Премини към съдържание

Удариха ми колата!


jorgovd

Препоръчано мнение

Удариха ми колата,калника отзд в дясно.Не е скъсана ламарината просто е хлътнала на вътре.На тенекиджия ли да ходя (кой и къде?) или да търся такъв калник по автоморгите?! Мерси предварително. :icon_hmm: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Удариха ми колата,калника отзд в дясно.Не е скъсана ламарината просто е хлътнала на вътре.На тенекиджия ли да ходя (кой и къде?) или да търся такъв калник по автоморгите?! Мерси предварително. :icon_hmm: :mitsu-smiley:
:mitsu-smiley: На тенекеджия разбира се. Щом само е хлътнал ще го изправят и боядисат. И от автоморга да го вземеш пак няма да си спестиш боядисването, защото едва ли ще уцелиш точно същият цвят. Виж в галерията за сервизи от какви тенекеджии имаме впечатления. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако тенекиджията ти каже че няма да може да се изпъне ми пусни съобщение.

Знам къде има колт 99-та ударен, които се продава на части.

Задна лява част му е здрава и е червен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Знам къде има колт 99-та ударен, които се продава на части.

Задна лява част му е здрава и е червен.

А има ли АБС този Колт?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А има ли АБС този Колт?

Е ми да ти кажа несъм го заглеждал но предполага мтези дни ще отида да си накупя някои неща ако все още са останали и ще проверя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми да ти кажа несъм го заглеждал но предполага мтези дни ще отида да си накупя някои неща ако все още са останали и ще проверя.

Ок......ще те чакам, трябват ми дадчиците на колелата........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако тенекиджията ти каже че няма да може да се изпъне ми пусни съобщение.

Знам къде има колт 99-та ударен, които се продава на части.

Задна лява част му е здрава и е червен.

Еи че съм прост.

Извинете но задна дясна част му е здрава а не лявата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте,

 

Имам Колт от около 2 месеца и една сутрин някой ми беше спретнал изненада на паркинга. Колата ми беше ударена. По много идентичен начин като на колегата, калника отзад вдясно, само сгънат е и се зачетох къде мога да отида на тенекеджия, но не мога да намеря тази галерия, за която спомена.

Моля да ми кажете къде по-точно мога да видя този списък със сервизи и тенекеджии.

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам Колт от около 2 месеца и една сутрин някой ми беше спретнал изненада на паркинга. Колата ми беше ударена. По много идентичен начин като на колегата, калника отзад вдясно, само сгънат е и се зачетох къде мога да отида на тенекеджия, но не мога да намеря тази галерия, за която спомена.

Моля да ми кажете къде по-точно мога да видя този списък със сервизи и тенекеджии.

 

Благодаря предварително.

:mitsu-smiley: Ето я тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showforum=18

Иначе се намира в долната част от форума. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
Ако тенекиджията ти каже че няма да може да се изпъне ми пусни съобщение.

Знам къде има колт 99-та ударен, които се продава на части.

Задна лява част му е здрава и е червен.

 

Здравей, можеш ли да ми дадеш номер или някакви кординати на този ударен колт 99 година трябва ми праг шоф. врата и греда. Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, добре че я има тая тема да питам и аз... И мен ме тропнаха на паркинга пред офиса, ама няма как в тоя лед. Точно отзад вдясно на ръбчето са забърсали калника и бронята. Имам каско в ДЗИ, ама кой сервиз да предпочета там? Да стане относително бързо и добре. Че служебния Нисан го бавиха 3-4 месеца в Итомикс, а Евел ми казаха някакви още по-нечовешки срокове...

Та не искам да избирам хазартно сервиза :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...