Премини към съдържание

Скъсана мека връзка


bonevsy

Препоръчано мнение

Тоя моя приятел дето сменя кара преди това към година не с тръгнали, а с пробити и нищо не се случи .. но той е с автоматик и не върти гуми .. :icon_thumbup: .

Баси,Любо, това превод от китайски на български чрез Гугъла ли е????Че нищо не се разбра.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С fast reply-ите така става по някога.. :icon_blush: Отговарях на Анди, който пита дали има опастност да кара със тръгнали меки връзки. По нагоре в темата съм писал за един приятел, който си смени неговите в Крафт. Та той преди да ги смени, кара към една година с доста пробити. T.е. според мен Анди ще изкара 500км, щом току-що са се обадили неговите ..

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С fast reply-ите така става по някога.. :icon_blush: Отговарях на Анди, който пита дали има опастност да кара със тръгнали меки връзки. По нагоре в темата съм писал за един приятел, който си смени неговите в Крафт. Та той преди да ги смени кара към една година с доста пробити, т.е. според мен Анди ще изкара 500км щом току-що са се обадили неговите ..

:D :D Бъзикам се бре....... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае актуална цена на меката връзка? Предстоят ми към 400 км. път и искам да попитам дали може да се разпадне някъде? И дупки има, да. Много при това :help:

Вчера забръмча като V8 с генерация на тръби с фи 70 мм. Един приятел се завря отдолу на канал с фенерче, а аз подавах газ. Каза че меката връзка е тръгнала. Белята се получи от едно превъртане на гумите на първа от движение, което причини разтрисане на таблото. Попитах "навигатора" ние ли сме, в смисъл има ли кола отдясно и той каза не и веднага след това да. Естествено аз не изчаках второ потвърждение и отнесох, след което трябваше да се дръпна. И те така ...

 

Карах 4 месеца с двете скъсани меки връзки (~5000км) и нищо не се разпадна, но бяха скъсани само на по едно място. Не си писал за коя мека връзка искаш цена. При мен излезе 40 лв малката, 80 лв голямата и 30 лв труд (2 часа работа) преди около 2 месеца

Редактирано от dinamitko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази в която си удряш главата като слезеш под колата на канал. Тя се беше разрошила от пролетта и сега вече изпуска. Пада се зад предните гуми. 80 лева казваш :icon_hmm: Малко е засилила децибелите. Не е фрапиращо и само аз я чувам. Никой незапознат как работят тези коли няма да разбере че бръмчи по-силно отколкото трябва.

От къде ги купувате тези меки връзки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не зная сега дали се продават, аз имам от едно време едно тиксо - специално за неголеми дупки по генерацията. Точно за по пътя ако нещо се отпори леко.

Прилича на социалистически изолир-банд, но е по широко и на кутията си му пише за какво е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

От къде ги купувате тези меки връзки?

 

Ако ще сменяш меката връзка в сервиз, не те съветвам да купуваш от друго място - няма да ти излезе по-евтино, а вероятността да купиш такава с лошо качество е голяма. В сервиза, където се занимават с ауспуси, ще ти поставят подходящата по размер и качество...

Понякога е по-добре да се довериш на професионалистите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е. В сервизите за ауспуси имат от всички видове за всички коли. Ето и как изглеждат моите след смяната.

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/link.gif А на въпроса ти дали има разлика във вървенето - да има. Преди по-бавно се наемаше и леко "забиваше" преди ускорение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... При мен излезе 40 лв малката, 80 лв голямата и 30 лв труд (2 часа работа) преди около 2 месеца

 

Доста завишени цени...

За немски меки връзки: голямата-35 лв., малката-25 лв. Труд-по 20 лв. на връзка - общо труд и материали - 100 лв.

Това е при нас - в ПРОВИНЦИЯТА ... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Да раздрусаме малко темата момчета.И моя шестак ревна от меките връзки,като се има предвид че малката е сменяна преди 1 година и тя съска.Оказа се че във Бургас няма голямата мека връзка.Помагайте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Писах ти на лично, за да не пускам тука линк.

 

Благодаря колега.Но линка който ми прати се оказа че момчетата нямат наличните размери!не ми се иска да я правя със бай пас.Размера който търся е 60/280 или 64/280 има доста активни съфорумци,които все още не са писали по-темата (за жалост) предстои ми пътуване до Швеция и смятам колата да я оставя на летището във София.За сега съм я закрепил със няколко заварки :) колко са читави не знам,пътя ще покаже.Като се има предвид че настъпвам сериозно педала,може да се накажа със някой акт във столицата :) идеята е че на 4 юни се връщам и половин ден ще го отделя във София,да я ремонтирам но къде?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година Май месец ходих да ги правят в този сервиз: http://kraft-bg.com/contact.php

Малко соленичко ми излезе, ама беше защото поръчах от по-скъпите (и по-качествени) меки връзки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година Май месец ходих да ги правят в този сервиз: http://kraft-bg.com/contact.php

Малко соленичко ми излезе, ама беше защото поръчах от по-скъпите (и по-качествени) меки връзки.

 

И аз на там съм се насочил колега.Кажи ми като време,колко е цялата процедура и приблизителна цена.Като поръчка за по-качествени материали,колко чака за тях!или имат във наличност?

 

Благодаря ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено ги имат налични. Но най-добре се обади и ги питай.

Сервиза е много близо до летището, така че ще ти е удобно.

Също така не е зле 2-3 дена преди да пристигнеш да си запазиш час за да си сигурен че ще те вкарат веднага.

Иначе между 2 и 3 часа продължава операцията ако свалят колекторите.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също така не е зле 2-3 дена преди да пристигнеш да си запазиш час за да си сигурен че ще те вкарат веднага

 

Това е дори препоръчително, защото обикновено си пълнят графика и е трудно да ги уцелиш когато нямат работа.

А за цената, на мен ми излезе 200лв, но няма гаранция че и на теб ще ти вземат толкова. Най-добре се обади и се разбери с тях.

Редактирано от CBeTHaX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много момчета.Утре ще се обадя да си организирам нещата когато се върна,да имам запазен час евентуално!ще пиша как са протекли нещата.

 

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...