Премини към съдържание

Рядко Mitsubishi в Благоевград


Препоръчано мнение

Днеска останах доста радостен от факта, че както се прибирах от работа, изведнъж пред мен изкочи доста рядко Митсу - FTO. Това е една от първите коли на Митсубиши, които силно са ме впечатлили от доста отдавна. Страхотно изживяване за мен, радвах се като малко дете. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Ето я и нея тук не съм чел за нея нищо или не съм попаднал просто:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа беше с английска това, което съм виждал... но е много добра колата. Даже наскоро имаше обява в тунинг.бг за едно такова, но не знам какво се случи и дали е била реална изобщо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да сигурно английско беше с десен волан, жълти номера, аз се опитах да я намеря в интернет да видя колко струва, но в мобиле.де и бг въобще няма такъв модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Темата е за галерия за специални модели там има и FTO.

ето една например

Има в сайта и специална статия за модела

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да сигурно английско беше с десен волан, жълти номера, аз се опитах да я намеря в интернет да видя колко струва, но в мобиле.де и бг въобще няма такъв модел.

Няма FTO с ляв волан :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал два такива Митсубяса FTO. Единият във Варна а другият в Ямбол. Да же този от Ямбол го познавам лично, вкара сия от Англия и има малко тунинг (филтри apex, ремус) друго не се сещам в момента

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

В понеделник вечер видях един такъв красавец :first: на площад Македония :worthy:

Беше със Софийска регистрация, но не можах да мина пред него за да го разгледам по-подробно.

 

Уникален автомобил! :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник вечер видях един такъв красавец :first: на площад Македония :worthy:

Беше със Софийска регистрация, но не можах да мина пред него за да го разгледам по-подробно.

 

Уникален автомобил! :drag:

 

Сребрист, нали. И аз карах зад и пред един такъв. Много е красив. Задницата му е много уникална :) За съжаление момчето не реагира нито на маханията ми, нито на клаксона, нито на ръмженето на гърнето ми :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз какъв Голф видяяяях... :D :D :D

Наистина красива кола, аз съм виждал 2-3 пъти едно сребристо, но номерата въобще не са ми направили впечатление. Поли не беше ли внесъл едно такова?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сребрист, нали. И аз карах зад и пред един такъв. Много е красив. Задницата му е много уникална :) За съжаление момчето не реагира нито на маханията ми, нито на клаксона, нито на ръмженето на гърнето ми :(

Ти направо си уплашил човека :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Това дето го докарах за Пламен от онзи Рено сервиз в Дружба го продаде спешно(не успях да ви информирам) поради финансови причини.

Момчето дето го взе го по-усакати малко,а женами като разбра се разплака,но както и да е.Ще го виждаме рядко защото момчето учи в Америка.

Колата е много красива,икономична,комфортна,грациозна.... :first: :plane: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има едно Паджеро Ево'98 , знаеш ли колко ще излезе приблизително смяната на дирекцията?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...