Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Lancer Inform 2008 Sedan СЕДАЛКИ


ADjenkov

Препоръчано мнение

Здравейте Колеги,

 

Карам Lancer 2008 Sedan Inform (1.8 бензин 5 врати) и имам драма с предните седалки (https://cdn04.carsforsale.com/3/569319/12284919/923299274.jpg).

Драмата е че просто са отвратителни - плоски като на Москвич (без да обиждам марката). Желанието ми е да ги сменя, но не съм много запознат с алтернативите. Единствено знам че има Recaro (които в Ebay си бяха сериозна цифра), но съм сигурен дали другите модификации на Lancer - intense/instyle/invite са с друг тип седалки. Не държа на това да са оригинални или да са от друг модел на Mitsubishi, но държа на това да са една идея по-дълбоки.

 

Приемам всякакви предложения, мнения и направо оферти.

БЛагодаря предварително!

 

ПС: Извинявам се за правописните и граматични грешки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Седалките са 2 вида, едните са като твойте (има разлики в плата според нивото на оборудване), другите са Рекарото от Ево Х. Във всички предни седалки има вграден airbag, така че варианта за неоригинални седалки не е опция. В по-старите модели Ево няма airbag в седалките, така че пак не е опция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен седалките са мнго прилични и удобни. Повози се в WV Bora, Skoda Fabia или Ford Focus, тогава тези седалки ще ти се сторят като от Mercedes :)

Замяната с неоригинални седлаки от друг модел или марка, не е невъзможна, но е сложна и ще има напасване!

Редактирано от ferrarko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен седалките са мнго прилични и удобни. Повози се в WV Bora, Skoda Fabia или Ford Focus, тогава тези седалки ще ти се сторят като от Mercedes :)

Замяната с неоригинални седлаки от друг модел или марка, не е невъзможна, но е сложна и ще има напасване!

 

Под "напасване" предполагам имаш в предвид сменяне на релси? Започвам и този вариант да обмислям само да са различни от сегашните. Наскоро се возих в един WV Golf5 1.4 2007ма с нормални текстилни седалки..и колкото и да не искам да хваля немските возила - тези седалки са на светлинни години от на Лансъра ми :(

Редактирано от ADjenkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голф е по-горен клас(цена и качество), така че е нормално да е по-добре, ако е обратното ще е разочароващо!

Да напасване на релси, позиция, може и др. работи да изскочат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

 

Карам Lancer 2008 Sedan Inform (1.8 бензин 5 врати) и имам драма с предните седалки (https://cdn04.carsforsale.com/3/569319/12284919/923299274.jpg).

Драмата е че просто са отвратителни - плоски като на Москвич (без да обиждам марката). Желанието ми е да ги сменя, но не съм много запознат с алтернативите. Единствено знам че има Recaro (които в Ebay си бяха сериозна цифра), но съм сигурен дали другите модификации на Lancer - intense/instyle/invite са с друг тип седалки. Не държа на това да са оригинални или да са от друг модел на Mitsubishi, но държа на това да са една идея по-дълбоки.

 

Приемам всякакви предложения, мнения и направо оферти.

БЛагодаря предварително!

 

ПС: Извинявам се за правописните и граматични грешки

Здравей колега,това което виждам от снимката ти ,че или ти или предните собственици, или и ти и предните собстеници сте "смазали" щофъорската седалка.Като нова и не много карана седалката е с много добра странична опора и долната и горна част от седалката.В мобилето се продават няколко лансера на части.Направи си труда и тествай лично ти седалка от кола която е на по-малко км. и с по-високо оборудване например интенс и мисля ,че ще решиш пролема.Успех.

Редактирано от Niki007
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига тъпотии! Качи се в друг Лансер и открий разлика. Ако няма, смени си колата. Не прави простотии със седалки от други марки! Седалките не са просто седалки. Всичко е сметнато, при катастрофа да издържи на силите, които ще се развихрят. Какви релси, какви пет лева?! Мисли малко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига тъпотии! Качи се в друг Лансер и открий разлика. Ако няма, смени си колата. Не прави простотии със седалки от други марки! Седалките не са просто седалки. Всичко е сметнато, при катастрофа да издържи на силите, които ще се развихрят. Какви релси, какви пет лева?! Мисли малко!

 

:D

 

Благодаря за загрижеността! Логиката ви колега малко ме притеснява, но иначе сте прав. Но, аз не гледам на колата си само като удароустойчив предмет, ако беше така щях да си купя Volvo. Може би наистина трябва да помисля за смяна на колата...от колите които съм имал Лансъра излезе най-допотопната в това отношение. Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,това което виждам от снимката ти ,че или ти или предните собственици, или и ти и предните собстеници сте "смазали" щофъорската седалка.Като нова и не много карана седалката е с много добра странична опора и долната и горна част от седалката.В мобилето се продават няколко лансера на части.Направи си труда и тествай лично ти седалка от кола която е на по-малко км. и с по-високо оборудване например интенс и мисля ,че ще решиш пролема.Успех.

 

Здравей и извинения за подвеждането - колата от снимките не е конкретно моята , просто ми беше по-лесно от интернет да копирам линк със същия тип седалки. Иначе Лансъра ми е на смешно малко километри, а колкото до нивото на оборудване мисля че всичките освен Ево-то са еднакви (както спомена колегата в по-горен коментар)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лансер след 2008 година са с различни седалки в зависимост от нивото на оборудване, седалките които наричате по-плитки са при 1.5 моделите като при 1.8 и 2.0 дизел седалките са с по-големи странични упори, същото е и при предишният модел. Може да разгледате обявите за коли онлайн и ще видите разликите. Може спокойно да се сменят седлаките на 1.5 със седалки от 1.8 например така ще си имате въздушни възглавници и сигурност.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте Колеги,

 

Карам Lancer 2008 Sedan Inform (1.8 бензин 5 врати) и имам драма с предните седалки (https://cdn04.carsforsale.com/3/569319/12284919/923299274.jpg).

Драмата е че просто са отвратителни - плоски като на Москвич (без да обиждам марката). Желанието ми е да ги сменя, но не съм много запознат с алтернативите. Единствено знам че има Recaro (които в Ebay си бяха сериозна цифра), но съм сигурен дали другите модификации на Lancer - intense/instyle/invite са с друг тип седалки. Не държа на това да са оригинални или да са от друг модел на Mitsubishi, но държа на това да са една идея по-дълбоки.

 

Приемам всякакви предложения, мнения и направо оферти.

БЛагодаря предварително!

 

ПС: Извинявам се за правописните и граматични грешки

Ти до сега какво си карал, та тези са ти като на Москвич?!?!?!

Със сигурност при GOLF, не са по добри!!! Жена ми имаше такъв кенеф!

Мисля, че информ и инвайт нивата са с гадни седалки, наистина плитки.

Нивата интенз и инстайл са с различни, ралиарт с други а на евото съвсем!

Не е проблем да се сменят с други, от ниво до инстайл и включително него.

За такива от ралиарт и ево не знам как стоят нещата.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...