Премини към съдържание

Проблем с ключа за запалването Outlander 1


Препоръчано мнение

Здравейте от доста време ми прави проблем при запалване и изисква клатене на ключа за да запали... последните дни доста яко инъче дава на контакт без проблем. Може ли да се поправи или трябва да се смени изцяло ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от доста време ми прави проблем при запалване и изисква клатене на ключа за да запали... последните дни доста яко инъче дава на контакт без проблем. Може ли да се поправи или трябва да се смени изцяло ?

 

Клеморедът е заминал, направо го смени с нов и то оригинален. По-спомен не беше много скъп, сменя се лесно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Клеморедът е заминал, направо го смени с нов и то оригинален. По-спомен не беше много скъп, сменя се лесно.

 

А бихте ли ми дали номера на самата част

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....да това е, интересното е че е 40 лв. а тук е около 90 лв. но оригинална........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

....да това е, интересното е че е 40 лв. а тук е около 90 лв. но оригинална........

 

Благодаря ви, смених го с оригинално 47€...ама пак си пише мейд ин чайна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, смених го с оригинално 47€...ама пак си пише мейд ин чайна :)

 

Толкова е оригинален значи. На моя клеморед си пишеше Made in Japan.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен трябва да натисна с ключа на вътре към лоста на волана и тогава пали. Чудя се дали е вид защита против деца или и аз съм за клеморед ? Моля за съвет ако някой е бил със същия проблем. Благодаря Ви !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен трябва да натисна с ключа на вътре към лоста на волана и тогава пали. Чудя се дали е вид защита против деца или и аз съм за клеморед ? Моля за съвет ако някой е бил със същия проблем. Благодаря Ви !

....не, просто и твоя е заминал......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на DJ Tymbi - прав си - да и моя клеморед е заминал. Благодаря и на Threatmore, че експресно ми изпрати клемореда. Сега пали от раз и без никакво натискане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
  • преди 11 месеца ...

Здравейте и аз искам да попитам за нещо подобно. Колата е Mitsubishi pajero pinin 1.8 GDI , днес както всичко си беше наред спрях я до работа и след време като реших да се прибирам давам на контакт но нищо не светва по таблото, при опит да запаля върти но нищо, иначе всичко работи при даден контакт (радио, парно и др.) Та въпроса ми е дали и при мен въпросния клеморед е сдал багажа? Благодаря предварително.

Редактирано от P.Petrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с натиск на ключа към лоста на волана и ако пак не иска да запали може би е запецнал стартера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да дадеш на контакт пръсни със спрей или течна смазка в патронника на контактния ключ за да завърти. Ако върти но не пали недостига гориво може би бензиновата помпа ти създава проблем. А ако завърташ ключа но не дава контакт клемореда е за смяна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте, колеги.

И аз имам същия проблем.

Колата е Lancer CS3A 2006г.

 

Някой може ли да ми каже откъде да намеря тоя клеморед или поне кой номер е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте, колеги.

И аз имам същия проблем  с клемореда.

Някой може ли да ми каже откъде да намеря да си поръчам.

Колата е Outlander 1 2005г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
На 6/17/2021 at 11:47 AM , Hammerfall написа:

Здравейте, колеги.

И аз имам същия проблем  с клемореда.

Някой може ли да ми каже откъде да намеря да си поръчам.

Колата е Outlander 1 2005г.https://www.dbkdimitrov.com/dbk-dimitrov-клеморед-mitsubishi-grandis-lancer-outlander-kk-1141  ,Това са номерата.MN113754 MR449457 Пишеш в чичко Гугъл клеморед Мицубиши и ти излизат един куп връзки.

Може и да се отремонтира . Контактните пластини се изправят ,излъскват с шкурка и сглобяваш . Слестяваш си 50-90 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...