Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Очакваше се хакнаха форума


Препоръчано мнение

  • Admin

Днеска трябва да разрешиме проблема :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:

хакнаха форума. Ще възстановиме данните с бекъпа :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как може да има толкова завистливи хора ей!!!

Мога да определя ситуацията само по един начин: "Не е важно на мен да ми е добре,важно е на Вуте да му е зле"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажете сега какво ще правим от тук нататък......... :mad: Лично на мен ми се иска да има линч ......... :icon_box: :icon_box: :icon_box: срещу долнопробния келеш , който го е направил............. :mad: Бати нещастниците.......този форум беше един от най добрите, с най много и точни отговори на въпроси............а сега като гледам форума и ми става кофти........ :icon_censored: чак и снимките са изтрили гадовете........ :icon_censored:

Честно казано очаквах че ще стане нещо, но не очаквах че ще го хакнат така долнопробно......... :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Утре ще намериме данните за бекъпа на форума. Ще направя всичко възможно да върнеме цялата информация до няколко дена назад. Силно се надявам да възстановиме всичко. За съжаление днес фирмата с архива не работи. Но утре ще има резултат.

Ако намеря злосторника майка му жална :icon_censored:

Ще има вендета :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напомням ти като ходиш да питаш за логовете от Web сървъра, които могат да ти дадат за този келеш да видим какво може да разберем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мамка им мръсна говеда лелелел ако знам кои е ще го убия със бухалкта ми ще му изкривя лицето цццц извинявам се за езика но съм бесен :icon_censored: :icon_censored: :icon_box: писнало ми е от такива тъпаци :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само ше кажа малко лично менние, че според мен вина за това имат Админите на сайта ...надявам се да не звучи като заяждане.

Наистина е кофти, че пишлеметата които са го хакнали са изтрили данните, което говори за пуберско деструктивно начало, или за целенасочена атака от 'конуренция' (което според мен е по-малко вероятно но може и да бъркам).

Това което бих посъветвал всички е да не изполват паролата която ползват тук на някой други места и има голяма вероятност СПАМ-а в майла да ви се увеличи.

Ше се оправим, ше възкръстнем като Финикс от пепелта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕЕБААААСИИИИ МАМАТАААА ! :icon_censored: КВО СТАНА ВЕ ХОРААА НАПРАВО СЪМ БЕСЕН :mad: :icon_censored: ЗАРАДИ ТОЯ ХАК !НЕКА БЪДЕ НАПРАВЕНА ПРОВЕРКА ОТ АДМИНИТЕ И КОЙТО АКО ОТКРИЯТ НЕЩО ЗА ЛЕМЕРСКИЯ КРАКЕР НЕКА МИ ДАДАТ ДАННИТЕ МУ АЗ ЩЕ ГО ОПРАВЯ ТОЯ ГЪС !ИМАМ ПОЗНАТИ КОИТО СА ИСТИНСКИ ХАКЕРИ И ЩЕ ИМ БЪДЕ ПРИЯТНО ДА МУ РАЗГОНЯТ ФАМИЛИЯТА НА ТОЯ ! :icon_box: ОХ НАПРАВО СЪМ БОЛЕН !ГРРРРРРРР :icon_censored: !НАДЯВАМ СЕ ДА СЕ ОПРАВИТЕ СЪС СИТУАЦИЯТА И ДА ВЪЗТАНОВИТЕ ФОРУМА ЗАЩОТО ПЪК НАСКОРО ТАКА Е*АХА МАМАТА НА ФОРУМА НА ХАЙ-КОМ И ДВЕ ГОДИНИ И ПОЛОВИНА ПИСАНЕ ОТИДЕ НАВЯТЪРА ! :icon_box:

ДО СКОРО !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Хакването е станало в 06.15 часа сутринта :icon_censored: Предполага се за един IP aдрес, но още не сме сигурни на 100%. Утре ще разговаряме с фирмата която осигурява хоста. От тях сме имали уверението когато поръчвахме страницата, че правят back-up на форума редовно. Надявам се да е така, защото имаме много информация в него.

Незнам как да ви го кажа, но все пак.....ако се стигне до най-лошия вариант ще започнеме отначало. Просто сме длъжни още повече да се обединиме като клуб и като ХОРА! Може да са ни затрили темите, но немогат да премахнат членовете на клуба.

Сменете си паролите на логините, а също така и паролите в пощенските кутии!!!

