом в Младост 1а!!!!!

 

Бесен съм от постижението на майстора който сменя гумите там - успя да изкриви прага на автомобила защото не знаеше как да я подхване да вдигне за да смени гумите със зимни!

 

Нямам коментар!

 

На всичкото отгоре при въпроса и какво правим сега - той почна да обяснява че тойотите а и като цяло японските коли са калпави .... просто не е истина!

 

Вероятно очаква автомобилите да са с твърдостта на танкове :(

 

По принцип форума е за друга марка автомобили, но понеже навремето докато избирах какво да си купя ( а и при избора основно натежа цената - придобих автомобил който е бил в шоурум и демо - т.е. имаше регистрация ) се регистрирах и тук и срещнах хора които ми помогнаха с много съвети какво трябва и не трябва да се гледа в един автомобил - та затова се старая да предупредя хората тук също да внимават. В ръчичките на въпросния "специалист" може да се окаже че и Mitsubishi-то е "калпава мека японска кола"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май трябваше да вземеш :mitsu-smiley:

На мен никой до сега не ми е обиждал колата , само като я погледнат и онемяват е това е Новия Лансър !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, прав е колегата да предупреждава и така трябва да е между автомобилните сайтове, а не да се дрънкаме коя марка е по-по-най! Некадърността трябва да се наказва! Щото творят върху нашите автомобили едни несътворими простотии! Няма значение каква е колата! Пък била тя и румънска - все едно - пари си броил за нея и твоето имущество трябва да се пази!

 

Съжалявам, колега!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълно споделям мнението на колегата, който си е правил гумите на ГазКом. Скоро си правих баланс на зимните гуми при тях, преди да си ги сложа на колата. Искрено се радвам, че се разминах само с баланса, макар от друга страна да съм доволен, че избегнах големите опашки на други места. НО... Недоволството ми идва от начина на таксуване на услугата. Значи, толкова гуми по толкова пари на гума - прави еди колко си. Дотук добре. И тук идва голямото НО. Сметката продължи да набъбва, като към нея бяха калкулирани и сложените тежести при балансирането!?!?!?!?!?!?!?!?!? :icon_hmm:

За пръв път ми се случва подобно нещо, ако го има на други места - казвайте къде, за да не ходя там.

Не искам да правя антиреклама на това място, защото там ходя да ми мият колата и съм доволен ... от миенето. Но не мога да кажа същото за гумаджиите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това, че цената за балансирането се определя от грамажа на тежестите е пошла практика в БГ. Прилага се най-вече за лепящите се тежести. Няма начин, дали са пари за тях и трябва да ги избият... :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз години наред си сменям /купувам/ и гуми и джанти в Мотоексперт на Симеоновско шосе и съм много доволна. Даже вчера обух Еклипсчето със зимни ботушки. За нула време свършиха всичко момчетата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз години наред си сменям /купувам/ и гуми и джанти в Мотоексперт на Симеоновско шосе и съм много доволна. Даже вчера обух Еклипсчето със зимни ботушки. За нула време свършиха всичко момчетата.

 

Служебният автомобил го обслужват Мотоексперт - никакви проблеми не са създавали. Да ме пита някой що ме домързя да отида до тях ( или на Горубляне или срещу зоологическата )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А справят ли се поне с баланса че вече почнаха да ме съмняват много..... като специалисти - да не взема да разбия нещо по колицата ....

 

 

Напълно споделям мнението на колегата, който си е правил гумите на ГазКом. Скоро си правих баланс на зимните гуми при тях, преди да си ги сложа на колата. Искрено се радвам, че се разминах само с баланса, макар от друга страна да съм доволен, че избегнах големите опашки на други места. НО... Недоволството ми идва от начина на таксуване на услугата. Значи, толкова гуми по толкова пари на гума - прави еди колко си. Дотук добре. И тук идва голямото НО. Сметката продължи да набъбва, като към нея бяха калкулирани и сложените тежести при балансирането!?!?!?!?!?!?!?!?!? :icon_hmm:

За пръв път ми се случва подобно нещо, ако го има на други места - казвайте къде, за да не ходя там.

Не искам да правя антиреклама на това място, защото там ходя да ми мият колата и съм доволен ... от миенето. Но не мога да кажа същото за гумаджиите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то кадето и да отидеш май все тая. Аз днес сутринта в 9 ходих да слагам зимните гуми в АвтоГруп на Шипченски проход като при мен са само предни (задните са ми всесезонни) и за 2 гуми равносметката беше 1 час (не съм чакал никой пред мен) и 52 лв. 15-ките гуми са по 16 лв на брой МДКБ (монтаж, демонтаж, качване и баланс), 6 лв за спукана гума, и 14 лв за тежести !!!!

Още ей сега си пускам тема за 2 метални джанти на които да си сложа зимните гуми и вече ще си ги сменям АЗ! Джантите ще се избият още при първа смяна с тия цени .. нещастници ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А справят ли се поне с баланса че вече почнаха да ме съмняват много..... като специалисти - да не взема да разбия нещо по колицата ....

Засега Галантерията се държи добре след баланса - не се усеща тресене, биене или носене. Може пък да се окажат добри в баланса ... Не искам да звуча критично просто за спорта, гледам да съм обективен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си сменям гумите в Радиал на Шипченски проход и съм много доволен, при това са и денонощни :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...