Премини към съдържание

Среща на клуба


DANI MG

Препоръчано мнение

Жокер- хотелът е с 2-3 звездички!

 

Хайде казвайте колко хора ще се срещаме на 10 и 11! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Хотел Априлци е и е с 2-3 звездички!

 

Този хотел е доста зле.. Ако става въпрос за този който е в гр. Априлци..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обоснови се! Хотелът за които пиша е добър! И още повече има доста хотели в този град!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се стигне до гласуване аз ще съм за предложението на hipokrat, въпреки изместването с 1 седмица. Предпочитам да е по-близо до природата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще пиша конкретно за 2-3 хотела! И все някой ще ни хареса! В сред природа ще сме при всяко положение! И на мен ми се диша чист въздух и ми се слушат песните на птичките! :icon_thumbup: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък датата е крива! :icon_hmm:

 

В момента съм в преговори с един хотел в Априлци има места за 10 и 11 капацитетът му е доста голям, така че е интересно действително за колко места говорим! За сега става дума за около 50-ина, не мога да говоря за повече т.к. не виждам кворум!

 

Иначе за хотела: С голям паркинг, с открит басейн за възрастни, който логично няма да работи, но за сметка на това има за децата вътре, има към 150 места; в цената ще влиза закуска, има голяма зала за хапване и забавления :icon_dance: и цената ще е около 20-тина левчета на човек на ден! Какво ще кажете!

 

Давайте да видим колко ще сме, да капарирам и да действаме! Утре ще съм по-наясно с нещата и най-важното е да се преброим! Това е от мен хотели колкото си искаме, желанието и изпълнението къде са!? :drive:

Действай............. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля тези, които дават предложения за места да са сигурни в това че местата за уречената дата са свободни, след това да резюмират в няколко реда (както направи Нели) цени на стаи, брой места в хотела, парко места, местност и да дадът линк за снимки, но задължително вече да са осъществили контакт с хотела и да имат по възможност преки впечатления от мястото, защото на снимки и по сайтовете изглежда добре, но на яве може да е различно!

Все пак когато някой чете и трябва да избере кое ще е мястото трябва да може да сравни от многото мнения тези които дават най-точна и най-пълна информация!

За сега аз получих реална представа за мястото което Нели е дала и дори и да изместим датата съм най-съгласен на него, защото мога да си направя сметка за пари, време, оранизация и да планирам тази разходка!!!

Анкета ще има когато има конкретни предложения! Колкото по-бързо ги дадете толкова по-добре! ;) Аз съм ЗА независимо от датата и мястото и ще бъда там!

Също така не си мислете, че хората като не пишат няма да дойдат, народа седи ослушва се и не пише щото няма конкретно предложение! Дайте 3 ясни предложения и пускаме анкетата да видите как за 3 дни ще има 50 гласували!!!

Айде моля ви по-решително, защото след предложенията ще има и известно време за гласуване, което още ще удължи времето за избор (като по този начин всички хотели, които ще са в очкване да ни приемат ще са в невидение колко ще дойдем и не могат да отказват до безкрай на другите си гости) нали се сещате, че никой няма да ни чака да се наумуваме! Накрая ще сме си избрали място и като се обадим да потвърдим ще ни кажат "Съжаляваме, прекалено дълго ви чакахме и вече дадохме стаите..." и ааааааайде всичко на ново и така до Коледа! (но не казвам коя Коледа) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Dani, прав си и точно затова моля всеки да каже който ще идва, за да е ясна поне бройката! Защото не може да планираме 50 човека, а да дойдат 80 или обратното! По хотелите питат за колко човека става на въпрос и поради големите заетости не може да си позволят да ни чакат относно бройка! Или примерно говорим за 50 човека, пък в последствие се окажат повече и няма места за другите става неприятно малко, обратното също е кофти- да им говорим за 50-на човека, а да се съберем само 20-ина!

 

Затова нека сглобим една ориентировъчна бройка!

 

Аз искам 2 места! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Dani, прав си и точно затова моля всеки да каже който ще идва, за да е ясна поне бройката! Защото не може да планираме 50 човека, а да дойдат 80 или обратното! По хотелите питат за колко човека става на въпрос и поради големите заетости не може да си позволят да ни чакат относно бройка! Или примерно говорим за 50 човека, пък в последствие се окажат повече и няма места за другите става неприятно малко, обратното също е кофти- да им говорим за 50-на човека, а да се съберем само 20-ина!

 

Затова нека сглобим една ориентировъчна бройка!

 

Аз искам 2 места! :drive:

Ориентировачни бройки има от предишни срещи - около 50-80 човека.............ак оса повече ,няма проблем ,все ще ги вместим.......... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че не аз съм човека, който може да пусне тука анкета.

