Премини към съдържание

Каква е тази цена ?!?!?


Препоръчано мнение

клик попаднах на това....

какво мислите...да рискувам ли...поне има финансов аванс за "добутване" ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, човека е доста сериозен вносител, и продава на цени без-конкуренция..........Винаги казва причината за по ниска цена, ако има такава........Даже в момента продава и Галант-97-ма 2.0-ТДИ -за 2600лв. Като предварително е уточнил за напукана боя по двете врати-т.е. страничен удар............Така че ако търсиш това, не се замисляй, да не те изпревари някой.........Не винаги има такива коли при него.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам каква е тази цена, но е подозрително ниска. Поне в Германия под 1500 евро няма нищо, а около тая цена са бараки. Имам предвид необслужени и над 200 хил. км. Обикновено автоматик (обслужване в БГ - около 500 лв), отделно зъбен ремък и ролки и т.н. Повечето са и без климатик и от 96 год.

Такъв модел , като от обявата си купих миналата година с ударени 2 врати и леко огъната колонка за 1900 евро.

Прецени си сам. Виж я, ако може - карай я. Но търговец да се прекара сам с цената?!?!? Най-вероятно ще получиш отговор, че е правописна грешка и е имал предвид 5600 лева. Пробвай се.

 

Едит: Марио,

на какви пари трябва да я вземе тая кола за да я продаде с минимална печалба от да кажем 400 лева. В обявата не видях за написани проблеми. Дано си прав, но аз лично съм учуден. Отделно на последната снимка капака на еърбега е доста различен на цвят. Дали има еърбег отдолу е друг въпрос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам каква е тази цена, но е подозрително ниска. Поне в Германия под 1500 евро няма нищо, а около тая цена са бараки. Имам предвид необслужени и над 200 хил. км. Обикновено автоматик (обслужване в БГ - около 500 лв), отделно зъбен ремък и ролки и т.н. Повечето са и без климатик и от 96 год.

Такъв модел , като от обявата си купих миналата година с ударени 2 врати и леко огъната колонка за 1900 евро.

Прецени си сам. Виж я, ако може - карай я. Но търговец да се прекара сам с цената?!?!? Най-вероятно ще получиш отговор, че е правописна грешка и е имал предвид 5600 лева. Пробвай се.

 

Едит: Марио,

на какви пари трябва да я вземе тая кола за да я продаде с минимална печалба от да кажем 400 лева. В обявата не видях за написани проблеми. Дано си прав, но аз лично съм учуден.

Колега ! Не знам от къде ги зарежда човека, но аз редовно следя обявите, и до сега никой не му е гътнал цените.........Освен това винаги споменава, когато колата има проблем..........Преди 2-3 месеца имаше Мазда -Компрекс-96-та, с клима-1800лв. и беше уточнил, с шум в клапаните........Изобщо човека е коректен, и винаги съобщава за проблеми........А също и безпроблемните му коли, са на доста атрактивни цени.........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против наистина, само искам да изостря "антените" на колегата. Наистина цените са възможни, но изключително редки.

Например днес вечерта ще гледам една малка Мазда 323 от 93 за смешна сума, но е от познат и е за познат.

 

Станиславе :icon_thumbup: стискам палци. Отиваш, гледаш, харесваш и купуваш. Дано ти си късметлията. :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава каризма за тия пари.

Само докарването от там е около 1000 лв.Излиза, че той я е купил за 1000 евро, за да му остане поне 600 лв печалба.

А за 1000-1200 евро видях само едни Астри и Ескорти (всичките комбета)94.95 год.

Читавите каризми 96 год. (без ел,клима,АБС)бяха над 2000 евро, 98-99 год с клима 2800 евро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не моя работа,но нужно ли е ,цената да е висока че да се продаде една кола?Докарване 1000лв?да ако някой ти кара колата и това да е му бизнеса а ми ако човека си има превоз?

Колега иди и виж за какво иде реч и ако е читава(макар и с малки проблеми)взимай и не му мисли много.

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами толкова са такива Каризми, на тези км и години са около 1200 - 1500 евро там.

Това е общо взето силно неатрактивна кола за масовия купувач, оттам цените са ниски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не се заблуждавайте с единични цени в Германия......Човека пазарува на едро, освен автовоз има и транспортни камиончета.......Едно е да купиш една кола, друго е 10-тина на веднъж..........Все ще има между тях една гешенк.........Автокъщата му е доста голяма, и всички коли са на доста добри цени......Нека да иде колегата, и ще се убеди.....Пък може и нещо друго да си хареса........Има доста Японки.......Просто следя обявите в мобиле от няколко години и го гледам че бая коли извъртя този същият ЛЕГНЕР........Аза да продава ,значи и стоката си я бива.......Щото има обяви с ниски цени ги въртят с месеци а продажба няма......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че евентуалният проблем не е в цената, а в автомобила...

Тоест, в допълнителните сили и средства, които трябва да се доинвестират...

