Премини към съдържание

Нова срещичка?


Препоръчано мнение

Желаещи винаги има знаеш. Въпросът е кой ден и какъв час. Трябва да се съобразим и с това, че може би много хора ще отидат до Сливен. Има кръг от Драг състезанията :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги заповядайте на срещата в неделя :icon_dance: (ако не знаете за нея :icon_blush: - 14:00 часа на Министерството на земеделието) :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да знаем за нея, но аз лично няма да успея да се класирам :( . Viper, знаеш че еклипс сме с доста наши срещи, а и идваме и на другите. Само поводи ни трябват :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да знаем за нея, но аз лично няма да успея да се класирам :( . Viper, знаеш че еклипс сме с доста наши срещи, а и идваме и на другите. Само поводи ни трябват :) .

Знам ;) вие сте доста бързо организиращи се самолети ;)

П.П. Юли, едно птиче ми каза, че докато един майстор давал газ покрай булеварда на София-ленд бил спрян за превишена скорост :cop: със твоя самолет :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и това птиче се казва Юли :). Е какво да се направи, колата предразполага към високи скорости - до 130-140 имаш чувството, че си караш с 60. С 40 се усещаш спрял.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Петък,събота или неделя на омв бояна към 18:00 какво ще кажете?Чакам предложения:) :mitsu-smiley:

 

аз и трите дни съм на линия :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да успея. Трябва да пътувам в провинцията :(. Много бих се радвал да ви видя, но ще постнете снимки. Лео да снимаш яяяяякоооооооо. Иска ми се да дойда и в Сливен, но имам ангажимент, който няма как да пропусна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още в петък заминавам Мите. Много сори. Половин година на дядо ми е и ми се налага. мога да оставя ключовете на Сивушка и да се видите с нея :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по такива дати не е хубаво да се правят уговорки, защото сигурно по-голямата част от хората тук са по балове... кой на приятел, кой заради колата му, така че по-добре да изчакаме седмица-две да отминат тия неща и тогава да си направиме една срещичка. А и драг-а в Сливен прецаква идването (отиването) на онези, които не са по балове... а бре въобще сега е най-неподходящия момент за каквото и да било.

 

Офф: На мен пък тия от шофьорските са ми сложили вътрешния изпит или вчера от 4 или днес от 1!!! Е, ще ме извиняват, ама ако някой от курса вчера е имал бал какво прави бе д*ба?! Аз от вчера, чак до 26-ти съм по балове и заради приятелчето вчера, днеска трябва да ходя в 1, после да търча до нас да се обличам, че съм кавалер на приятелката ми и ще сме с моята кола... въобще, нямам думи.

 

За това според мен е по-добре да се изчака със срещите малко :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм на омв-то.NIKON ще има още много срещи и винаги някои ще е зает а друг свободен.Нищо не пречи по-другата седмица пак да се видим. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...