Премини към съдържание

Кой може да ми смени кожата.......?


Препоръчано мнение

Приятели търся тапицер, който да работи хубаво и чистичко и да ми смени кожата на волана! :rolleyes: Ако някой е правил подобна процедура, нека ми помогне, ще съм му много благодарен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм мислил по въпроса с претапицирането, но за целия салон, и което е по-трудното - по мой дизайн с детайли и тн, а не проста замяна на тапицерията. Мисля, че имаше един до офиса ми - на ул. Христо Максимов - кв.Гео Милев.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега от форума на АудиЕмоушън, си е направил много як волан, но е от изкуствена кожа за 80 лева при много добър майстор от Пловдив. Не ми се ходи до Пловдив за един волан, а и ме итересува, да ли се сваля волана или на място се претапицира. Не ми се ще да ми махат кормилцето, че имам еърбеци, автопилоти и тн. Мисля, че до 100 лв е за изкуствена кожа, а за истинска стигат до 200 лева. Естествено ще го правя с хубава кожа, че тази ментето може да са скъса на 15 минута!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за София мога да препоръчам сервиза които се намира под моста на 4-ти км :icon_thumbup: Там направиха салона цялостно на един сааб 95 както и на една омега....стана уникално :icon_thumbup:

П.С. По принцип са малко скъпчии,но за сметка на това качеството е на супер ниво. За волан със сигурност взимат по 100лв.Това е поне цена от преди 4-5 месеца :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за София мога да препоръчам сервиза които се намира под моста на 4-ти км :icon_thumbup: Там направиха салона цялостно на един сааб 95 както и на една омега....стана уникално :icon_thumbup:

П.С. По принцип са малко скъпчии,но за сметка на това качеството е на супер ниво. За волан със сигурност взимат по 100лв.Това е поне цена от преди 4-5 месеца :rolleyes:

 

Сори за спама!

Само един бърз въпрос. Галанта има air bags на седалките. Могат ли да се тапицират, без да се наруши работата им?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама!

Само един бърз въпрос. Галанта има air bags на седалките. Могат ли да се тапицират, без да се наруши работата им?

Имат, да... поне на моя, ако се загледаш, отстрани си пише SRC - AIR BAG. И трябва много внимателно да се работи, за да не се повреди ефекта при отваряне - да не дава Господ, ама ако го зашият кофти, при отварянето може да ти счупи нещо отляво! Я ръка, я ребро...

 

Между другото - ако намериш тапицер, пиши, защото пък аз имам едно скъсано на кожения салон, на един от кантовете на ъгъла на седалката се е разцепило и ми се иска да се оправи... пък и знам, че тапицерите имат специални малса за кожени салони, с които ги заздравяват... и това също ако можеш провери, ще съм ти много благодарен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама!

Само един бърз въпрос. Галанта има air bags на седалките. Могат ли да се тапицират, без да се наруши работата им?

И аз имам същите притеснения! При евентуална претапицировка, ако се наложи да не ми изкочи еърбега на гърба и да ме залепи на предното стъкло!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същите притеснения! При евентуална претапицировка, ако се наложи да не ми изкочи еърбега на гърба и да ме залепи на предното стъкло!

 

Саркастично, но и вярно :) Мойта тапицерия е като нова, но нали знаете, винаги искаме повече. Та в този ред на мисли, една кожа много ще отвори колата. Имам познат, който скоро си претапицира салона. Ще взема координати от него и ще питам! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама!

Само един бърз въпрос. Галанта има air bags на седалките. Могат ли да се тапицират, без да се наруши работата им?