Първо колега, виж колата боядисвана ли е. Ако да - бягай далече. После задължително тестово каране - как ускорява, спира, въобще как се държи на пътя. Но на по-лош път, иначе нищо няма да разбереш. Как отделя съединителя. Ако може, качи я на подемник - предни, задни тампони, тези на стабилизиращата щанга, кормилни накраиници, предни и задни биалетки, шарнири, амортисьори. Ако може някой да и прослуша и компа...После - виждам разлика в цвета на волана - ербека има ли го, или се е отварял? Ако всичко изброено е наред/щото за ремонта или подмяната и на половината изброени неща дотук ти трябват 2000 лв/ не се замисляй - взимай. После около 700 до 1000 лв за масла, филтри, ремъци, ролки, свещи и това е....Е, и някоя друга гума, че едва ли е с нови...

Но после идва най-хубавото- само каране :icon_thumbup:

Общо взето, предполагам че и в най-лошият случаи няма да дадеш повече от 8000лв/общо/. Което си е нормално..

Ами успех и да се похвалиш, като се заимаш....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че евентуалният проблем не е в цената, а в автомобила...

Тоест, в допълнителните сили и средства, които трябва да се доинвестират...

Първо колега, виж колата боядисвана ли е. Ако да - бягай далече. После задължително тестово каране - как ускорява, спира, въобще как се държи на пътя. Но на по-лош път, иначе нищо няма да разбереш. Как отделя съединителя. Ако може, качи я на подемник - предни, задни тампони, тези на стабилизиращата щанга, кормилни накраиници, предни и задни биалетки, шарнири, амортисьори. Ако може някой да и прослуша и компа...После - виждам разлика в цвета на волана - ербека има ли го, или се е отварял? Ако всичко изброено е наред/щото за ремонта или подмяната и на половината изброени неща дотук ти трябват 2000 лв/ не се замисляй - взимай. После около 700 до 1000 лв за масла, филтри, ремъци, ролки, свещи и това е....Е, и някоя друга гума, че едва ли е с нови...

Но после идва най-хубавото- само каране :icon_thumbup:

Общо взето, предполагам че и в най-лошият случаи няма да дадеш повече от 8000лв/общо/. Което си е нормално..

Ами успех и да се похвалиш, като се заимаш....

Виж още дали стои етикета от магазин някъде.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето, предполагам че и в най-лошият случаи няма да дадеш повече от 8000лв/общо/. Което си е нормално..

 

Колеги, за такава Каризма да се дават 8000 лева, дори след ремонтите, е ЛУДОСТ.

 

Не си струва в никакъв случай. Аз имам същата, напълно безпроблемна кола е. Жена ми я кара, все едно че използва печка или прахосмукачка, т.е. само ползване, каране. Капака на мотора се вдига 1 път годишно, и вътре е пълно с паяжини. Колата е вече стара, на доизживяване и не ми се занимава с нея. Какво друго да ви кажа. Като беше по-нова и лъскава, се напъвах да я продам за 2500 евро, в отлично техническо състояние, сменено всичко, но... няма начин. Сега ако я продам за 1500 ще черпя. Чакам да се разпадне... но не ще.

 

И отново, ако ще взимате съмнителна Каризма, това е най-голямата грешка, защото цените на някои части са високи (като на Галант), и ще ви излезе през носа, накрая ще си е все Каризма - който има Галант, знае какво имам предвид :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Oт време на време се занимавам със колички и аз и знам че такава цена е възможна само ако си много голям търговец и си имаш собствен превоз, иначе цената на автовоза е 800 лева, на докумените от там около 200 лева, а такава кола биха му я дали подарък към пакета коли, защото там не са много на ниво и нямат цена, а и като я гледам е блъскана личи и че е боядисвана тя му е аванта но не е и добра за това е тази цена.

 

Модераторски контрол: Колега, използвайте главни букви и препинателни знаци, където е необходимо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да се включа отново:

току що (преди 30 мин) купих Колт 1300 GLX, 96та, 122 хиляди км, TUV още година и сервизна книжка за 800 евро.

Значи такива цени все пак са възможни (като се има предвид, че не ме бива в търгуването).

Но признавам, че не съм го карал още като хората, така че винаги може да има нещо скрито.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да се включа отново:

току що (преди 30 мин) купих Колт 1300 GLX, 96та, 122 хиляди км, TUV още година и сервизна книжка за 800 евро.

Значи такива цени все пак са възможни (като се има предвид, че не ме бива в търгуването).

Но признавам, че не съм го карал още като хората, така че винаги може да има нещо скрито.

Аааааа.....Значи се убеди че нема начин-да нема начин..........А честито за Колтчето и със здраве и безаварийно да си го караш......... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията! За тъста е. Аз от Каризмата си засега няма да сляза в тоя мъник :icon_thumbup:

За цената, че си прав, прав си, но ...(ей така и аз сам се дразня като туря едно НО, ама :icon_blush: ) ннай-малкото говорим за разлики от половин метър, 2 класа, климатик, 15 коня, 300 куб и така до утре в разликите. Все пак аз продължавам да съм на мнение, че е възможно, но едва ли ще се продава Каризма на тая цена с тия данни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за това, че се отзовахте с мнения....мисля да я взема...до няколко дена ще имам парите а за газовия инжекцион вече ги имам....(мисля в В.Търново да го слагам) ...скоро ако не ми мине котка път ще съм ви "колега"... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...