Премини към съдържание

Да направим ли постоянна среща на определен период от време?


Да има ли постоянни дата, час и място за среща на форума?  

38 гласа

  1. 1. ?? ??? ?? ????????? ????, ??? ? ????? ?? ????? ?? ???????

    • ??
      31
    • ??
      7
  2. 2. ? ??? ??? ?? ????????? ?? ?? ???????????

    • ??????????
      2
    • ???????
      2
    • ?????
      1
    • ?????????
      1
    • ?????
      2
    • ??????
      5
    • ??????
      25


Препоръчано мнение

Ето и в подкрепа на думите, че не ни е необходим точен ден и час за среща, ще кажа какво стана вчера и днес!

Ей така съвсем спонтанно вчера се видях с aga и Estilian :) Много готино, пихме по коктейлче побъбрихме си много приятно и се дзверихме на Галанта на aga... :wub: и докато се дзверихме shosho позна галанта на Estilian и той спря с неговия галант... и стана мини среща на Галантите, между временно и silveria мина, ама не ни видя... та... оказа се, че в Дружба по това време е имало насищане с Галанти! :)

Тази вечер пък след споменаване пред silveria, че вчера така и така, си направихме днес срещичка с него и Brigadiro... та пак галантаджийска му работа... Така че, кому е нужно точен ден и час... ами ако искам да видя някой просто вдигам телефона и събирам в съответния квартал групичката на :drinks: ... и готово! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aga аз пък го мернах на Цариградско шосе онзи ден, но... от една маршрутка.

Познава се Галанта :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе идеята за постоянна среща на определено място не е лоша.Хубаво е да знаеш,че в даден момент може да се видиш с някой колега,да си побъбрите :icon_n_gathering: (пък макар и двамата само),А ако случайно не дойде никой,изчакваш 15-20 мин пиеш едно кафенце и това е.Не е кой знае каква загуба. :) .А и не е казано,че сте си останем само с тези срещи.Организираните мероприятия си остават,така че и тръпката от събиранията няма да премине.Постоянните срещи ги приемаме като бонус да се виждаме повече пъти.Ами това е.

Лек ден на всички :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах с "ДА".

Вариантът с вдигане на телефона при мен го няма, тъй като все още не познавам лично колегите. И съответно шансът да имам възможност за среща с вас е много по-голям ако има повече срещи!

Относно спорта - и аз съм за баскет (май събрахме отбор вече :bounce8::) )!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:spam:

Колеги хайде да направим едно баскетче някоя събота или неделя. Като гледам се събрахме за 2 тройки, а ако има още желаещи може и едни петици да направим.

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за баскетбол :)

Само кажете къде? Аз по принцип играя с колегите в един салон веднъж седмично и сме доволни. Предпочитам да е салон, но ако няма, може и навън, времето е хубаво вече, така че само трябва да се съберем :) разбира се водата /бирата/ са задължителни! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Офффф.

Как ми се до игра баскетбол. От година и половина не съм пипал топка :icon_hmm: .

И аз съм за някоя зала. Преди играехме в залата на Раковски зад пазара Иван Вазов, но сега не знам как стоят нещата там.

С Дани сме двама сега ни остава да допълни бройката до 6 или най - добре до 10 и да си изберем една зала/площадка и да направим една игра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...