Премини към съдържание

Ето какво пристигна днес


LiX

Препоръчано мнение

Поръчах си акулска перка антена и днес си я взех от митницата :) Ето за какво става дума:

 

post-2386-1224797407_thumb.jpg

post-2386-1224797426_thumb.jpg

post-2386-1224797453_thumb.jpg

post-2386-1224797476_thumb.jpg

post-2386-1224797491_thumb.jpg

post-2386-1224797503_thumb.jpg

 

Цвета се избира при поръчката по кода на боята и е идеален. Пристигна след 10 дни от датата на подаване. Преди това за боядисване и докато го пратят се чака седмица някъде. Има всичко необходимо за монтажа. Развърта се оригиналната антена и тази се слага върху нея. Пише да се полага при стайна температура, пък то вече си е студено. Ще трябва да ползвам сешоар за коса да затопля тавана иначе няма да хване лепенката. Купувачи твърдят, че даже е по-добра от оригиналната антена. Ще я монтирам през уикенда и ще ви пусна още снимки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

$69, с доставката стана $97. Може да се спестят $10 с по-бавна доставка. Добре, че уцелих евтиният долар :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо тези "перки" ги асоциирам с една немска марка, монтирай я и пусни снимки да видиме, може да се получи доста добре.

Лансера няма ли ел. антена?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да те пускат на морето! Ще плашиш плуващите, че има акули! :D :hysterical: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито !!!

Чакаме снимки. Ще стои много добре на колицата :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Ама какво си правил в митницата?

Не накара ли изпращача да я декларират до $20 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Ама какво си правил в митницата?

Не накара ли изпращача да я декларират до $20 :)

Бяха ми пратили честитка да ходя си я взема от Веслец 84.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

eee Lix бате супер стои антената да ти е честита новата придобивка за мен има убийствен вид.

Аиде пусни ми ако не те мързи едно лично да ми дадеш разяснение как мога да си взема такова нещо или ако искаш сега в почивните дни да се видим ако си в София да я видя на живо как стой.И аз съм си мислел за такава антена но е убийственна подчертавам :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ейй сега с тази акулска перка, коефицента на въздъшно съпротивление ще е по-малък, демек +5 коня :)))) Базикам се разбира се. Много е готино, супер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...