Премини към съдържание

Ще си купувам Колт 1.6 16в 113к.с.


Noobsters

Препоръчано мнение

Хаиде моля на всички които разбират да ми кажат какво да гледам когато го купувам, колата вече я гледах 2 пъти и доста ми хареса, няма ражди по купето, мн хубаво набира, сякаш усещам при рязко даване на газ от ниски обороти сякаш до кам 2500 оборота, се качват на степени и след 2500 оборота всичко се изчиства и до 5000 всичко е ОК. В началото като запалих колата имаше леко виене но може би 5 минути след това всичко се оправи, и ми обесниха че се получава така защото в началото динамото зарежда повече ??!??!

 

Та молбата ми е към всички които имат или са имали такива коли да споделят какви са им впечатленията от колата и евентуално каде им е слабото място, понеже всички знаем че всяка кола си има слабо място ;)

:mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слабото им място откъм купе е тавана.. тои първи почва да се напуква. По мотора .. прегледаи ако можеш компресия. скоростната кутия е проблемна .. попитаи собственика дали въобще е сменял маслото там.. ако не го е сменял... лошо , като цяло колата няма много слаби места според мене...

на моята за 6 месеца каране смених маншони на хидравликата.. а от силовите части само еедин шарнирен болт а я карам повечко и по всякакви пътища

Прегледаи я главно по окачване .. ако нещо тропа едно малко прегледче от какво се получава тропането няма да ти е излишно .. щото ако е някое шарнирче проблеми няма , но ако е примерно каре става кофти.Аиде оставям и колегите да ти дадът още съвети :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скорости :icon_naughty: ...........тва е слабото място...........иначе е идиотоустойчива кола............гледай я като всяка друга...........тва виене и прекъсване в ниските не е нормално

 

 

ПП А разхода на колт 4г92 градско какъв е

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скорости :icon_naughty: ...........тва е слабото място...........иначе е идиотоустойчива кола............гледай я като всяка друга...........тва виене и прекъсване в ниските не е нормално

ПП А разхода на колт 4г92 градско какъв е

от 8 до 10 литра на 100 в зависимост от карането

и под 8 може но трудничко и с по-високооктанен бензин :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение - на тригодишен собственик на такъв :plane: проблемна наистина е скоростната кутия. Единствения ми ремонт за това време е само тя.

Всичко останало е на шест.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да се прецени дали е удрян, защото на такива бързи коли много често им се случва и съответно - колко сериозен е бил удара!

Иначе при мен синхронизаторите нещо им има и хърка при включване на 3-та скорост (вече 3 години) - малко добавка и се оправят нещата;

чукане на повдигачи при студен мотор - стандартно за :mitsu-smiley:

Успех :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех тея повдигачи....мойте как тракаха.......Не мисля обаче че са слабо място

 

 

SlowDead мерси за инфото..........между другото и GTI дава същия разход

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скорости :icon_naughty: ...........тва е слабото място...........иначе е идиотоустойчива кола............гледай я като всяка друга...........тва виене и прекъсване в ниските не е нормално

ПП А разхода на колт 4г92 градско какъв е

 

Фидо ти имал ли си проблем с твоите скорости и какъв ако не е таина :icon_hmm: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хич не е тайна..........

 

На първия ми колт(не твоя)пета си излизаше като дадеш гас........после задната отказа

 

А на гти 2ра не влиза от време на време.........а как е сега ти ще кажеш

 

ПП М/у другото след като продадох колата ми се обаждаха 2 собственици на колт гти с проблеми в скоростите и по точно 5та

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж колта на iNFEKTED от форума.

Дава го адски евтино и не е нужно изобщо да го гледаш.

Направо го взимаш и забравяш.

Виж в тази тема!

 

 

 

Няма как да не набира добре с тия коне на това купе.

За виенето може да е наистина от генератора но да знаеш че нетрябва да се чува никукув шум от генератора.

Погледни този колт които ти казвам. Разбери се с колегата да го видиш и мисля че ще си впечатлен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...