Премини към съдържание

Спейс Стар


Jorje

Препоръчано мнение

Здравейте,колеги! От вчера съм член на вашия фен клуб! За съжаление все още не съм притежател на:mitsu-smiley:,но се надявам съвсем скоро да си взема ''Спейс Стар''! Наскоро прегледах форума и съм впечатлен! Някои от вас доста са чели :icon_clap: и вероятно имат и добър опит така че се надявам за в бъдеще да си помагаме взаимно доколкото можем! А относно ''Спейс Стар'' имам въпрос:слагал ли е някой АГУ на двигател 1.3 16в и на каква цена?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това 1,3 - мисля беше около 55kW, пък не е малко купето, пък с газ, пък и да върви ли??? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Здравейте,колеги! От вчера съм член на вашия фен клуб! За съжаление все още не съм притежател на:mitsu-smiley:,но се надявам съвсем скоро да си взема ''Спейс Стар''! Наскоро прегледах форума и съм впечатлен! Някои от вас доста са чели :icon_clap: и вероятно имат и добър опит така че се надявам за в бъдеще да си помагаме взаимно доколкото можем! А относно ''Спейс Стар'' имам въпрос:слагал ли е някой АГУ на двигател 1.3 16в и на каква цена?

 

Колега , ако си взел вече :mitsu-smiley: -то и си пробвал с газовото моля те кажи , че и аз искам ......... да разбера , все пак практиката е по добре от теорията .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Спейс Ранър, сложих ГИ и няма разлика в мощността. вярно е, че двигателят ми е 122к.с., а 1,3 е 90к.с. Прецени си. Няма да е супер самолет, но пак ще върви.

ГИ уредба с поставянето започва от 1200 лв нагоре. Зависи от модела и пр. Но за вървенето - ще върви почти без разлика на газ, както и на бензин.

Купувай я, не са лоши

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
Това 1,3 - мисля беше около 55kW, пък не е малко купето, пък с газ, пък и да върви ли??? :icon_hmm:

 

Здравейте колеги.Аз имам такова мицубиши и то с газ и съм много доволен от това.Газовото беше сложено но е около 1500лв. но не е ижекционно а с изпарител.Моделите с инжекциони са около 1800лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1500 лева за обикновена газова ?!? Това да не е било преди 10 години, за тези пари

дори и под тях (1200-1300лв.) има газови инжекциони ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със вагонче 2000 к 133 коня. Вчера ми сложиха ГИ срещо 1150 лв. Българска - Фобос. Карал съм 10-тина километра и не смея нищо да кажа. Бяха я поскопили и се върнах да и пуснат малко повече газ. Сега, като че ли на газ дърпа повече от колкото на бензин. Разбрахме се да видя как е разхода и ако трябва малко да я върнат. След няколко дни ще пиша отзиви. Малко да покарам.

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=4823

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе колеги ,но при тези цени на уредбите ,а и на газта ,не е ли по-добре да се слагат метанови уредби ,все пак метанът поне още 15 години ще е най евтиното гориво в света.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе колеги ,но при тези цени на уредбите ,а и на газта ,не е ли по-добре да се слагат метанови уредби ,все пак метанът поне още 15 години ще е най евтиното гориво в света.

няма станции навсякъде :icon_blush: малко мудни стават автомобилите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

няма станции навсякъде :icon_blush: малко мудни стават автомобилите

 

Аз за това съм на мнение ,като ще караме "самолети" :mitsu-smiley: да си ги караме на бензин .Когато има пари ще караме , а като няма ще стоят пред къщи и все ще има какво да пооправяме по тях :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

няма станции навсякъде :icon_blush: малко мудни стават автомобилите

Прав е Милен, няма. Правих груба сметка - от сф до Сливен трябва да влизам за презареждане в Пловдив. Или да карам на бензин известно време, което като го съберем - ще се върже същото и на газ. И не се и замислих много.

За падането на мощността - също е прав. И то доста осезаемо, може би 20-30%.... А на газ - не е такаааа. Мощността не пада с ГИ - което си е доказателство, че газта си е :first: ! Евтино, читаво и чисто гориво

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...