Премини към съдържание

Откраднаха касетофона, счупиха стъклото


Препоръчано мнение

Айде пак под ножа. Миналата нощ разбиха задното дясно стъкло.

Отворена жабка и подлакътник, но не са взели касетофона.

Мислех, че като се преместя в по централни части на София ще ме подмине "мечка в гората".

Явно съм се заблуждавал жестоко.

Шест години след тази случка с тъга констатирам, че НИКОГА няма да се оправи България!

Много неприятно. Когато разбиха първата ми Каризма я продадох малко след това, Колта ми се мъчиха със щанга посред бял ден на паркинга на Кауфланд да го отворят. Не успяха!!! На Аутлендъра ми пък му откраднаха антената и по 1 брой гайка от всяка джанта. Оправия няма и да има!!! Сега се чудя на тази Каризма с която съм в момента, какво ще й се случи. Все още не мога да си обясня какво очакват да намерят в коли на по 10 + години!!!

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо,съжалявам за случката........дано я оправиш по-бързо

За плеър бих взел LG LCS-710BR

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Светльо,съжалявам за случката........дано я оправиш по-бързо

За плеър бих взел LG LCS-710BR

 

Плеъра не са го откраднали, а панела си е в мен.

Всели са едно портмоне с оригинални щипки за кори и една отвертка.

Сигурно са мислили, че вътре има пари. Вероятно над 10 милиона паунда...:D

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Много неприятно. Когато разбиха първата ми Каризма я продадох малко след това, Колта ми се мъчиха със щанга посред бял ден на паркинга на Кауфланд да го отворят. Не успяха!!! На Аутлендъра ми пък му откраднаха антената и по 1 брой гайка от всяка джанта. Оправия няма и да има!!! Сега се чудя на тази Каризма с която съм в момента, какво ще й се случи. Все още не мога да си обясня какво очакват да намерят в коли на по 10 + години!!!

 

Преди години ги хванах. Беше някъде в 3 часа сутринта.

Развиваха джанти на една кола през две до моята.

Развиках се от балкона и слязох. Долу чакаха с колове, а единия беше с щанга.

Голяма грешка.

След това задържах единия и се вкарах в "голям филм".

Докато беше в нокаут извиках полиция. Другите избягаха без "оръжията" си.

Оказа се непълнолетен. Нищо че са по два метра мъже.

Дълга история, но за малко да ме осъдят.

Вкарах се в "уникален филм" тогава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди години ги хванах. Беше някъде в 3 часа сутринта.

Развиваха джанти на една кола през две до моята.

Развиках се от балкона и слязох. Долу чакаха с колове, а единия беше с щанга.

Голяма грешка.

След това задържах единия и се вкарах в "голям филм".

Докато беше в нокаут извиках полиция. Другите избягаха без "оръжията" си.

Оказа се непълнолетен. Нищо че са по два метра мъже.

Дълга история, но за малко да ме осъдят.

Вкарах се в "уникален филм" тогава...

 

За съжаление сме си дива Индия, даже си мисля, че в Индия ще е по-добре. Поне там не си играят на демокрация. За съжаление според закона ти си в нарушение, нищо, че се предпазваш. Твоята случка ми напомня на една друга. Човека (известен художник), застрелва крадец на местопрестъплението в опит да се защити - осъдиха го, полицай направил същото и него осъдиха. Луда работа!!!! Още се чудя какво правя тук!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само дето художника застреля наркомана на улицата....

.................................

Иначе, боя не решава проблеми - но носи удовлетворение.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това, никаква полиция. Бой до припадък, и после го изсипваш на 50 КМ, нейде из поляните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това, никаква полиция. Бой до припадък, и после го изсипваш на 50 КМ, нейде из поляните.

Tочно така се прави и ако се прави масово съм сигурен, че ще има по дълготраен ефект от полицейските мерки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Още една случка от днес около 22 часа. Минавам Орлов мост и на Софийския университет давам десен мигач, но виждам , че има блокада на улицата от студенти.

Спрях мигача и реших да продължа направо.

Един от тях се нахвърли на колата и започна бърза подкана за бой. Едвам го озаптиха полицаите.

Едвам се сдържах да не стане сакътлък.

Не знам какво става с този народ...

