Премини към съдържание

Предложение за ски!


Препоръчано мнение

''Зима е....... тате маааа пръжки с лук''!

Настана зима, един от най-хубавите и романтични сезони, за едни време за прасенце, за други да се съберат с роднини, да хапнат и пийнат! За нас скиорите, освен всичко това остава да си спретнем срещички по белите писти на нашите красиви планини. Можем да направим такива срещи както събота и неделя, така и в делнични дни след работа/нощно кааране на Витоша-писта Лалето/.....! Какво мислите колеги скиори

?! :skiing:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

''Зима е....... тате маааа пръжки с лук''!

Настана зима, един от най-хубавите и романтични сезони, за едни време за прасенце, за други да се съберат с роднини, да хапнат и пийнат! За нас скиорите, освен всичко това остава да си спретнем срещички по белите писти на нашите красиви планини. Можем да направим такива срещи както събота и неделя, така и в делнични дни след работа/нощно кааране на Витоша-писта Лалето/.....! Какво мислите колеги скиори

?! :skiing:

Аз съм на линия.

Където кажете,там отиваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има изгодни оферти за Алпите, ако се съберем поне 10 души можем да си неемем вила, излиза много евтино ?!

Дай офертата и отиваме. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай офертата и отиваме. :)

Февруари или март, сега всичко е заето и доста по-скъпо..... но ще спретнем една интернационална ски среща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Това е супер но май ще пропусна първото събиране за ски или ще съм само зрител :icon_blush: , защото си контузих десния глезен вчера следобед на стадиона. Иначе с удоволствие ще премеря скиорски умения с другите от клуба. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Февруари или март, сега всичко е заето и доста по-скъпо..... но ще спретнем една интернационална ски среща!

:icon_clap:

Супер.....

Ако има оферта за Март съм там... :skiing:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислиме го за Австрия :)

:icon_hmm:

Амииии и аз за това говорех :icon_thumbup:

Само офертата да е добра, де.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Швейцария е по-яко!!! Например- Самбернар!

Ако имаш оферта давай я.Не сме се запънали за Австрия,но засега офертите за там са най-добри.Все пак не сме милионери :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време ски-учителят на мойта мацка разправяше, че във Франция било евтино в края на сезона (под 1k/човек за седмица) и много красиво. За Италия (Доломитите) също чувам прекрасни неща и цените били ниски там. Айде някой дето е ходил вече да разкаже, а защо и да не се поинтересуваме за отстъпка в някое туристическо бюро (криза е все пак)?

За Витоша / Боровец ме бройте винаги (ако съм почивка), а най-много ми се ходи на Безбог да карам, ако ще е в БГ :skiing: Долу в Добринище има минерални бани, размазващо е след ски!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Една приятелка ме навива утре да ходим да караме ски на Боровец, засега сме трима, има ли желаещи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Днес открихме ски сезон 2009 :)

 

Може би, защото почивният ден беше само един и всички се бяха юрнали да откриват сезона като нас, имаше страшно много коли.

След станцията на кабинката колите бяха паркирали на платното и така имаше само едно платно са движение. По тази причина ни отне около 45 мин. да се качим от кабинката до Ястребец. Но чакането си струваше:

 

 

 

Така се виждаше Витоша:

 

 

Беше един чудесен ден, а сега ще си сипя чаша хубаво червено вино за финал :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тишо, да ти е сладко :wine:

Радвам се че си покарал днес и благородно ти завиждам! :icon_n_hug:

Другия път да ме заведеш, чу ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тишо, да ти е сладко :wine:

Радвам се че си покарал днес и благородно ти завиждам! :icon_n_hug:

Другия път да ме заведеш, чу ли?

 

Иска ли питане ?!?

