Премини към съдържание

Спортен филтър Jr


Препоръчано мнение

колеги някой знае ли магазин на JR в софия?
Питай чичо Гугъл......Той знае повече и от Гиньо Ганев....... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой знае ли магазин на JR в софия?

Открих само за Варна

Магазин ADVENTURE CAR BG

единствен официален вносител на SPARCO и FERODO RACING за България .Aксесоари ,резервни части и оборудване за спортни и рали автомобили,специални конструкции,подготовка на рали автомобили и консултации. Ето какво точно предлага :

СПОРТНИ НАРЯЗАНИ И ВЕНТИЛИРАНИ СПИРАЧНИ ДИСКОВЕ , КЕРАМИЧНИ СЪЕДИНИТЕЛИ , УСИЛЕНИ

ПРИТИСКАТЕЛИ , ОЛЕКОТЕНИ МАХОВИЦИ , БЕНЗИНОВИ И СПИРАЧНИ МАРКУЧЕТА-ТЕФЛОНОВИ СЪС МЕТАЛНА ОПЛЕТКА , СПОРТНИ ГЪРНЕТА , ФИЛТРИ- K&N , JR , GREEN, SPARCO ,КОЛАНИ,ВОЛАНИ , НАКЛАДКИ РЕЙСИНГОВИ И ТУНИНГ СЕРИИ , СЕДАЛКИ ,СПОРТНИ БУТАЛА,МАСЛЕНИ РАДИАТОРИ...

Магазина се намира във гр.Варна ,ул.Карамфил 28,GSM 0888/613-018 .

adventurecarbg@abv.bg :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В каталога на JR филтър за 6А13 и още куп други, се отнася продукт с номер F232186. В момента в Хеед Ауто имат 2бр. налични, който за съжаление НЕ стават!

С по-малки габаритни размери от кутията :huh:

Преди 2 седмици купих едната бройка, който в последствие трябваше да върна поради по-горната причина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече няма B)

по инфо от снощи :rolleyes:

Ами кажи как е новият-стар филтър де :icon_thumbup: Премери ли го в кутията, пробва ли на 4-5 000 оборота как звучи малко по-иначе и върви с една идея по-иначе...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм с К&N благодарение на SLX :) Иначе този магазин във Варна, се намира в цветния квартал, а собственика има регистрация тук и преди беше активен, сега не го засичам...

 

П.С. Ето го човека --> :link:

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече няма B)

по инфо от снощи :rolleyes:

Много го глезиш тоз Галант брейййййй :P .........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аами стои си още в чатничката както го взех от теб, нямам време да го обработя дори :huh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

-> Ъпдейт

К&N филтъра е със същите габаритни размери като този на JR!

Явно има разлика в кутийте на преди и след фейслифта на ЕА5А (ама това big boss нека каже дали е така).

Неохотно филтъра влиза в задната част на корпуса на въздушния филтър пред разходомера, но като се затвори кутията остава разстояние колкото дебелината на фланеца на оригиналния филтър и няма какво да го притисне назад, за да го уплътни. Т.ч с брат ми се хванахме миналия уйкенд и разрушихме стария въздушен филтър като премахнахме филтриращия елемент и крепящите го надлъжни елементи, като от конструкцията остана само фланеца с уплътнението му. Така успяхме да запълним пространството и да се гарантира уплътняването на спортния филтър към задния корпус.

Но има и един кофти момент, че спортния е с по-малка площ, въпреки че компенсира с разход на въздух през него!

Иначе разлика в звука има, и прираст на въртящ момент в целия оборотен диапазон, особенно над 4000об/мин ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

-> Ъпдейт

К&N филтъра е със същите габаритни размери като този на JR!

Явно има разлика в кутийте на преди и след фейслифта на ЕА5А (ама това big boss нека каже дали е така).

Неохотно филтъра влиза в задната част на корпуса на въздушния филтър пред разходомера, но като се затвори кутията остава разстояние колкото дебелината на фланеца на оригиналния филтър и няма какво да го притисне назад, за да го уплътни. Т.ч с брат ми се хванахме миналия уйкенд и разрушихме стария въздушен филтър като премахнахме филтриращия елемент и крепящите го надлъжни елементи, като от конструкцията остана само фланеца с уплътнението му. Така успяхме да запълним пространството и да се гарантира уплътняването на спортния филтър към задния корпус.

Но има и един кофти момент, че спортния е с по-малка площ, въпреки че компенсира с разход на въздух през него!

Иначе разлика в звука има, и прираст на въртящ момент в целия оборотен диапазон, особенно над 4000об/мин ;)

Я ми прати ВИН-а си? Странна работа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана, излязоха ли нещата?

Да, излезе точно този номер, който трябваше. С такъв филтър съм аз, с такъв филтър е и Стилян. Колата ти е същата като нашите... Нямам обяснение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се срещнем ще ти отворя кутията и ще видиш нагледно ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...