Премини към съдържание

Среща в Русе


Препоръчано мнение

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

14 часа OMV на изхода за Варна? Какво ще кажете?

Идеално е. Ама, като гледам колко желаещи има се опасявам дали ще си намерим места. Къде изчезнаха всички не мога да разбера ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

еееее...бива ли такъв мал-шанс....точно тази неделя се падам на работа (от 10.00 до 18.00 ).....а така искам да дойда.... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда,отлагам всички ангажименти и съм на линия :icon_rock:

Супер. Знаех си, че си сериозен. Хайде. До утре :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

еееее...бива ли такъв мал-шанс....точно тази неделя се падам на работа (от 10.00 до 18.00 ).....а така искам да дойда.... :icon_crying:

Опитай поне за 15-20 мин. да дойдеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки от срещата благодарение на valio_. За съжаление лошото време малко ни попречи да си видми като хората. Искрено ме зарадва присъствието на срещата на нови хора- Anelia с прекрасния червен галант и Свилен, който следващата седмица ще е собственик на Мицубиши и най- вече присъствието на Вальо от Свищов, който не се уплаши от лошото време и и дойде до Русе само и само да се видим за 2 часа.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293192

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хвала таквизи люде като вази!!! Голям град следващият път повече да се съберете! Между другото този Галант ми е правил впечатление в Русе, колкото и рядко да съм ходил!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хвала таквизи люде като вази!!! Голям град следващият път повече да се съберете! Между другото този Галант ми е правил впечатление в Русе, колкото и рядко да съм ходил!

Имам желание да се съберем повечко фенове, но....... :)

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки лошото време, даже на пук направихме така, че си изкарахме добре на срещата. Жалко, че не се събрахме повече хора, но който успя да дойде предполагам не е съжалявал :rolleyes: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добре си прекарахме.Жалко за гостите,че заради дъжда не успяха да се разходят,но като се затопли ще направим отново едно събиране и надявам се дотогава да има още нови участници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: поздравления за инициативата, колеги. Регионалните срещи се превръщат май в репетиция за национални такива. Днес - по градове, утре - по области, другитен - и национални срещи ... май това е формулата. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги ще има ли някакво събиране по вашия регион? :rolleyes:, че ще наминавам от там тези дни ;) така че се оглеждайте за ниско летящ червен самолет и "святкай те" ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще има ли някакво събиране по вашия регион? :rolleyes:, че ще наминавам от там тези дни ;) така че се оглеждайте за ниско летящ червен самолет и "святкай те" ;)

Засега няма нищо планирано, но ако знаеш точно кога ще идваш може да организираме нещо набързо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Последните месеци май изпаднахме в зимен сън. Бързоорганизирана среща в чест на гостите от Свищов. Неделя 25.01.2009 10:30 OMV посока Варна. След това около 11:00 пицария Рома. Който има възможност, да заповяда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май ще е доста мини :D само ние тримата май ще сме

 

 

А защо за пролетта не организирате една межедународна  :mitsu-smiley: на феновете от северна България и южна Румъния, както беше предлагано ?

 

Мисля че идеята е супер, само организация трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...