Премини към съдържание

Въпрос за МП-3 плеър и задни говорители на Галант


Andy Van Der Drift

Препоръчано мнение

Колега, може ли да направиш снимка, че ми стана интересно.

Даммм...

Има няколко варианта, но колегата поне да каже седан или комби му е галанта?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

7+1 :icon_clap: идеята ми допада. Ето това може да е добър проект :) сам, че интересно е колко усилвателя ще трябва да се слжат 1 за касата и още 1 за говорителите :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, може ли да направиш снимка, че ми стана интересно.

 

 

Извинявам се, че съм забравил да уточня, става въпрос за комби. А снимки ще направя още довечера и ще ги кача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че съм забравил да уточня, става въпрос за комби. А снимки ще направя още довечера и ще ги кача.

Нормално на комбито задните говорители са на задните врати и съответно си имат същите решетки за тонколоните, като на предните врати. Някой е сменял задните ти кори с такива от седанов галант. Какво го е накарало да го стори, можем само да гадаем. :yes3:

п.п. кожен ли е салона?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за забавянето. Ето я въпросната снимка на кората. Колата си я внесох от Германия.

post-15808-034424600 1365682048_thumb.jpg

Редактирано от clagypko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

mmotors, ти позна защо са сложени кори на задните врати от седан - заради кожения салон.

 

Спри ги от настройките на плеъра, стига да позволява де.

Вариант 1: Може да ги дадеш за преработване на специалист, който да не си остави ръцете. Милен от Плевен много готино си беше преправил предните кори с по два говорителя в кора. Трябва да знаеш с колко говорителя е фабрично, иначе не можеш да разбереш дали си е така или не. Може да станат с отвор и решетка, че и да оформиш някакъв обем там и да свирнат по-добре.

Вариант 2 ако решиш да ги изключиш да не свирят е да преправиш задната кора, за да може да удържи две елипси. Тук вече може да си избереш с усилвател ли ще ги захранваш, или ще са по-евтини и слаби и плеъра ще ги храни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..... или да си намериш втора ръка 2 кори от комби,да боядисаш долната част в черно и да я монтираш към горната половина на текущите ти кори.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...