Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Няма проблем...Следващата среща мислим да я направим другата събота /неделя, а не петък , и да е малко по-раничко , както и да пробваме да сменим местенцето.

Абе, адаш, ти да не си се отказал от пловдивската група с дъравен вестник, или се объркал темите ;) Сега да не ни отсвириш нас.

Шегувкам се.

 

Весела среща Ви пожелавам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Компанията понеже гледам че може да станем голяма групичка и може да няма място за всички коли на караулката може да се 4акаме на пркинга на Mr.Brikolage голям е и после да потеглим всички към таляна ако има сагласни пишете да се чакаме там ако не остава оговорката в 14:00 на караулката :cop: :icon_hmm: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приготвихте ли се за срещата, аз след малко тръгвам за уреченото място на караулката. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нещо не можахме да се засечеме, понеже закъснях дойдох направо на "Даляна".Имаше един учебен галант, мисля че даже е от Меден рудник, една каризма и един лансър, обаче много хора имаше и неудобно да питам всеки.Надявам се за следващата среща да съм на линия.Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нещо не можахме да се засечеме, понеже закъснях дойдох направо на "Даляна".Имаше един учебен галант, мисля че даже е от Меден рудник, една каризма и един лансър, обаче много хора имаше и неудобно да питам всеки.Надявам се за следващата среща да съм на линия.Поздрави.

Eeee, на учебната нямаше ли телефон да звъннеш на него...Той от наште също :icon_thumbup:

 

Абе, адаш, ти да не си се отказал от пловдивската група с дъравен вестник, или се объркал темите ;) Сега да не ни отсвириш нас.

Шегувкам се.

 

Весела среща Ви пожелавам!

Нема страшно , скоро ще сменям климата и ще се помъчим да съживим Филибе клуб :D

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре е да има срещи. Дано да успея този път да дойда :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да направим една кафе среща на залата , както миналата зима аз съм си там само кажете кога ви е удобно ще запазя маси .

Применрно сряда в 18:00

Какво ще кажете ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда със сигурност в сряда в 18.00 на кафето. А и без това имам да черпя, така че се постарайте да дойдете повече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда със сигурност в сряда в 18.00 на кафето. А и без това имам да черпя, така че се постарайте да дойдете повече :)

2-ма сигурни за сега , очаквам включване и от други колеги. :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

БМВ-та приемат ли се? к1к1 ще държим връзка. :)

Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда на срещата. Иво да не са го ремонтирали това кафене. Гледам и нови колеги ще идват и дано не се объркате - ето мястото е тук. :)

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние с колегата defjam ще се постараем да дойдем :icon_dance:

Ехе ще стане срещичка :icon_thumbup:

Редактирано от ivoVartanian
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги напомням за срещата днес 14.10.2009 сряда

Бургас спортна зала Бойчо Брънзов /бивша изгрев/ ж.к. Зорница зад болницата карта вижте в поста на Велико /Mali/

18:00 аз съм там телефон за екскортиране на гости от провинцията 0887 861 161 Иво

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее.. много приятна срещичка :icon_rock: Надявам се по-често да има такива :icon_dance: Искам да кажа едно Огромно Благодаря на Иво за ескортирането... :rolleyes: ахх колко е приятно да се возиш в новичък Лансер :yes3:

http://media.snimka.bg/4581/015416965-big.jpg

 

http://media.snimka.bg/4581/015416966-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето на аз толкова исках да дойда и накрая неможах. Пуста му работа. И утре заминавам за Разград. Другата седмица надявам се поне с Иво ще се видя. Иначе Лансара ми е добре, не се е предал още. Горкия стана на 20 години. Но все така успява да ме вози :) Кога ще слагате зимните гуми. Че тук в бургас винаги е по късен този момент, поради по топлото време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда , много добра среща. Следващия път не по на кафенце , а на гролша стабилно.Казвайте само кога сте свободни :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам , че се събрахме и , че видях един стар приятел , който не бях виждал от много години / Вадим/ и се радвам , че и той кара кола от любимата марка . Колеги мислете за следващата среща .

Редактирано от ivoVartanian
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо за утре, че и аз да се появя с мицубяса ? :mitsu-smiley: :drive:

 

Ами предложи нещо.........../място , час /, и да видим , който е свободен ще намине .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами предложи нещо.........../място , час /, и да видим , който е свободен ще намине .

Ами понеже всеки си има работа сутринта , ако искате да се срещнем на място удобно за всеки, примерно там където се събирате най-често да пием по кафе или бира, някъде към 15.00-16.00 часа.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...