Колега ако отидеш да видиш какви коли тапицират там,ще ти стане ясно че няма проблем за Айр бега на седалките.Последното което видях в сервиза беше бентли купе на което му сменяха цялостно салона + някаква специална обшивка на таблото :icon_doh: На моя приятел на сааба по същият начин му направиха колата само,че в 2 цвята искаше да му е салона. В сааба мисля че има 8-айр бега ако не бяха и повече :good:

За справка само ще кажа ,че за алмерата тогава ми поискаха 2000лв за цялостно претапициране без таблото!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за София мога да препоръчам сервиза които се намира под моста на 4-ти км :icon_thumbup: Там направиха салона цялостно на един сааб 95 както и на една омега....стана уникално :icon_thumbup:

П.С. По принцип са малко скъпчии,но за сметка на това качеството е на супер ниво. За волан със сигурност взимат по 100лв.Това е поне цена от преди 4-5 месеца :rolleyes:

 

Там си претапицирах волана и скоростния лост. Също така когато ми докараха Галанта, предишния собственик беше правил някакви гаври с тапицериата по вратите та и тях претапицирах. Цена за лоста 50лв. Волана ми излезе 120лв. Но го направи с два вида кожа отстрани, кадето хващаш с рацете е дупчена. Волана стана перфектен както и лоста. За корите, на четрите врати, ми взеха по 50лв на бройка = 200лв. За "ЕърБеговете" не се притеснявай, аз лично гледах ми отварят волана и как борави с електрониката. Също така всички коли от автокъща Капитолия се тапицират при този човек, а там случайни коли няма. Имаше проблем с едната врата отидох при хората оправиха я ведна и така :) Печени са...

 

Колегата Нмизов, ако искаш няма проблем да се срещнеме на по биричка и да разгледаш как е станала тапицериата при мене... пък и аз и да видя един от най хубавите галанти във клуба :)

 

телефон за връзка на тапицера: 0887524849 Наско

моя телефон: 0898424441 Чочо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там си претапицирах волана и скоростния лост. Също така когато ми докараха Галанта, предишния собственик беше правил някакви гаври с тапицериата по вратите та и тях претапицирах. Цена за лоста 50лв. Волана ми излезе 120лв. Но го направи с два вида кожа отстрани, кадето хващаш с рацете е дупчена. Волана стана перфектен както и лоста. За корите, на четрите врати, ми взеха по 50лв на бройка = 200лв. За "ЕърБеговете" не се притеснявай, аз лично гледах ми отварят волана и как борави с електрониката. Също така всички коли от автокъща Капитолия се тапицират при този човек, а там случайни коли няма. Имаше проблем с едната врата отидох при хората оправиха я ведна и така :) Печени са...

 

Колегата Нмизов, ако искаш няма проблем да се срещнеме на по биричка и да разгледаш как е станала тапицериата при мене... пък и аз и да видя един от най хубавите галанти във клуба :)

 

телефон за връзка на тапицера: 0887524849 Наско

моя телефон: 0898424441 Чочо

 

 

На драго сърце, ще се видим да пийнем по биричка Чочо и да си поговорим, и да видя как е станало с тапицерията ти. Нека да е другата седмица, че тази посрещам гости от чужбина! :icon_thumbup: Ще ти се обадя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във форума на Мерцедес четох за някаква манипулация, при която може да се вкара охлаждане в седалките?!?! Кожата се прави на малки дупчици, с два слоя, за да не влизат боклуци в системата... извежда се под седалката тънка тръбна конструкция от климатика и като го пуснеш, ти охлажда кожата на седалките!

 

Звучи невероятно прекрасно, но и бяха цитирали цени от рода на 3-5 хиляди на седалка, което е безумие :( Някой да е чувал нещо по темата?

 

P.S> Чочо, нали няма да ме забравиш и мен ;) Ще се опитам да преглътна това за най-хубавия Галант, че бил на nmizov - ще се правя, че не съм го чел :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На всеки Галанта тук е най-хубав, поне аз не бих признал че моя отстъпва по каквото и да било от друг освен ако не е VR4. Всичко друго е козметика и се оправя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На всеки Галанта тук е най-хубав, поне аз не бих признал че моя отстъпва по каквото и да било от друг освен ако не е VR4. Всичко друго е козметика и се оправя.

 

Е не исках да обидя никой... Извинявам за се за което :) Просто въпросния галант ми направи впечатление.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...