Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с оборотите


Препоръчано мнение

Oт няколко дена оборотите ми се менят и от време на време гасне!!

 

Помислих си,че може да е дросела и пробвах с максимално завъртане на волана но колата не изгасна!Провам с пуснат климатик и фарове колата пак си работеше нормално!Като потеглих и я пуснах на свободна БААММ изгасна :icon_crying:

 

Отидох да диагностика нямаше никакви грешки,но майстора ми каза,че ноже да е или от дибитомера или да има откъртени части от катализатора и да подпушва някаде!!!

 

Някои ако е имал същия проблем ще съм му много благодарен ако помогне ако не ще се надявам да намеря дибитомер 2-ра употреба.

 

Благодаря и форума е невероятен!!! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бягай далеч от този майстор който ти ги е наговорил тези работи. Най - добре е и ти е близко при Милен в Пловдив. Акумулатор да си махал наскоро?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Oт няколко дена оборотите ми се менят и от време на време гасне!!

 

Помислих си,че може да е дросела и пробвах с максимално завъртане на волана но колата не изгасна!Провам с пуснат климатик и фарове колата пак си работеше нормално!Като потеглих и я пуснах на свободна БААММ изгасна :icon_crying:

 

Отидох да диагностика нямаше никакви грешки,но майстора ми каза,че ноже да е или от дибитомера или да има откъртени части от катализатора и да подпушва някаде!!!

 

Някои ако е имал същия проблем ще съм му много благодарен ако помогне ако не ще се надявам да намеря дибитомер 2-ра употреба.

 

Благодаря и форума е невероятен!!! :rulez:

 

Аз имах същият проблем и се оказа скъсан маркуч на едно вакумче. Намиращо се точно до въздуховода след въздушният филтър.

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бягай далеч от този майстор който ти ги е наговорил тези работи. Най - добре е и ти е близко при Милен в Пловдив. Акумулатор да си махал наскоро?

 

 

Аз се чудя защо всичките майстори в Раднево ми викат да съм продавал колата :icon_box:

 

Чисто нов акумулатор и сложих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя защо всичките майстори в Раднево ми викат да съм продавал колата :icon_box:

 

Чисто нов акумулатор и сложих.

 

Ако си сменял акумулатора скоро, трябва де се обучи дроселовата клапа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сменял акумулатора скоро, трябва де се обучи дроселовата клапа.

 

Колега направих обучение на дросела както е показано във форума и...не стана,но забелязах нещо странно...стелката на километража ми играе,а прословутия майстор при когото ходих каза,че ако километража не показва правилно....може и от там да гасне!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже го играх тоя филм с акумулатора, последният път, когато ми се наложи да го откачам, просто запалих на място, изчаках да загрее без газ, загасих, запалих пак и това беше. Нямаше проблеми след това. Що не пробваш така, може пък да се оправи. И то за без пари.

Редактирано от FearSoft
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже го играх тоя филм с акумулатора, последният път, когато ми се наложи да го откачам, просто запалих на място, изчаках да загрее без газ, загасих, запалих пак и това беше. Нямаше проблеми след това. Що не пробваш така, може пък да се оправи. И то за без пари.

 

 

Днес я запалих по-добре е,но от време на време и падат опоротите,но не гасне.....но забелязах,че горе доло повечето взимат големи акумулатори а моя е 44Аh

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, малък ми се струва за този двигател. Виж в документите какъв се препоръчва. Аз съм с 1.3, с 45Ah и всичко е ОК. Но не мисля, че това ти е проблемът в случая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, малък ми се струва за този двигател. Виж в документите какъв се препоръчва. Аз съм с 1.3, с 45Ah и всичко е ОК. Но не мисля, че това ти е проблемът в случая.

 

 

Да ти кажа вече нямам проблем след адаптацията на дросела :) всичко е ок :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отидох да диагностика нямаше никакви грешки,но майстора ми каза,че ноже да е или от дибитомера или да има откъртени части от катализатора и да подпушва някаде!!!

И сега се връщаш при майстора и му казваш че е познал от раз :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми кажи едно мерси на колегите де..бира разнасят и по еконт. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...