Само, че няма да е другия уикенд, защото не мога да мърдам от София :(

 

Това ходене беше с цел разузнаване и затова не се обадих на никой. В интерес на истината, ще е добре да валне още малко снежец, че излязоха камъчета по Я-3.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалаявам, че няма как да ви пусна снимчици от Банско (от днес). Пистите са супер, само дето след обяд малко духаше и на високото беше доста студеничко.

За съжаление обаче, ако не падне снежец ще я закъсаме.

 

П.С. Търся си компания за понеделник и вторник (пак за Банско). Ако има колеги от Благоевград (нощувам там) може да свиркат :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Банско не ми се ходи, по-комерсиално е, отколкото мога да понеса... направо унищожиха хубавото градче :(

 

Докато се търпи ще карам на Ястрбец, Мечи Чал, Безбог. После или ще се пенсионирам, или ще ходя по австрийските селца. Може и в обратен ред :)

Но Банско определено ме е изгубило от известно време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Банско не ми се ходи, по-комерсиално е, отколкото мога да понеса... направо унищожиха хубавото градче :(

 

Докато се търпи ще карам на Ястрбец, Мечи Чал, Безбог. После или ще се пенсионирам, или ще ходя по австрийските селца. Може и в обратен ред :)

Но Банско определено ме е изгубило от известно време.

Ами да ти кажа сега се прибирам и не останах с много положителни емоции макар, че за първи път ходя на Банско (единствено изключение правят тоалетните B) ).

За цените няма да коментираме - няма събота-неделя-делник - картата е 50 лв. На всякъде наслагали знак спирането забранено и, че вдигат с "паяк" и трябва да спреш на паркинг - 8 лв. Бира - 5 лв, чай - 4 и т.н. :icon_censored: . В заведения не посмях да влезна.

Пистите не правят никаква конкуренция на Ястребец-овите, и са почти толкова на брой :rolleyes:

Май за сега, като претегля "+" и "-", Боровец води в моята лична класация. От 06.02 до 11.02 съм там ;) , ако има тогава някой на Боровец да свирка да се видим

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Докато се търпи ще карам на Ястрбец, Мечи Чал, Безбог. После или ще се пенсионирам, или ще ходя по австрийските селца.
Препоръчвам - Гармишпартенкирхен (малиииии ...как го написах това ???) Ако съм го объркал, моля някой Австрийски модератор, да го поправи............ :lol: :D :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам - Гармишпартенкирхен (малиииии ...как го написах това ???) Ако съм го объркал, моля някой Австрийски модератор, да го поправи............ :lol: :D :lol:

 

Незнам защо ти е Австрийски модератор градът си е в Германия така , че се намесвам като Германски модератор ;)

 

Гармиш-Партенкирхен (на немски Garmisch-Partenkirchen) е град в Германия, провинция Бавария. Намира се на около 90 км от Мюнхен и приблизително на 60 км от австрийския град Инсбрук. Основан е през 1935 г. от сливането на градовете Гармиш и Партенкирхен. Планински курорт, една от най-предпочитаните дестинации в Германия. Международен ски-център. Има жп гара. Изходен пункт от Германия към алпийския връх Цугшпице. През февруари 1936 г. в него се провеждат Четвъртите зимни олимпийски игри. Населние 26 249 жители

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо ти е Австрийски модератор градът си е в Германия така , че се намесвам като Германски модератор ;)

 

Гармиш-Партенкирхен (на немски Garmisch-Partenkirchen) е град в Германия, провинция Бавария. Намира се на около 90 км от Мюнхен и приблизително на 60 км от австрийския град Инсбрук. Основан е през 1935 г. от сливането на градовете Гармиш и Партенкирхен. Планински курорт, една от най-предпочитаните дестинации в Германия. Международен ски-център. Има жп гара. Изходен пункт от Германия към алпийския връх Цугшпице. През февруари 1936 г. в него се провеждат Четвъртите зимни олимпийски игри. Населние 26 249 жители

 

Иво мнооого енциклопедично прозвуча, а и си помислих ти за Нова година на Родопите ли беше или в Германия си ходил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...