Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За хората със сърце във форума...


valboss

Препоръчано мнение

Колеги, бат'Марин има нужда от помощ.

На доста хора които пребивават тук, е помогнал - нека му помогнем и ние!

Пускам линк към подобна тема, в съседен автомобилен форум, със номер на сметка за милосърдие - https://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?f=1&t=49426

Направете нужното, така, че Коледата да ви е осмислена!

Желая Ви светли празници!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи колеги, ние от Клуб Мазда- България се обръщаме към всички Вас с апел за помощ за наш колега и приятел, а именно Марин от гр. Стамболийски с никнейм тук в Мицубиши форума (mario64).

 

Много от Вас го познават лично, други само виртуално. През годините сме опирали многобройни пъти до него, за да спаси автомобилите, които шофираме ежедневно. Днес той има нужда от нашата помощ.

 

Накратко неговото здравословно състояние е влошено сериозно, има онкологично заболяване с разсейки и метастази, в следствие, на което е получил счупване на два прешлена и преди 2 седмици е извършена спешна операция на гръбнака. Към днешна дата той е изписан, на легло в къщи и се опитва сам да се раздвижи и въстанови по най-бързия начин, за да може да продължи борбата с коварната болест. Уви, мисията се оказва невъзможна и той е почти по цял ден на легло. Има нужда от финансова помощ, за да бъда нает рехабилитатор, който да го посещава всекидневно в къщи и да работи с него, за да може в най-скоро бъдеще той отново да е на крака, да се движи нормално и да стартира лъче и химиотерапия.

 

Часовникът тиктака и всеки загубен ден без специалист, който да работи адекватно с него е в голям минус.

 

- Разходите в момента възлизат на около 1000лв./месечно само за поддържащи лекарства, за да не се задълбочава онкологичното заболяване.

- Всяко посещение на място от специалист рехабилитатор е допълнителен разход.

 

Колеги, нека бъдем човеци и помогнем на нашия скъп приятел Марин. Всеки, който има желание и възможност може да дари за него:

 

- на банковата сметка на Клуб Мазда - България:

 

Пощенска Банка

IBAN: BG35BPBI79424020163001

BIC: BPBIBGSF

Титуляр: Цветомир Христов

 

- на седмичната сбирка на клуба в Четвъртък вечер;

 

Ние ще актуализираме информацията, когато имаме нова такава, както и ще водим списък на всеки един дарител. Всяка седмица парите получени по клубната сметка, ще бъдат превеждани по сметката на Марин.

Благодарим Ви за вниманието и помощта!

 

От Екипа.

 

Препратка към темата във форума на Клуб Мазда - България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели и колеги. Видях поста на Вальо във Фейсбук и се логнах и тук, не съм го правил от много време. За здравето на нашия колега Марин не бях наясно, че му е влошено. Скоро не сме се чували. Информацията е и в другия форум. Но явно това е положението. В моменти когато на човек му е нужна подкрепа и то жизнено важна, едва ли някой ще е безучастен. Убеден съм че тук има много хора, които не мислят по различно. Разбирането за човещината е щироко понятие, но когато има нуждаещ се от помощ ...това всеки си решава как да го направи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....имам един въпрос, кой е този Цветомир Христов??И защо в неговата сметка да се превеждат пари?Дайте на Марин сметката....иначе жалко за човека....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....имам един въпрос, кой е този Цветомир Христов??И защо в неговата сметка да се превеждат пари?Дайте на Марин сметката....иначе жалко за човека....

 

Той е човека, започнал инициативата.

Но щом не ти харесва начина, прати пари по Еконт:

 

Община Стамболийски

Гр.Стамболийски

За Марин Тодоров

тел.0889410450

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Надявам се да се съберем повече хора в София на

Предколедна среща

и да помогнем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не ме познавате, но аз съм един от модераторите на Клуб Мазда България. Благодаря Ви за темата, надявам се с общи усилия да успеем да помогнем на нашия приятел Марин.

Видях,че питате за вариант по Еконт и току що се чух с Марин по телефона. Тъй като дъщеря му работи в Еконт могат да се пращат пари на негово име до поискване и тя да ги получава.

Данните са:

офис Еконт гр. Стамболийски, кв. 57 Цар Симеон №40

за Марин Тодоров

тел. 0889410450

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той е човека, започнал инициативата.

Но щом не ти харесва начина, прати пари по Еконт:

 

Община Стамболийски

Гр.Стамболийски

За Марин Тодоров

тел.0889410450

...така по може, аз сега разбирам за неволите на Марин - ще помогна......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За жалост живота може да ни постави пред всичко..

Но това да бъдем хора зависи само от нас, аз също ще помогна както мога

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не ме познавате, но аз съм един от модераторите на Клуб Мазда България. Благодаря Ви за темата, надявам се с общи усилия да успеем да помогнем на нашия приятел Марин.

Видях,че питате за вариант по Еконт и току що се чух с Марин по телефона. Тъй като дъщеря му работи в Еконт могат да се пращат пари на негово име до поискване и тя да ги получава.

Данните са:

офис Еконт гр. Стамболийски, кв. 57 Цар Симеон №40

за Марин Тодоров

тел. 0889410450

Така е по-лесно, отскачам веднага да помогна с каквото мога. Бат Марин е помагал и на ме и на много друго хора. Нека всеки помогне с каквото може, той го заслужава!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да се съберем повече хора в София на

Предколедна среща

и да помогнем!

 

 

Напълно подкрепям това предложение и се надявам да се съберем повече хора където освен набирането на парични средства да подкрепим колегата в тежката му борба и с това, че е член на една общност която няма да изостави никого в труден момент. Нека се съберем и да помогнем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искрено се надявам Марин да успее да се пребори с тежкото положение, стискам палци всичко накрая да свърши добре. Аз вече пратих колкото мога по банков път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности на всички колеги .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/worthy.gif

Благодаря ви, че ви има и че сте толкова отзивчиви .

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги,

 

Със задружни усилия успяхме Декември месец да съберем почти 5000лв за Марин постъпили по сметката, освен преводите по Еконт. :respect:

 

Благодарим на всички включили се и ако някой има желание, изобщо да не се колебае...ние продължаваме да събираме средства. :icon_thumbup:

 

Желаем бързо възстановяване и успех в борбата! :good:

 

Може да следите списъка с дарителите на темата в Клуб Mazda - България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...