Премини към съдържание

Време ли е за нови тениски?


Препоръчано мнение

А за дечурлигата?

Имали развитие?

Колегите обещаха да проверят, аз и затва се ослушвам и не съм превел пари, да не се мотая 100 пъти

А днес ще проверя за престилките - колеги скараджии, да питам ли и за вас?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Колеги, започваме да публикуваме списък с тениските на тези, които са дали пари.

Той ще се обновява от мен и модераторите. :)

 

------Име------|----------------------брой/размер/цвят---------------------------|-----платени-----|

 

Big Boss---------|------------------------5 XL сиви, 2 М червени, 5 XL черни----------------|----------ДА---------|

Dell---------------|--------------------------1L черна, 1L червена-------------------------------|----------ДА---------|

LiX----------------|---------------------------1L черна, 1L червена и 1L бяла-----------------|----------ДА---------|

cop---------------|----------------------------1XL черна и 1XL сива------------------------------|----------ДА---------|

valboss----------|---------------1XXL черна, 1XXL червена, 1L червена-------------------|----------ДА---------|

D-r.Sarachev---|-----------------------------------1XL бяла---------------------------------------|----------ДА---------|

lentqq-----------|--------------------------1XXL червена и 1XXL сива--------------------------|----------ДА---------|

quicksilver------|--------------------------1XL черна, 1L червена------------------------------|----------ДА---------|

vitekk------------|-----------------------1 червена, 1 черна , 1 бяла, размер М-------------|----------ДА---------|

doko-------------|------------------------------1 XXL червена и 1 XXL бяла--------------------|----------ДА---------|

valio--------------|------------------------------2 M броя черни-----------------------------------|---------ДА----------|

!ZiPaRa ---------|----------------------------2 черни тениски L----------------------------------|---------ДА----------|

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

12 лева е крайната цена! :)

Всеки, който преведи по банка, моля да ми пише ЛС. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберат мераклийки за потници.. аз съм ЗА. Миналата година малко хора си поръчахме а после цяло лято 100 човека реваха 'що за тях нямало. И обясняваха как биха взели за жените или приятелките си, само да били знаели. Да не стане пак така..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Колеги, проверихте ли за детските тениски? За височина 1.40.

 

Rosko, можем да осигурим от 140 см за децата, но не знам още цветове.

Утре ще знам вече със сигурност цветовете. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Драсни 2 реда тук, няма да съм само аз, да знаеш! А ако не утре - вдругиден ще преведа парички, че утре изписват племенницата и ще бягам до Пловдив. А довечера ще разбера за престилките - да ми щамповат една-две!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз оставам на 2 броя червени L. Може ли да ги дам на някой директно паричките през тази седмица?

Сега говоря и с колегата и той може да вземе 2 броя и утре ще кажа точно и за него. Ще оправиме и паричките по банков път или ще го дадем направо на някого от модераторите или админите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми кажете кой е моделът на тениските (пише го вътре на етикета - Valueweight, Heavy Cotton...?) и къде са произведени?.

Понеже Fruit of the Loom имат няколко производствени линии в различни страни и тениските варират адски в размерите според модела и мястото на производство... а горе-долу имам от всяка разновидност (обичам сам да си правя тениски) и искам да знам дали да си взимам L-че или M. Мерси :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно, ще взема общо 4 бр. По 2 за мене и колегата.

3 бр. размер L - червени

1 бр. размер М - червена

Днес ще пуснем парата по банка!

Колеги от клуб АудиЕмоушън се интересуват как могат да си направят и те подобни фанелки. С кого могат да

говорят да се разберат?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Можете ли да ми кажете кой е моделът на тениските (пише го вътре на етикета - Valueweight, Heavy Cotton...?) и къде са произведени?.

Понеже Fruit of the Loom имат няколко производствени линии в различни страни и тениските варират адски в размерите според модела и мястото на производство... а горе-долу имам от всяка разновидност (обичам сам да си правя тениски) и искам да знам дали да си взимам L-че или M. Мерси :)

 

Точно така е.

Тези мисля са от Салвадор (Heavy Cotton). Според мен размера им е с един номер нагоре.

Или ако някой иска XL те отговарят на L. Днес мерих две от тях и съм убеден, че е така.

Но за да не стане объркване всеки си поръчва стандартния модел и после при поръчката спадаме с един номер надолу и така. :)

До края на седмицата поръчваме тениските. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За децата, има тениски от 140 см нагоре всякакви цветове.

Ако жените искат потници може, като миналата година, да си купят и да им се сложи само щампата с емблемата, като на тениските. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е.

Тези мисля са от Салвадор (Heavy Cotton). Според мен размера им е с един номер нагоре.

Или ако някой иска XL те отговарят на L. Днес мерих две от тях и съм убеден, че е така.

Но за да не стане объркване всеки си поръчва стандартния модел и после при поръчката спадаме с един номер надолу и така. :)

До края на седмицата поръчваме тениските. :)

 

Много е глупаво положението... аз имам сумати Heavy Cotton тениски и една с една не си отговарят... пример: Черна M отговаря на S. Друга черна L отговаря на XL, но няма нищо общо с черното или материала на М-ката. Бяла M-ка, която единствена си отговаря според мен на номера и е с 1 см по-широка от черната М-ка. Сива L-ка, която отговаря на XXL... просто пълен шаш и паника :)

 

Ти какво искаше да кажеш в твоя пост? Че размер L е реално голям колкото XL ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами това е нормално.

