Премини към съдържание

Запитване за новия Лансер


m_16v

Препоръчано мнение

Здравейте на всички фенове на марката Митсубиши :mitsu-smiley: :icon_thumbup: и весели празници. Въпроса мие може ли на новите мотори на лансерите с мивек системата да се сложи газова уредба?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички фенове на марката Митсубиши :mitsu-smiley: :icon_thumbup: и весели празници. Въпроса мие може ли на новите мотори на лансерите с мивек системата да се сложи газова уредба?

 

газ на Лансера??!! :tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо питай Балкан стар дали няма да отпадне гаранцията на автомобила.Баща ми скоро си взе Поло и му казаха,че ако сложи газово,автоматично отпада гаранцията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички фенове на марката Митсубиши :mitsu-smiley: :icon_thumbup: и весели празници. Въпроса мие може ли на новите мотори на лансерите с мивек системата да се сложи газова уредба?

Това надявам се е шега, иначе трябва да си луд :confused1:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм луд. Живея до границата с Холандия и тук всички карат на газ. Гаранцията на колата за мен е няколко месеца, до тогава тя ще си покаже всичките дефекти. След това слагам газова виалле, защото колата работи идеално с нея. Интересува ме този мотор мивек дали е с меки клапани и дали може да се сложи газ> за гди знам че е невъзможно. Това ми е въпроса? От гаранцията нямам файда. Набутват ми масло 4 литра по 20 еуро литъра и всичките им цени за филтъри са тройни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Не може да се сложи газ. Причината не е в в системата MIVEC, а в новото управления на този двигател.

ECU е свързано с абсолютно всичко, даже и със светлините на таблото.

За 1.8 двигателя едва ли ще може да се направи някога, защото се управлява със сензори, дори и за дъжд пак през компютъра.

Имаше няколко продадени коли в България - Лансери за таксита. Eстествено веднага бяха запитани в Холандия дали могат да направят това.

Отговора беше отрицателен. Трябва да се изготви специален софтуер за целта. Незнам кой, кога и дали изобщо ще се наеме да прави това нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

БигБос, а има ли модел на :mitsu-smiley: , произведен само и единствено да се кара на газ?

Задавам въпроса единствено с цел ограмотяване...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
Не съм луд. Живея до границата с Холандия и тук всички карат на газ. Гаранцията на колата за мен е няколко месеца, до тогава тя ще си покаже всичките дефекти. След това слагам газова виалле, защото колата работи идеално с нея. Интересува ме този мотор мивек дали е с меки клапани и дали може да се сложи газ> за гди знам че е невъзможно. Това ми е въпроса? От гаранцията нямам файда. Набутват ми масло 4 литра по 20 еуро литъра и всичките им цени за филтъри са тройни.

 

На мен пък от Митсубиши ми казаха, че няма проблем да се сложи АГУ, но автоматично отпада гаранцията на запалителната система.

 

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...