Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Pajero Sport 3.0 V6 24v -170кс автомат


Препоръчано мнение

И така немога да не споделя ,че днес най-накрая запълних празната ми клетка в гаража с още едно :mitsu-smiley: :icon_angel: А още по хубавото е, че не ми се наложи да се разделя с старата ми паджерка. Така сега влизаики в гаража и виждаики трите клетки с по един диамант вътре направо настръхвам от кеф :icon_angel:

 

Ето повече за него. Паджерото е спорт ,бензин, автомат и с всички глезотии които могат да му се пъхнат. Датата на първа регистрация е 08.2000г и е с новата маска.Външния му вид е безупречен както и от към техническо състояние,макар че като всяка кола 2-ра ръка все има нещо което можеш да изнамериш за косур по нея. Все още краини мнения нямам за паджерката освен, че е един голям :plane: и возията му е корено различна от другото ми паджеро(доста по твърда) но за сметка на това доста по добре прилепнал на пътя и стабилен особено при по-висока скорост :first:

От прогнозите за времето разбрах ,че ще вали тези дни така,че веднага ще намеря и някоя друга кал да го заровя,за да му видя и проходимостта :rulez:

За сега толкова......тези дни и снимки ще му направя :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Браво Любчо! :clapping2:

Честито! Със здраве да си го караш. Мини тия дни да се видиме, да дадеш едно кръгче и да почерпиш! :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво Любчо! :clapping2:

Честито! Със здраве да си го караш. Мини тия дни да се видиме, да дадеш едно кръгче и да почерпиш! :icon_drunk:

Обезателно :icon_thumbup: Още утре към обяд ще звънна :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, честито! :) Много е хубаво човек да осъществи една мечта!!! :)

Дай Боже всеки му! :)

Ами със здраве да си я караш и много безаварийни километри! :)

Дано се засечем при Пламен (ама по повод сокче или кебапчета, а не друго), за да се похвалиш на живо! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той не е ли с двигател като на Сигмата, странно ми е че е само 170 коня, май трябва да е повече или греша!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той не е ли с двигател като на Сигмата, странно ми е че е само 170 коня, май трябва да е повече или греша!?

Има двa двигателя, тoзи e по-малкия! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито да ти е... три диаманта - както си му е реда ;) Изпълнил си японската повеля на производителите :icon_clap: При следващо събиране трябва да си с него, та да го видим на живо.

 

P.S> Ето на това му се вика отговор... 3 литра двигател, 170к.с. и накрая да напишеш: "Аааа, еми какво толкова... то това е малкият двигател!" *бръм*

 

P.S.S> Между другото... да разбирам ли, че си продал старото Паджеро? :( Мъкаааа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито да ти е... три диаманта - както си му е реда ;) Изпълнил си японската повеля на производителите :icon_clap: При следващо събиране трябва да си с него, та да го видим на живо.

 

P.S> Ето на това му се вика отговор... 3 литра двигател, 170к.с. и накрая да напишеш: "Аааа, еми какво толкова... то това е малкият двигател!" *бръм*

 

P.S.S> Между другото... да разбирам ли, че си продал старото Паджеро? :( Мъкаааа...

 

Първо благодаря много приятели...наистина збъднах една малка мечта. :icon_angel: :mitsu-smiley: Другото паджеро не съм го продал още и така напрактика сега си имам 2-джипа и една калинка :mitsu-smiley: А по въпроса за двигателите,няма малък и голям двигател има по-стар и по нов като

по-стария е 177кс а по-новия е 170кс ....страно но факт :rolleyes: Вече имам и доста снимки,но за съжаление днес немога да ги кача на компютъра :icon_blush: ,но за утре обещавам :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изглежда Паджерото, честито! И си е големичко, колко каси бира може да побереш, за цялата национална среща :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

lubenti, моите адмирации... това е един прекрасен, красив и доказано проходим джип! Честито и да ни повозиш всичките (може и наведнъж)!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...