Премини към съдържание

Х-л "Пампорово" 11.2008 Мицубиши Клуб & Балкан Стар


Гласуване за Х-л "Пампорово" 11.2008  

62 гласа

  1. 1. ??????????? ?? ??????

    • 14.11- 16.11.2008?
      6
    • 21.11 - 23.11.2008?
      45
    • ?? ??? ??????????
      6
    • ??????????? ????? ????
      5


Препоръчано мнение

Бате, изчакай с коментара :excl:

......................

Васе, кажи за картите. Или има ли наблизо банкомати?

Може кеш, с карта, има и банкомат.

За предпочитане е да са първите два варианта, защото банкомата не е сигурен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 810
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Добро утро на форумджиите дето сън не ги лови.

Ето снимки от днеска.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:skiing: На шус по ''женската стена'', през ''малина'', че до тройният лифт/той май вече е четворен/ до ''папагала''.....!

 

Васко, сега да преговорим!

Карам по пътя от Чепеларе и като влезна в Пампорово, минавам покрай бензиностанцията на Петрол и направо. После стигам до обратният завой на Автогарата/където тръгва лифта до Студенец/ и там завивам на дясно. Като завия следва леко нагорнище. Веднага след него завивам в ляво, покрай Чевермето/ако не се лъжа/ и следвам пътя, кото води към Стойките и минава покрай ''Малина"....и някъде там преди или след "Малина" е хотела.

Или карам към ''Перелик'' пък някъде там завивам в ляво....?! Така като гледам снимките от хотела, се пада някъде под ''републиканската'' писта-''стената''?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:skiing: На шус по ''женската стена'', през ''малина'', че до тройният лифт/той май вече е четворен/ до ''папагала''.....!

Тройния си е троен.

От Студенец до кулата е четворен, от 3г, а най-новия дето е от Стойките до кулата е за 6 човека и шлем на седалката. Там и 2 нови писти има вече и то много яки ги направиха.

:icon_thumbup:

Ама след 18.12 ще пускат съораженията. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тройния си е троен.

От Студенец до кулата е четворен, от 3г, а най-новия дето е от Стойките до кулата е за 6 човека и шлем на седалката. Там и 2 нови писти има вече и то много яки ги направиха.

:icon_thumbup:

Ама след 18.12 ще пускат съораженията. :icon_blush:

Наистина не съм карал ски от 5 години на Пампорово!

Сега като довършим нашия хотел там и всяка зима ще сме при тебе Васко! :icon_thumbup:

А и вчера си спазарих нови спортни карвинги...малииииии... :skiing:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не съм карал ски от 5 години на Пампорово!

Сега като довършим нашият хотел там и всяка зима ще сме при тебе Васко! :icon_thumbup:

Не че последните 2-3 години имаше много сняг за каране :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднага влизам в твоя отбор като централен нападател и без това

градския(Rosko) няма да идва, че както са се разделили на области

и региони, на ООН ми заприличват, а не на сбирка с цел

:icon_rock: ,

както и последващи задължителни разсъждения на тема

"Ти мене уважаваш ли ме?" , "Бременна ли е русата от адреналинките или просто

има нов любовник",

може и "Галанта ми повече кубици ли има от Памела Андерсън"

Градски, да вземете и сватанака Ечик при вас! Грижете се за него, ей! Не го оставяйте на произвола на съдбата! Че и сватята няма да я има да му сипва.... Пазете си ми го! Чухте ли?! Ще ви държа отговорни! А и той е почти земляк, ей я къде е Зарата! Предлагам ви във вашия отбор да го включите като ляво крило. А аз обикновено съм отдясно..... И като се съберем с него после се чудят защо излитаме в космоса! Защото сме крилати!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малее , горе (на станция Студенец-Пампорово) какво хубаво слънчице пече... Май ще се разминем със снега , ама така мисля ще е по-хабаво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Урааа, бой със снежни топки, яко :P

....

Отклонявам се от темата, но някой няма ли да тръгва от София по обяд, че мисля, че няма да се ориентирам в пътя-отбивката от магистралата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Урааа, бой със снежни топки, яко :P

....

