Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с ниските обороти


Препоръчано мнение

Наскоро си взех еклипс и след смяната на ремаците колата не работи на ниски обороти е ли вазможно да е от избягал зьб на някои от валовете или на инжекциона мисля 4е е механичен колата е 94 година с мотор 4G63,на високи обороти нямам проблем еклипсчето варви екстра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зацепването на 4г63 е специфично и е мн. вероятно майстора да е пропуснал тази подробност.Освен нагласянето на белезите има и др.тънкост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi нямат "механичен" инжекцион като ауди и другите немски коли, явно не са ти зацепили

ремъка както трябва, върви да ти го оправи някой който разбира възможно най-скоро, не е хубаво да се кара така .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

vitekk може и да си прав защото проблема се появи след смяната на ангренажния ремак.Странното е, че на високи обороти работи екстра и се набира като преди смяната на ремъка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е моторчето за празен ход имам го :mitsu-smiley:

Eagle ако е то ше се договорим.До 3-4 дни 6е знам,6е я карам на диагностика. Че иначе аман от некадарни маистори.Ама сега разбрах за един дето на 100% си разбирал от работата,двама приятели си караха галантите при него и ги оправи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eagle ако е то ше се договорим.До 3-4 дни 6е знам,6е я карам на диагностика. Че иначе аман от некадарни маистори.Ама сега разбрах за един дето на 100% си разбирал от работата,двама приятели си караха галантите при него и ги оправи.

 

Аиде ако е то имаш го за 80лв :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...