Премини към съдържание

Минах 1000 км


LiX

Препоръчано мнение

Колеги, минах 1000 км с новия Лансер :) От БС ми казаха като мина 1000 км да отида на преглед. Интересува ме, ако някой колега е минавал на такъв преглед, колко трае самия преглед, че се чудя дали утре следобед да минавам или след празниците..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, минах 1000 км с новия Лансер :) От БС ми казаха като мина 1000 км да отида на преглед. Интересува ме, ако някой колега е минавал на такъв преглед, колко трае самия преглед, че се чудя дали утре следобед да минавам или след празниците..

 

На този преглед, не трябва ли само да погледнат окачването, светлините, чистачките и тн.

Според мен не трябва да е повече от 30 минути.

Като минеш прегледа пиши, колко време ти отне и какво са правили. Да сме подготвени. :icon_thumbup:

 

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет.във вторник минах на този преглед-22.04.08г.Процедурата е е следната-в понеделник се обадих на приемчика и си оговорих час за следващия ден към 11.00 ч.Оставих колата и след 1,30 мин ми се обадиха че всичко е наред и да си я взема.Като оставяш автомобила те предупреждават че прегледа може и да се забави.За прегледа нищо не се заплаща,само се разписваш на касата и готово.Искам да отбележа че служителите се държаха много учтиво и търпеливо отговориха на всичките ми въпроси.Дано съм Ви помогнал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минах на прегледа, бързо става :) Обадих се сутринта и си записах час за следобяд. Като отидох за 20-тина минути минах, всичко точно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Минах на прегледа, бързо става :) Обадих се сутринта и си записах час за следобяд. Като отидох за 20-тина минути минах, всичко точно :)

 

Нещо плаща ли се....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...