Премини към съдържание

Как се разглобява часовник


dfdf

Препоръчано мнение

Е, далечко е Монтана от мене...иначе може да го докараш да го пойнем за 5минути.

С моя преди интервенцията беше същата работа. :rolleyes:

 

Колега аз съм и от Мокреш :) така че ако има проблем може да се възползвам от услугите ти :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...
  • Отговори 56
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги благодаря Ви, с помоща на детайлните инструкции по-горе и моя часовник проработи. Е разглобих го целия от любопитство, но премигването се реши само с кривене на краченцата, да се надяваме, че проблема изцяло е решен. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря Ви, с помоща на детайлните инструкции по-горе и моя часовник проработи. Е разглобих го целия от любопитство, но премигването се реши само с кривене на краченцата, да се надяваме, че проблема изцяло е решен. :rulez:

 

Временно.. трябва да минеш с поялник (с чиста, калайдисана човка) по всички спойки внимателно.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спойките изглеждаха ок, часовника работи нормално в момента, достатъчно е да покарам малко по "перфектните" софийски пътища :icon_crying: за тест - не прекъсва и работи чудесно. Поради тази причина няма да ги повтарям засега, дано не се и наложи пък и поялник нямам.

Благодаря за съвета все пак.:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Ами аз вече три пъти го свалям и му кривя крачетата, работи по около 20 дни и пак същата работа. Сега отивам да го свалям и започвам с поялника. после ще споделя какъв е резултата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Повтори спойките на буксата (4 на брой) и всичко ще се оправи. И моя беше така,но след презапояването не е правил проблеми .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

Тъй като темата е доста старичка и линковете към снимките вече не работят прилагам подобрен клип на наш руски колега относно на разглобяването на часовника, ясно се виждат въпросните пинове които правят проблема с гасненето и изоставането на часовника и т.н. Мисля,че ще е от ползва на колегите които тепърва ще се сблъскват с въпросния проблем .

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=EkiK5QUrUJs

Редактирано от hondata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...