Премини към съдържание

Ebay


bobibp

Препоръчано мнение

Мисля че не стават.

 

За да сравняваш цени, първо трябва да си наясно с цялата цена на придобиване - цената им, доставка, рискове да се провали нещо.

Цената на доставка за тези е само за Германия, за България колко е?

Другото е - каква марка са? Не са оригинални - надеждни ли са?

Пита ли оригинални тук колко струват, за да сравняваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя хубава цената, пък и продавача изглежда надежден, обаче я им иди на страницата и виж, както ти каза BAlexandrov колко е доставката :icon_box: . Първо до БГ не доставят, а до Гърция е 219 Евро, Турция 159 Евро и т.н. Аз досега много рядко съм виждал от немския eBay да доставят до БГ особено по-едри неща като авточасти, но то и до първи януари превода на пари беше цифра, а сега е безплатно, така че надежда има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и в БГ са толкова пари, аз ги смених преди месец, защото се бяха скъсали маншончетата им, и ги взех по 16лв. едната, немски, не се сещам за марката в момента, но уж са качествени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хмм благодаря за коментарите

 

 

Колеги, в Ebay си струва главно за дефицинтни части.

Ако нещото го има по магазините и сервизите локално, не си струва да се гони дивото в Ebay - след анализ на цени стигнах до този извод. В някои случаи обаче цената има второстепенно значение. Разбира се могат да се намират добри дребни части втора ръка, обаче ако са много големи и тежки, не си заслужава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги с биалетки за по 15-16лв ще си ги сменяте заедно със смяната на маслото, просто на тази цена няма как да вземете нещо качествено............

:tooth: :tooth: :haha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в Ebay си струва главно за дефицинтни части.

Ако нещото го има по магазините и сервизите локално, не си струва да се гони дивото в Ebay - след анализ на цени стигнах до този извод. В някои случаи обаче цената има второстепенно значение. Разбира се могат да се намират добри дребни части втора ръка, обаче ако са много големи и тежки, не си заслужава.

 

Точно така е. Трябва да се отчетат и рисковете и се получава, че си струва за голяма разлика в цената на сигурна като производител част, която е дефицитна :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...