Премини към съдържание

Сбирката


Stef4o

Препоръчано мнение

Много хубава среща стана :icon_thumbup: Доста Galant-и се събрахме,пък и не само Galant-и де :icon_clap: Имаше и представители на две колела,не само на четири :mitsu-smiley: Запознах се с много нови колеги.Страшно приятно ми беше.Снимков материал-след малко.Но най-много ми хареса колоната от НДК посока Орлов мост...В трите ленти само самолети :mitsu-smiley: :icon_clap: :icon_dance:

По тоя повод :

Малко е трудно сам да снимам и стана само една добра в движение :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ето ги и фотосите: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236822&photo=1 :mitsu-smiley: Искам предварително да се извиня за качеството на снимките :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи се събрахте надолу, все пак! Аз пак я пропуснах гледката, че си мислех, че се разкъсахме много.... Чак ме хваща яд сега... Нищо, де, 2 часа да гледаш толкова расови коли на едно място - си стига.....

Между другото другият път ще си изпрося едно завойче от някой колега - за срамотиите не съм карал Галант :icon_crying:

А срещата наистина беше супер! Не само са им готини галантите на колегите, ами и те са много готини! Ще се радвам другата седмица в Стара Загора да има също сериозно присъствие!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахаха, присъствието и на чичо Ранър е увековечено! Бе аз нарочно я спрях настрани, ама на....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахаха, присъствието и на чичо Ранър е увековечено! Бе аз нарочно я спрях настрани, ама на....

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Просто ми хареса колицата наистина си е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледах прогнозата - от петък - затопляне, 21 градуса.... Само да не вали - такова чудо ще направим, че ще се помни.... А това е само началото, надявам се!

 

Edit: Това е за другата седмица :icon_n_oops:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drive: :plane: :first:

 

То няма какво да кажа... освен хвалебствия!!! А "евото" е екстра ;)

Много е бързо , неможах да го засека да го снимам в движение :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Просто ми хареса колицата наистина си е :first:

Бе вехтичка е, ама е явно гледана. И преди, и сега си я гледам. То си трябва грижа, не става иначе...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уникални са самолетите :mitsu-smiley:, за съжаление изтървах тази :( дано ми бъде простено :icon_angel: и ще чакам за другата :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не упсях да стигна днес по- рано в София, но се надявам следващият път да съм и аз на линия, че като гледам снимките, яд ме хваща.... :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път ми е все по-готино!

А днес срещата започна малко по-рано от предвиденото. Вися си аз на един светофар и по навик - очите ми гледат за :mitsu-smiley: . Какво ли да видя - зад мен - Лансер. Напъвам се в огледалото - има стикер. Ама как да му светна, като е зад мен... Колегата и той гледа, пък ми светна той. И тъй като не знаех точно къде отивам (нали съм от село) - махнах му да мине пред мен и поех! Е, минах няколко пъти на жълто, клонящо към червено, но всичко е добре, когато свършва добре и ти създава само добри емоции.

Така че, на срещата на Галантите пристигнаха в редичка Лансър и Рънър...

Важното е, че се множим :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа. Малко със закъснение пристигнах ама беше готино. :icon_thumbup: !

 

Затова ти поверихме да водиш колоната :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава среща стана :icon_thumbup: Доста Galant-и се събрахме,пък и не само Galant-и де :icon_clap: Имаше и представители на две колела,не само на четири :mitsu-smiley: Запознах се с много нови колеги.Страшно приятно ми беше.Снимков материал-след малко.Но най-много ми хареса колоната от НДК посока Орлов мост...В трите ленти само самолети :mitsu-smiley: :icon_clap: :icon_dance:

 

До къде продължи колоната? Аз карах до националния и след това отбих към нас. Много яко беше особено като се разпръснахме в трите ленти :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа, че усещането да видиш 11 Галанта наредени в една редица е неописуемо... Бях леко неадекватен и запленен от красотите на тез красавци! (Моля да ме извинят още веднъж собствениците на колтчета присъствали на срещата) :icon_blush:

След това колоната от Галанти прекосила центъра на София направо остави безмълвни учатниците по улиците... :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата наистина бе запомняща се! За първи път видях колегите на живо и останах приятно изненадан! Два часа минаха като миг....А колоната по Евлоги Георгиев ми напълни душата :icon_thumbup: После по Цариградско даже имахме ескорт от линейка с колегата със сивия галант(сори трудно помня имена :icon_blush: )

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...