Премини към съдържание

Взех да се заплесвам по Колтчета и аз:)


vlad

Препоръчано мнение

Да, заклет Галант-аджия, като мен, вече се обръща по улиците само подир малките сладури:) Тези дни купих от Балкан Стар на жена ми един Колт и сега сме в периода, в който му се радваме, като деца на коледна играчка. Даже Галанта си не гледам с толкова мазен поглед, както червената машинка на съпругата ми:) Никакви колебания нямах, с какво да сменя стария и автомобил. То е ясно.... на жена, или мъж може да се изневерява, но на :mitsu-smiley: - никога! :)

П.П. Впрочем...използвам случая да кажа, че хората в Балкан Стар, с които комуникирах, докато обмислях и след това осъществявах покупката, бяха изключително мили и услужливи. Казвам го по повод на прочетеното във форума мнение, че не се отнасят адекватно с клиентите си. Моето впечатление е точно обратното.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами честито за придобивката Владо. Да му се радвате дълго време и да нямате проблеми. Кой точно модел избрахте? Дай малко повече подробности. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами честито за придобивката Владо. Да му се радвате дълго време и да нямате проблеми. Кой точно модел избрахте? Дай малко повече подробности. :mitsu-smiley:

Благодаря, Бояне...да ти се връща:) Взехме COLT 5 DOOR, Invite +, двигател 1.3 VVT 16V (95 к.с.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами весела коледа и честита придобивка... и аз искам от дядо Коледа още едно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, заклет Галант-аджия, като мен, вече се обръща по улиците само подир малките сладури:) Тези дни купих от Балкан Стар на жена ми един Колт и сега сме в периода, в който му се радваме, като деца на коледна играчка. Даже Галанта си не гледам с толкова мазен поглед, както червената машинка на съпругата ми:) Никакви колебания нямах, с какво да сменя стария и автомобил. То е ясно.... на жена, или мъж може да се изневерява, но на :mitsu-smiley: - никога! :)

П.П. Впрочем...използвам случая да кажа, че хората в Балкан Стар, с които комуникирах, докато обмислях и след това осъществявах покупката, бяха изключително мили и услужливи. Казвам го по повод на прочетеното във форума мнение, че не се отнасят адекватно с клиентите си. Моето впечатление е точно обратното.

Честито, много безаварийни км. да изкара ........и много емоции с него.......... :icon_thumbup: Вие сега да не се дърпате кой коя кола ще кара? :drive: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички:) Наистина е приятна емоция купуването на автомобил...особено, ако е :mitsu-smiley: Пожелавам нови подобни емоции и на вас. Много се колебаех, дали да не взема на жена ми един нов Лансер, който в евтината си версия не е много по-скъп от Колта, но тя предпочете по-малката колица. Както и да е....важното е, че още един член на семейството ми стана фен и ползвател на марката. А когато след 7 години и щерка ми поиска Мицубиши (тя вече е лудо влюбена в Лансера), ще станем истинско :mitsu-smiley: семейство:) Май отсега трябва да започна да събирам парици:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен и аз да добавя едно честито!

Много добър избор за жена.

Да си го ползвате зверчето със здраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...