Премини към съдържание

Коментари за срещата в Стара Загора


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, някой да е прибрал случайно транспаранта?

Няма го.... :search:

 

http://images26.snimka.bg/006214464.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 170
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колега Estilian!!!!! Няма да ти благодаря, за краткото есе, даже се чувствам някак си обиден.......Та ти за един въпрос от сорта :АГУ-или ГИ си писал,къде-къде по "кратки" романи.........А за дву-дневна среща само това ли...??? Все ми се струва, че за времето отделено за писане на това "кратко" есе, щеше да обработиш кУипчетата и да ги качиш...... :icon_hmm: .....П.П. Сакаме видео- Сакаме видео.......Всеки ден ще е така , до победата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Спокойно, ще ги качи. Не е лесно да се направи това, защото са над 1000 снимки и около 10 клипа.

Трябва време, а човека е на работа. Имайте търпение. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най- после успях да стигна до последните /за сега/ мнения. Цял ден снимки разглеждах, много нещо - всеки каквото можал понащракал материал.

А бе всичко което успяхме да направим през тези два дни и то всички заедно - трудно се описва, невероятно и много яко :first: . И то хем като посещаемост и присъствие и с много, много настроение. Дори времето ни постави на кратко изпитание, но краткия дъждец не можа да е пречка да останем почти до 2.30 /ранна сутрин/ на поляната. Ясно е човек като е заобиколен от приятни хора, няма как да е по друг начин.

Ние бургаската групичка успяхме само с четири коли да се включим в големия купон, пък после ни подсилиха и още двама колеги от Варна. Пък уж много народ се канеше да идва, то това време на кой ли му стига или нещо в последния момент се обърква.

 

Равносметката е само една - от както съществува клуба, тоя път бихме всички постижения по количество и бройка на присъствие. Ама надявам се на следващата голяма среща да си подобрим рекорда, пък защо не и по качествено изкарване.

Поздравления за всички които допринесоха с оборудване почти нищо да не липсва - те си знаят и да не ги изброявам че ще пропусна някой.

Да не забравя и моите малко снимчици. На който още не му е омръзнал еднаквия във всички снимки интериор да разглежда. :D

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=259079

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , изглежда Аз съм забравил малко да снимам ,но и Аз съм уловил няколко важни момента

 

тука нашето Бате DJ още спеше ,но искам да ви кажа ,че това е най готиния Човек от Плевен ,/на второ място е Слави Трифонов/

post-2013-1214855171_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой да е прибрал случайно транспаранта?

Няма го.... :search:

 

http://images26.snimka.bg/006214464.jpg

Светльо, като заваля и бате плевен поръча залата в хотела, аз и още един колега/Не го познавам по име/ свалихме транспаранта. После ходих по групичките да питам какво ще го правим и на кой са 4-те шишчета с който беше прикован за дърветата. Никои не се заинтересува нито от транспаранта, нито от шишчетата. Но всичко е при мен, не е загубено. Да ти го пратя ли? Или да се фукам с него и да го донеса на рожденият ден на клуба? :icon_n_king:

Е, шишчетата може и да ги ползвам малко. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, като гледам всички много сме се изкефили... Аз лично съм съвсем пресен фен-член на клуба и въпреки, че масата народ я виждах за първи път се чувствах отлично.

Изводите какви са: трябва наистина по-често да правим подобни срещи. Заплюваме си един хотел посредата на България (Марица Изток също не беше лош - на мен климатик не ми трябваше, моята стая беше западна и се спеше прекрасно:)... та заплюваме си един хотел, изкрънкваме си отстъпка и правим редовни срещи. Само ще трябват доброволци за организацията, за да не става така на плещите на няколко човека да виси всичко. Аз лично се заемам да помогна с каквото мога следващия път.

БЛАГОДАРЯ отново на всички качили снимки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Светльо, като заваля и бате плевен поръча залата в хотела, аз и още един колега/Не го познавам по име/ свалихме транспаранта. После ходих по групичките да питам какво ще го правим и на кой са 4-те шишчета с който беше прикован за дърветата. Никои не се заинтересува нито от транспаранта, нито от шишчетата. Но всичко е при мен, не е загубено. Да ти го пратя ли? Или да се фукам с него и да го донеса на рожденият ден на клуба? :icon_n_king:

Е, шишчетата може и да ги ползвам малко. :D

 

Дръж го при тебе. В сигурни ръце е! :icon_thumbup:

 

Добра снимка, заслужава овации! ;)

 

lubenti, ние не си изкарахме лошичко маи ;)))

 

Ви къде ходихте май на диско нещо бяхте, че по едно време нещо се загубихте от погледа ни... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде ли не, та накрая се озовахме на морето!!! А и не на последно място- покарахме си както си трябва под 210 не сме падали ;)

 

Доста се постарах да спра дъжда но успях... не казвам какво принесох в жертва, че ... ;)

 

Silveria- ти къде се скри!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тука нашето Бате DJ още спеше ,но искам да ви кажа ,че това е най готиния Човек от Плевен ,/на второ място е Слави Трифонов/

 

Цъ цъ цъ... моята приятелка ако го прочете това, смятай, че си убит :) Следващият път ще те разпъне вместо хамак или трансперанта, с умелата помощ на valboss, който, ако не се лъжа, също е от Плевен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ъхъ, от Плевен съм. Само не разбирам що бате ти Плевен да е готин...

