Премини към съдържание

Предложение за ски!


Препоръчано мнение

Колеги, наваля доста сняг! :first: На Витоша било супер за ски! Така че предложението ми е да се организираме и да отидем да покараме ски и да :icon_drunk: . Това ще си е среща на клуба. Също така да си изпробваме колиците как се катерят до Алеко. Ако има желаещи маниаци, нека да казват. Аз лично мисля да се кача в неделя. Big Boss, приготвяй ските!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

:D е това е приказка вече.В нашият клуб има много запалени скиори :first: Бравo. Искаш ли да се разбереме нещо за събота? Нали знаете, че вторият в генералното класиране на най-тежкото рали Париж Дакар за 2005 година е пилот на Мицубиши-Люк Алфан :second: Освен това той е световен шампион и по ски с кристалният глобус за спускане :first:

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/alf1.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/alf.jpg

 

Тук можете да посетите личната страница на Люк Алфан и да прочетете неговите забележителни успехи в ските и в тима на Мицубиши

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да, ще има среща на клуба за раздаване на тениските :icon_thumbup: А за събота може да се разбереме да покараме ски :icon_thumbup: Много голям фен съм :rock: Също така знам, че D.M и Dolphin 18 са много запалени скиори :icon_clap: аз има идея и за нощно каране на Лале1 на Витоша. Ако се събереме повече хора ще стане супер купон :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Време е за ски йеее!!!! :icon_clap: Аз съм ЗА когато кажете. Все пак трябва да се стушнеме по склона :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове аз няма да мога да дойда на ски в събота,защото с DJ ще ремонтираме помпите на съединителя.По-наттатък обаче :icon_dance: Тази вечер ме викаха за нощно,но няма време :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............споко, има вариант да ти я оправя и до събота сутринта......... :D Вие скйорчетата :D кога ще се качвате на Витоша????В колко часа, мисля че до към 11:00ч сутринта ще е готова..... :D Другия вариант е да се качиш в някоя кола на колега и да се качиш с тях, а след обяд да си я вземеш като се накарате......... :D Аз ски не карам, пък и имам работа (ще правя на един Нисан главата...... след това де,той не бърза човека.....) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В събота ще се ходи на ски :icon_rock: Ако иска D.M и е свободен ще мина да го взема. Мисля че добра идея е да се качиме със Симеоновкия лифт ако ще караме през деня. Ако ще правиме нощно каране естествено ще се качиме с Мицубишитата :plane: Ако kolo дойде с Лансера нямаме шанс :D Жестока машина е Лансера 4x4 :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Утре окончателно ще се разбереме дали ще караме през деня или нощно каране :icon_thumbup: Аз съм съгласен и на двата варианта :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

D.M. стига да си свободен няма да те изоставим. :icon_dance: Ще те превозим до Витоша. Само наточи кантовете на ските. Я кажете сега къде да си сменя амортисьорите, защото като карам ски от време на време поддават и се качвам на виражите. Май повече фитнес му е майката :weights:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той ще бъде свободен по принцип........но ако му е интересно да гледа как му я правя, нищо не мога да кажа...........нека той да си реши де..... :D Има вариант утре(петък) вечерта към 6-7 часа да ми я остави, аз да му сваля помпите и в събота да му ги оправя до не по късно от 10-11ч.......... Така че ако вие искате да сте заедно ,то трябва да изчакате, но ако той иска да се качи при някой, вие се разберете, за мен няма проблем ,той да ми я остави аз ще му я оправя и когато слизате надолу ще мине да си я вземе и така.......... :D Варианти колко щеш....... :D

Аз обаче със сигурност няма да мога да се кача с вас на Витоша, щото имам работа поо един Нисан,че нещо му закипяла охладителната течност ииии............. :icon_crying: май е покривила глава...... ма в събота ще видим де......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да ще се ходи на ски.Утре 10.30 ч на Семионовския лифт :D Щом ще караме през деня най-добре ще бъде да се качиме с кабинката. Казвайте ако има последни мнения и да се разбираме да се чакаме там B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мога да дойда през деня защото след обяд имам работа.Тази седмица ми е много напрегната,имам лични ангажименти през почивните дни,а и по работа :icon_crying: много ме е яд :angry2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ок. 9.30 ще се видиме на Симеоново :good: Ако не се намериме ще се чуеме по телефона :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как бяха ските днес? Аз не можах да дойда, а имах голямо желание. Но на срещата утре ще дойда. Надявам се скоро пак да се организираме за ски, дори и за нощно :plane: вапреки, че е много фреш :) но пък няма да има много хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...