Премини към съдържание

Борд компютър


petko kanev

Препоръчано мнение

Имам проблем с борд компютъра на Спейс Стар 1.9ДИД. Понякога цифрите на борд комп. се размазват. Когато натисна дисплея със пръст се оправят. Някой може ли да ми каже защо се получава така и опасно ли е това. Какво да направя за да го оправя и да не се получава така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с борд. компютъра на спейс стар 1.9ДИД.понякога цифрите на борд. комп. се размазват.Когато натисна дисплея със пръст се оправят.Някой може ли да ми каже защо се получава така и опасно ли е това.Какво да направя за да го оправя ида не се получава така.

Не е опасно това, но имаш отлепена матрица на дисплея или лош контакт ......трябва да се обърнеш към сервиз за електроника............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е опасно това, но имаш отлепена матрица на дисплея или лош контакт ......трябва да се обърнеш към сервиз за електроника............

bблагодаря ти за информацията.Ако забавя може ли да стане по лошо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

реших да не пускам нова тема, а да пиша тук!

 

Имам Спейс Вагон 1998 JMBLNN84WXZ002205, на който джамбазите в Германия са му свалили оригиналната музика. Искам да си сложа оригинална, защото тя управлява някои функции на компютъра, като среден разход и т.н. Питането ми е , дали става музика от Спейс Стар или Гиър ....

 

Мерси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

реших да не пускам нова тема, а да пиша тук!

 

Имам Спейс Вагон 1998 JMBLNN84WXZ002205, на който джамбазите в Германия са му свалили оригиналната музика. Искам да си сложа оригинална, защото тя управлява някои функции на компютъра, като среден разход и т.н. Питането ми е , дали става музика от Спейс Стар или Гиър ....

 

Мерси!

да от спейс стар става само не знам от къде ще намериш точно такава
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Германия са доста разпространени всичките видове Спейсове и предполагам, че хората, които се занимават с докарване на коли и части, могат да намерят от някое ударено или нещо подобно. Та да знам на такъв човек какво да кажа - от какви модели да гледа.

 

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има един ударен челно Вагон 2003 в Плевен. Него пита ли га за CDто?

Има снимки в Mobile.bg

При нас се казва Vip.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Здравейте, карам Спейс Стар и комп-а ми свети при угасен двигател.Това нормално ли е.

Да! Трябва да светне след завъртане на ключа на първо положение. Важното е да не свети като е изваден ключа.

Редактирано от niksun
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да! Трябва да светне след завъртане на ключа на първо положение. Важното е да не свети като е изваден ключа.

но при мен свети и при изваден ключ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

но при мен свети и при изваден ключ

Ключът може да се извади на положение включено радио. Пробвай като завъртиш ключа до там до където сега го вадиш, леко да натиснеш навътре и да го завъртиш на още една степен. Тогава ще изключи всичко. Има блокитовка за заъртане до крайно изключено. Става само с лек натиск навътре. Блокировката е за да не го врътнеш до край в движение и да заключиш волана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ключът може да се извади на положение включено радио. Пробвай като завъртиш ключа до там до където сега го вадиш, леко да натиснеш навътре и да го завъртиш на още една степен. Тогава ще изключи всичко. Има блокитовка за заъртане до крайно изключено. Става само с лек натиск навътре. Блокировката е за да не го врътнеш до край в движение и да заключиш волана.

 

 

 

 

мерси за инфото,колега

получисе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...