И накрая искам да допълня, че всички други автомобилни форуми с нашата версия функионират нормално. Това означава преднамерено действие към нашия форум. Причината е ясна на всички нас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой да ми обясни каква е причината за това хакване ще съм му благодарен. Ако някой недорасъл индивид е искал да тренира уменията си за нанасяне на щети и поражения защо не избра някой друг сайт - на някоя политическа организация например, това щеше да мине за добро дело. Ако пък е било целенасочено тогава съвсем не го разбирам. Сайта е проява на нашето желание да комуникираме помежду си и да си помагаме, не само заради марката автомобили която ни свързва но и за всичко друго. В този смисъл не виждам как може да имаме конкуренция - нито произвеждаме нещо, нито имаме каквато и да било комерсиална цел. Имаме само един стремеж как да сме си от полза и естествено как да се забавляваме.

Ако това не се харесва на някой/и то без да съм лекар мога да го уверя че има психологически проблем и трябва час по-скоро да потърси специализирана помощ.

Погледнато реално това е неприятен момент, но дори да се наложи да почнем отначало проблем няма. Нали знаете че всичко, което не ни убива...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Rainman може би е прав..............донякаде , но аз питах всички дали да го трия или да си остане,защото аз го изтрих, но изчаках да си кажете и вие мнението.......

Така че решението е колективно май,,,,,,,,,, :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
FIXXED by CREATO.BIZ  :icon_clap:

 

Саше ти си нашият ангел спасител :icon_angel: Днеска идвам при тебе да те съсипя от черпене :first: Колеги, затрили са се теми , но ние ще ги възстановиме. Имам в архива много снимки от срещите.

 

DJ Tymbi, никъкви оправдания няма да даваш, защото ти не си виновен. Правилно си постъпил. Няма да ни мърсят клуба. От днес аз лично ще наредя на админите да пачнат форума с последната версия и да правят бекъп на всеки 2 дена :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Big Boss, до къде стигна проследяването на кракерчето? :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: Според мен това е някой мазен пубер, който дори не заслужава да се нарече кракер (камо ли пък хакер - щото хакерите са знаещи хора и не си ползват уменията за деструктивни действия).

Тоя пикльо :icon_censored: , сигурно игурно има някаква таратайка (купена от баща му), завидял ни е и е рекъл да се пробва. Намерил е нещо в нет-а за phpbb форумите и ни е кракнал сайта.

 

Пък и да не е пубер - поне разсъждава като такъв :icon_censored:

Та ако разбереш кой е тоя - дай го насам :icon_box: , да видим дали може да пикае нафта :icon_box: , като се прави на толкова отворен :icon_censored:

 

Rainman е прав - сменете си паролите, че не се знае дали не са взети и могат да се ползват от недоброжелатели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Любо..............този не е пиклио, не е и тинейджър..............това че разсъждава така, то това е друго...........за сега няма да говоря друго по този въпрос, след няколко дни ще видим.......... :mad: :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря на всички в този клуб за това, че сме единни и в трудни моменти. :icon_thumbup: Ако щат и на глава да се побият този форум винаги ще е :first: А този, който си е позволил интервенциятя си мисли като щрауса , че е невидим :hysterical: "Компютърният гений " вместо да ни извади очи ни изписа вежди. Простака живее на принципа " всяка гадост, малка радост ", обаче проблема си е негов да му е честито. Ние продължаваме напред и това е най-важното. :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Постепенно започваме пълна реставрация на форума. Голяма част от снимките на срещите на клуба ги имам в личният архив. Те ще бъдат качени постепенно до няколко дни. Галарията " Фотогалерии" ще бъде възстановена и открита отново. Започваме качването на нови и стари теми придружени със снимков материал. Ще помоля всички членове като откриеме отново фотогалериите да бъдат активни и да атачнат отново снимките които липсват :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай този който е направиил това злодеяние да бъде намерен.Фирмата може да направи разпечатка и с тази документация и данните от BACKUP да се даде под съд :rtfm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПОВЯРВАЙТЕ МИ , ПО-ДОБРЕ Е ДА НЕГО ТЪРСИМ .

НЯКОЙ ОТ НАШИТЕ МОЖЕ ДА НЕМУ ИЗДЪРЖАТ НЕРВИТЕ И ДА НАПРАВИ НЯКОЯ БЕЛЯ :mad: ИЛИ ДРУГИЯ ВАРИАНТ ДА СЕ КОНСУЛТИРАТЕ С АДВОКАТ И АКО СИ ЗАСЛУЖАВА /имам предвид финансово / ДА МУ СЕ СПРЕТНЕ ЕДНО ДЕЛО. :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...