Премини към съдържание

Джанти за новия колт.


Препоръчано мнение

Момчета помогнете с идеи моля, искам за зимата да си сложа 14" гуми със стоманени джанти, в момента съм с 195/50/15(както си дойде колата), искам да сложа 175/65/14. Може ли да ми препоръчате от къде в софия мога да купя такива джанти и дали разтоянието между отворите е наистина 114.3(някой знае ли централния отвор колко е) за този колт? Звънях в Балканстар, там не само че едната стоманена струва 120лв, но и нямат 14" въобще.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета помогнете с идеи моля, искам за зимата да си сложа 14" гуми със стоманени джанти, в момента съм с 195/50/15(както си дойде колата), искам да сложа 175/65/14. Може ли да ми препоръчате от къде в софия мога да купя такива джанти и дали разтоянието между отворите е наистина 114.3(някой знае ли централния отвор колко е) за този колт? Звънях в Балканстар, там не само че едната стоманена струва 120лв, но и нямат 14" въобще.

Е та ти не си написал какъв е Колта, а питаш какво е разтоянието между отворите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни в книжката - там пише точната спецификация на джантите (по спомени 14" x 5,5 J).

И аз гледах за джанти в комплект със зимните гуми, но реших, че ще си седя със стоманените 14"-ки, а като дойде време за нови летни гуми може да помисля за алуминиеви (лети) 15"-ки (по 350 лв. едната).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойта за зимата я упрайх ама искам 15-ки лети за лятото...некой да има оферта?! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...