Ако купиш тениска от една и съща фирма, но различен производител е държавата винаги се получават разлики! :)

Азиатските са по-малки, Американските по-големи.

Точно L e голяма, колкото XL в случая, защото е Американски стандарт.

И за да не стане объркване пак ви казвам. Поръчвайте си размера, който реално носите, после ние ще ги поръчаме по размера на партидата!

Надявам се да не се получат разминавания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе хора, това са тениски, това не е смокинг! L, XL - все е тая, много знам аз какъв размер нося... Нося размер тениска! сямо да не ми е полепнала, че ми е .... да не казвам какво като видя така....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , за мен 2бр. L размер , 1- червена и 1-бяла

Благодаря :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Последен ъпдейт от днес.

 

------Име------|----------------------брой/размер/цвят---------------------------|-----платени-----|

 

Big Boss---------|------------------------5 XL сиви, 2 М червени, 5 XL черни----------------|----------ДА---------|

Dell---------------|--------------------------1L черна, 1L червена-------------------------------|----------ДА---------|

LiX----------------|---------------------------1L черна, 1L червена и 1L бяла-----------------|----------ДА---------|

cop---------------|----------------------------1XL черна и 1XL сива------------------------------|----------ДА---------|

valboss----------|---------------1XXL черна, 1XXL червена, 1L червена-------------------|----------ДА---------|

D-r.Sarachev---|-----------------------------------1XL бяла---------------------------------------|----------ДА---------|

lentqq-----------|--------------------------1XXL червена и 1XXL сива--------------------------|----------ДА---------|

quicksilver------|--------------------------1L черна, 1L червена--------------------------------|----------ДА---------|

vitekk------------|-----------------------1 червена, 1 черна , 1 бяла, размер М-------------|----------ДА---------|

doko-------------|------------------------------1 XXL червена и 1 XXL бяла------------- -------|----------ДА---------|

valio--------------|---------------2 M броя черни, 1 М бял потник------------------------------|----------ДА---------|

!ZiPaRa ---------|----------------------------2 черни тениски L----------------------------------|----------ДА---------|

adidas-----------|----------------------------1 черна L и 1 червена L--------------------------|----------ДА---------|

Estilian----------|-----------------------------1 М бяла1 и 2 M черни----------------------------|----------ДА---------|

ipj----------------|-----------------------------1 L бяла и 1 L червена----------------------------|----------ДА---------|

nmizov----------|-----------------------------1- червена М и 3- червени L--------------------|-----------ДА---------|

rosko------------|----1червена и 1 черна XL и 1 червена S,2 червени 135-140 см----|----------ДА----------|

Evgeni K--------|-----------------------------1 черна L и 1 червена L--------------------------|----------ДА----------|

DANI MG--------|-----------------------1XXL червена и 1XXL сива------------------------------|----------ДА----------|

Viper------------|----2L червени, 1L черна и 1M червена, и 1 червена 120-125 см----|----------ДА----------|

Brigadiro--------|-----------------------3 L размер и 1 М размер---------------------------------|--------ДА----------|

DJ_Tymbi-------|-----------------------2 XL червени -----------------------------------------------|---------ДА----------|

Fq21-------------|---------------------1L и 1 детска ( 140см.) черни----------------------------|--------ДА-----------|

Shoker----------|----------------------1 M червена и 1 M бяла-----------------------------------|---------ДА----------|

PYMEH----------|---------------------------------1 XL сива--------------------------------------------|---------ДА---------|

Светла----------|----------2 броя дамски потници-1червен и 1 черен, размер М---------------|---------ДА--------|

michael128-----|---------------------------1 бяла и 1 сива L размер--------------------------------|---------ДА--------|

bate_pleven----|----------------------------3 XXL- бяла, черна, червена-------------------------|----------ДА---------|

 

Напомням на колегите, че постове от рода на "Искам тениски с размер XL 2 бели и 3 черни" не вършат никаква работа, защото тениските се заплащат предварително и горния списък е на хората, които са дали пари на ръка или са превели по банка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Светльо

Имам два въпроса:

1. Тъй като знаеш какво ми е мнението за ePay и как стават преводите там... мога ли да дам на теб или на Пламен парите на ръка и да поръчам на вас на място?

Надявам се, ако се чуеме в събота или неделя, да не изпусна срока.

2. Искам за приятелката ми да взема потник и да му сложиме щампа. Може ли да се направи това примерно другата седмица или поръчката трябва да стане заедно с моите тениски? Както и колко ще струва самата щампа на потника?

 

Лек и спокоен ден :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да поръчам две бели тениски, съответно L и XL.

Понеже все още не съм се прибрал от командировката обещавам да оставя пари при Пламен при първа възможност, не знам дали ще си бъде в София през почивните дни.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа към тениските този път ;) ще дам довечера пари на Дани - 2 L червени, 1 L черна и 1 M червена, и 1 детска червена 120-125 см е височината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...