То бива бива вече, но става прекалено.

От къде на къде ще блокират централен булевард! От къде на къде ще се нахвърлят на хората и колите им без причина!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още една случка от днес около 22 часа. Минавам Орлов мост и на Софийския университет давам десен мигач, но виждам , че има блокада на улицата от студенти.

Спрях мигача и реших да продължа направо.

Един от тях се нахвърли на колата и започна бърза подкана за бой. Едвам го озаптиха полицаите.

Едвам се сдържах да не стане сакътлък.

Не знам какво става с този народ...

То бива бива вече, но става прекалено.

От къде на къде ще блокират централен булевард! От къде на къде ще се нахвърлят на хората и колите им без причина!

И аз напоследък се замислям за собствен кеф да блокирам нещо, просто ей така. Гледам, че не е наказуемо, даже се толерира.

Само дето още не съм решил кръстовище ли да е, кръчма ли да е....но каквото и да е, майката му е да си агресивен и дълбоко уверен в собствената си уникалност и непогрешимост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз напоследък се замислям за собствен кеф да блокирам нещо, просто ей така. Гледам, че не е наказуемо, даже се толерира.

Само дето още не съм решил кръстовище ли да е, кръчма ли да е....но каквото и да е, майката му е да си агресивен и дълбоко уверен в собствената си уникалност и непогрешимост.

 

Ненаказуемо е само ако кажеш, че искаш да сваляш правителство, кмет или поне, че подкрепяш Бойко.. иначе не става работата..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Не знам какво става с този народ...

То бива бива вече, но става прекалено.

От къде на къде ще блокират централен булевард! От къде на къде ще се нахвърлят на хората и колите им без причина!

 

Ами като не признахме Хизбула за "официален" извършител на атентата... все по-странни неща ще почнат да ни се случват. И то няма да са добри.

Скоро едни "братя" ще им се втълпи че "имат" право на собствена държава в рамките на югоизточна България и ще заграбят "Морето"... Тогава поне ще е вярно че "София Е България". :icon_crying:

 

И те такива мрачни мисли ме навяват, все "Извън темата"... :mad:

 

***Давам пълното право на който иска и може, да го изтрие това мое мнение от форума... :icon_blush:

Редактирано от Large
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като не признахме Хизбула за "официален" извършител на атентата... все по-странни неща ще почнат да ни се случват. И то няма да са добри.

Скоро едни "братя" ще им се втълпи че "имат" право на собствена държава в рамките на югоизточна България и ще заграбят "Морето"... Тогава поне ще е вярно че "София Е България". :icon_crying:

 

И те такива мрачни мисли ме навяват, все "Извън темата"... :mad:

 

***Давам пълното право на който иска и може, да го изтрие това мое мнение от форума... :icon_blush:

 

А североизточна(делиормана) къде я забрави? Не искам да го казвам,но е истина-наистина България не е София,в страната ситуацията е коренно различна.Най-добре софиянци да се застоят по родните си места за месец-два и като се приберат в тая София,пак да се замислят над това,което са видели. Хубаво е да има млади и будни люде,но май им убягва общия изглед на ситуацията и това,че честни няма,има само хора които под натиск и страх,могат да заработят за България и нейното бъдеще.За съжаление толкова много се е изродила нашата психика,че безкористно вече не правим добро никому.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.За съжаление толкова много се е изродила нашата психика,че безкористно вече не правим добро никому.

 

 

Винаги,когато мога,без никакво очакване за отплата,правя добрини.Разкарвам възрастни хора,попитали ме къде е някакъв адрес.Последно преди 2-3 седмици,на бензиностанция чух една жена,която слезе от софийско тойота,да пита касиерката как да стигне до хотел ,,санкт петербург".Момичето обясняваше колко е далеч и трябва да пита постоянно.Е,аз се извиних,че се намесвам и предложих да я заведа до там.Само предупредих предварително,че всеки опит за заплащане ще ме обиди.Пред хотела й дадох само визитка,за да знае кого да споменава и ,,лек ден". Дано имам възможност да го правя и в бъдеще,защото това ми носи някакво удовлетворение! В този ред мисли,нещо се бави кампанията за дома за сираци ,,Българка" в Стара Загора

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...