Отклонявам се от темата, но някой няма ли да тръгва от София по обяд, че мисля, че няма да се ориентирам в пътя-отбивката от магистралата...

Аз и Торанага тръгваме към 13 от София. Само вземам колегата Румен и стартираме.

Ако някой иска може да се чакаме към 13:45 или 14 часа на Лукойл след КПП-то и да сме кордонче!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласна. В колко часа там?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Торанага тръгваме към 13 от София. Само вземам колегата Румен и стартираме.

Ако някой иска може да се чакаме към 13:45 или 14 часа на Лукойл след КПП-то и да сме кордонче!

 

Аз може би ще тръгна малко преди вас-към 12:00-12:30 , но ще ме настигнете :) , че няма да карам много бързо - приятелката е с мен :P , а и времето нагоре сигурно няма да го позволява!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласна. В колко часа там?

Хайде 13:45, че най-късно към 14 да потегляме!

Малко се съмнявам, но ми се иска към 17 вече да сме на маса.......но зависи от времето. Аз също ще карам внимателно, няма да се претрепвам за една ракия време я ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма да пътуваме по тъмно съм съгласна. Малко се притеснявам :icon_blush: а и аз няма да карам много бързо :icon_blush: :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма да пътуваме по тъмно съм съгласна. Малко се притеснявам :icon_blush: а и аз няма да карам много бързо :icon_blush: :icon_angel:

 

Ами ако тръгнеш след 13:00 в компанията която се заформя и не караш бързо .. , мрака може да те застигне! Аз за това съм решил по-раничко да тръгна за да стигна със всички останали от групата в 14:00!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма да пътуваме по тъмно съм съгласна. Малко се притеснявам :icon_blush: а и аз няма да карам много бързо :icon_blush: :icon_angel:

Споко и аз, и Калоян караме доста бавно. А Калата за първи път май ще катери към Пампорово и не познава пътя, а там са си завои и то доста!

Ако сме в колона, няма да се тревожиш, ще те сложим по средата да караш!

Само три коли ли ще тръгваме, други желаещи?!

А може да тръгнеш с Ивайло към 12 часа, а ние ще караме по-бързо по аутобана и ще ви настигнем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех за по-раничко ;)

alias също изяви желание (извинявам се, че не знам името :icon_blush: ), така че ще се съберемю

Да кажем 13:30 на Лукойла, ам?

 

edit: ама пише, че е от Стара Загора. Ивайло, от къде ще тръгваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех за по-раничко ;)

alias също изяви желание (извинявам се, че не знам името :icon_blush: ), така че ще се съберемю

Да кажем 13:30 на Лукойла, ам?

Ок става в 13:30 !

 

Ивайло тръгва от София!

Всички сме от село, но живеем в града.......Г'осин полицай откъде се влиза в т'оз магазин/както пеят в една песен/! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Урааа, бой със снежни топки, яко :P

....

при това слънчево време днес :sun: май ще ви се размине боя със снежни топки :huh: , но за сметка на това ще бъде идеално за приятно излетче :skiing::) ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех за по-раничко ;)

alias също изяви желание (извинявам се, че не знам името :icon_blush: ), така че ще се съберемю

Да кажем 13:30 на Лукойла, ам?

 

edit: ама пише, че е от Стара Загора. Ивайло, от къде ще тръгваш?

 

Ивайло е от Стара Загора , но ще тръгвам от София (тук работя и уча) ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако тръгнеш след 13:00 в компанията която се заформя и не караш бързо .. , мрака може да те застигне! Аз за това съм решил по-раничко да тръгна за да стигна със всички останали от групата в 14:00!

Еее, не, бе, как ще я застига мрака?! Има един час магистрала и после 80-90 км..... КОлко ще ги кара, най-много час и половина... И ако не спират на всяка бензиностанция - ще пристигне по светло!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, не, бе, как ще я застига мрака?! Има един час магистрала и после 80-90 км..... КОлко ще ги кара, най-много час и половина... И ако не спират на всяка бензиностанция - ще пристигне по светло!

Роско, недей така, всичко зависи от времето. Аз съм тръгвал от Стара Загора за Пампорово в 13 часа и съм стигал в 22!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...