 

Защо да не си ти човека, pepper? Та ти си един от нас, с права и задължения както всеки друг член!

BTW прегледах снощи линка, който си дал за пример, идеята не е лоша наистина, само че на мен не ми достигат знания и умения да спретна нещо подобно.

Предлагам ти наистина да подложиш това на обсъждане, идеята да се внесе една идея повече ред ми допада.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се стигне до гласуване аз ще съм за предложението на hipokrat, въпреки изместването с 1 седмица. Предпочитам да е по-близо до природата :)

И аз мисля, че датите 17/18-ти са за предпочитане, защото ще имаме време да си направим резервация за хотела, а като гледам ние още мястото не сме избрали....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че датите 17/18-ти са за предпочитане, защото ще имаме време да си направим резервация за хотела, а като гледам ние още мястото не сме избрали....

Е , добре, тогава на 17/18.11.07 год. да е, аз съм за идеята на Хипократ, въпреки че ми е все едно къде ще е ,истинските фенове не се плашат от местата.................. :rolleyes: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля,че на 17-18 ноември ще е по-добре да бъде срещата :icon_thumbup: Пък мястото...няма чак такова значение,както каза DJ-я :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се и аз за 17-18 Ноември и към предложението на Хипократ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Поправям датите в календара. Най-отдолу във форума има Предстоящи събития в следващите 30 дни, за да могат повечко хора да го видят и да дойдат на срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, говоря от името на Hipokrat , говорех по телефона с нея ,защото имала проблеми с компютъра.........

Тя каза че ще резервира въпросния хотел в Старосел ,който според нейните думи е бил много хубав ........за 50 души на дати 17/18.11.2007 год.

Моля желаещите да се запишат в тази тема за да определим бройката и местата........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

И аз се намесвам за националната среща... още повече, че поех едно мицубиши отскоро ;-)!

 

Както някои от вас знаят, работя в Туроператорска фирма, така че това е и моята дейност.

 

В момента съм запазил за 1 нощувка на 10.11.2007 х-л Априлци, който се намира в Априлци - http://www.hotelaprilci.com

 

Има 2 цени - в реновираната част и в нереновираната част. Цените са:

- 20 лв. в нереновираната част на човек

- 30 лв. в реновираната част на човек

 

На страницата на хотела можете да прочетете повече за хотела.

 

Искам да ми потвърдите, ако се обединявате около идеята за този хотел, защото в момента имаме резервация!

 

Поздрави,

 

Димитър

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

И аз се намесвам за националната среща... още повече, че поех едно мицубиши отскоро ;-)!

 

Както някои от вас знаят, работя в Туроператорска фирма, така че това е и моята дейност.

 

В момента съм запазил за 1 нощувка на 10.11.2007 х-л Априлци, който се намира в Априлци - http://www.hotelaprilci.com

 

Има 2 цени - в реновираната част и в нереновираната част. Цените са:

- 20 лв. в нереновираната част на човек

- 30 лв. в реновираната част на човек

 

На страницата на хотела можете да прочетете повече за хотела.

 

Искам да ми потвърдите, ако се обединявате около идеята за този хотел, защото в момента имаме резервация!

 

Поздрави,

 

Димитър

Най после конкретно предложение........... :icon_clap:

Искам да попитам нали за 10-11.11.2007 год. било заето и нямало свободни места? Все пак за колко души сте запазили места??? Ние очакваме да сме около 50-60 човека...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най после конкретно предложение........... :icon_clap:

Искам да попитам нали за 10-11.11.2007 год. било заето и нямало свободни места? Все пак за колко души сте запазили места??? Ние очакваме да сме около 50-60 човека...............

 

Има места, които са запазени за нас - на страницата можете спокойно да видите как изглежда хотела. Запазил съм 50-60 места, като искам до понеделник да знам по-точна бройка, за да мога да пратя капаро на хотела, за да е всичко сигурно.

 

Допълнително предложение, ако искате: Празнична вечеря по меню /четиристепенно/, включваща: салата, топло предястие, основно ястие с гарнитура, следястие, десерт, безалкохолна напитка, аператив 0,50 мл, вино1/4

Цена на куверт: 23 - 26 лв

 

 

Така че очаквам да реагирате максимално бързо, за да е всичко точно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги..........действайте максимално бързо, по принцип мисля че няма да имате проблем,тъй като още в началото бяхме планували датата да е същата ............. :icon_rock:

Аз искам една стая с две легла............ :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра :icon_thumbup: наистина максимално бързо да действаме :icon_thumbup: за сега сме 4-ма само да видим по стаи как ще се подредим :icon_clap:

П.П. А с колко стаи и легла са апартаментите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...