Този гад ме замъкна в 2.00 часа посред нощ в хотел "Алмира" и ме принуди/поради меката ми същност и отстъпчива натура както и вродената ми отстъпчивост/ да консумирам Балантайнс....Вярно че беше с лед...

Ма не беше никак другарско... :wine:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ъхъ, от Плевен съм. Само не разбирам що бате ти Плевен да е готин...

Този гад ме замъкна в 2.00 часа посред нощ в хотел "Алмира" и ме принуди/поради меката ми същност и отстъпчива натура както и вродената ми отстъпчивост/ да консумирам Балантайнс....Вярно че беше с лед...

Ма не беше никак другарско... :wine:

Добре че не те е принудил да консумираш някоя парцуца, със синьо зеле ТръстАнишко......... :icon_drunk:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата и гледам снимки и... ме е яд, че я пропуснах но няма как. Малко остана и си идвам (в БГ) ако има навити може да направим една срещичка мястото не ме вълнува къде ще е, важното е да се съберем повечко фенове. Имало е и алкохолни фиести ц-ц-ц-ц защо не си бях в БГ :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иха, Estilian-чо като чета разказа ти и си представям как за всяка среща и други митсу събития изписваш такива прекрасни коментари, които аз събирам в книга - с лого :mitsu-smiley: , кожена подвързия и металически сив надпис! :icon_rock:

Страхотно си поднесъл инфото, за тези, които не успяхме да дойдем! Другият път ще се постараем, то след тези постове и снимки, как да се удържи човек!? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, шишчетата може и да ги ползвам малко. :D

С най голямо удоволствие ти ги подарявам,в твоите ръце те ще се чувстват много по добре.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , изглежда Аз съм забравил малко да снимам ,но и Аз съм уловил няколко важни момента

 

тука нашето Бате DJ още спеше ,но искам да ви кажа ,че това е най готиния Човек от Плевен ,/на второ място е Слави Трифонов/

:icon_n_blusha: Ние от Плевен всички сме готини,и Вие от Южната БГ не отстъпвате,ЕВАЛА на всички членове за това прекрасно и незабравимо мероприятие :icon_peace:

P.S. Започвам кампания за следващата среща на :mitsu-smiley: ФЕН КЛУБ-ЗИМНА!!!!!(с нощно къпане в минерален басейн)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дръж го при тебе. В сигурни ръце е! :icon_thumbup:

Ви къде ходихте май на диско нещо бяхте, че по едно време нещо се загубихте от погледа ни... :D

 

Браво бре...и не помноите а :icon_angel: Първо вечерта седнахме на един басейн и след него пак се качихме на полянката ,но уви маи никои не помни, че сме били там през нощта :icon_doh:

А на сутринта ставайки да ходя на кафенце, Ванката точно за една минута така ме намами, че след един час вече бях на морето и си пекох дупето :hysterical: После към 19:00 си тръгнахме от морето и в 22:15 бях пред телевизора да си гледам финала от евро 2008-ма 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййй добре сте си изкарали. За жалост мен ме скъсаха на скапания изпит по кормуване (че нали не съм им бутнал нещо под масата), при това с извинението... "карате прекалено уверено. Гледам как сменяте скоростите и за мен това е увереност на дългогодишен шофьор, а понеже вие сте начинаещ, значи че сте опасен за околните автомобили" :mad: Е по-тъпо извинение не бях чувал в живота ми (може и да не е 100% точно така казано, защото пиша по спомен). Само да попитам dosev4eto само ли беше със 2G, защото само неговия видях на снимките?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_n_blusha: Ние от Плевен всички сме готини,и Вие от Южната БГ не отстъпвате,ЕВАЛА на всички членове за това прекрасно и незабравимо мероприятие :icon_peace:

P.S. Започвам кампания за следващата среща на :mitsu-smiley: ФЕН КЛУБ-ЗИМНА!!!!!(с нощно къпане в минерален басейн)

Ако има и сауна, смятай, че си ме спечелил!!! Няма по-голям кеф от това да се затоплиш зловещо и потно... и сетне да се хвърлиш в снега! Както казваше баща ми - стоиш в снега, докато кокичето не ти влезе в г**а! (б.а. оригиналът на репликата е на руски, където кокиче е подснежник)

 

Та... аз за момента нямам добри идеи къде точно да се сътвори мероприятието, но съм готов да съдействам с каквото мога. То при вас в Плевен зимата е доста люта, така че - хайде да не е там. Пък и писти за ски нямате.

 

P.S> Не ме подсещайте за снимките и клипчетата - не съм забравил!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре де зимна среща...но нали преди това имаме морска среща. Лято е! :sunrise2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да не разводняваме тази тема,но ще лобирам за Чифлика-Троянско,там е невероятно красиво и сауни и басейни-топли и невероятни ресторанти и какволи още не,но всичко с времето си ,нека първо да мине рождення ден на клуба а пък после ще видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С най голямо удоволствие ти ги подарявам,в твоите ръце те ще се чувстват много по добре.... :icon_thumbup:

О-хо-ооооооооооо пиле, падна ли ми..... :icon_n_bash:

Значи, отиваме в неделя на вилата в Пордим да ти ги върна...

Подготвяй се... :essen: :skara: :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...