Премини към съдържание

От скоро имам КОЛТ


ioro

Препоръчано мнение

имам КОЛТ от една седмица насам.къде да отида да ми сменят ангренажен ремък и шарнири,ако разбира се не е все едно.колата е от края на '91-ва,бензинова с газ.благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

имам КОЛТ от една седмица насам.къде да отида да ми сменят ангренажен ремък и шарнири,ако разбира се не е все едно.колата е от края на '91-ва,бензинова с газ.благодаря предварително.
:mitsu-smiley: Ами да ти кажа не е все едно. Виж в галерията за сервизи и магазини. А ако пък се разчетеш във форума ще намериш предостатъчно информация по въпросите ти. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей - добре дошъл при :mitsu-smiley: , все още немога да си намеря КОЛТ

обаче много съм се надъхал - компромис няма да направя и ще чакам колкото

трябва за "МОЯ" КОЛТ - дай малко инфо за мотора на газ, разход и т.н.

забравих - ЧЕСТИТО и много хил.км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте!

 

От три дни съм горда собственичка на Мицубиши Колт 1.3/2001г. :)

Много красива и пъргава количка. :rijden:

Все още се ориентирам във форума и чета всичко. Има много полезна информация!

Бих искала само да попитам ориентировъчно колко ще ми струва смяната на ремък и масло в Балкан Стар и заслужава ли си да поддържам колата там?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

От три дни съм горда собственичка на Мицубиши Колт 1.3/2001г. :)

Много красива и пъргава количка. :rijden:

Все още се ориентирам във форума и чета всичко. Има много полезна информация!

Бих искала само да попитам ориентировъчно колко ще ми струва смяната на ремък и масло в Балкан Стар и заслужава ли си да поддържам колата там?

 

Честито, :icon_clap: много хил.км без ремонт, нека колегите да те посъветват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

От три дни съм горда собственичка на Мицубиши Колт 1.3/2001г. :)

Много красива и пъргава количка. :rijden:

Все още се ориентирам във форума и чета всичко. Има много полезна информация!

Бих искала само да попитам ориентировъчно колко ще ми струва смяната на ремък и масло в Балкан Стар и заслужава ли си да поддържам колата там?

 

Добре дошла в редиците на :mitsu-smiley: :icon_clap: .Да ти е честита количката и много безаварийни километри. :icon_thumbup: Аз също карам колт, но съм извършвал въпросните смени в Ратола Пловдив и нямам преки впечатления от Балкан Стар. Ориентировъчно с оригинален ремък и хубаво масло смяната излиза около 150 лв., но ако прибавим и ролката цената набъбва с още стотина лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Ще проверя нещата в Балкан Стар, тук видях и адреси на други сервизи, в които се правят такива неща и колегите :mitsu-smiley: :icon_n_gora: ги препоръчват, така че явно има варианти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито ново малко :mitsu-smiley: ! :)

а относно смяната на ремъци и ролки... лично аз бих го направил при DJ-я, след като си запиша час предварително! :) иначе другият вариант е Ратола ПЛОВДИВ! :)

Успех! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Ратола-Пловдив, днес бях за смяна на ремъци, просто съм очарован от отношението към клиента и качеството на работа. За консумативите е ясно - оригинални. Цените също са според мен без конкуренция :) Цялата операция - всички ремъци, ролки - около 3 часа, потърси Мирослав от форума за съдействие и успех с диамантчето :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

на мене за ремък и ролка ми взеха 30 лева .... правих я при местни маистори в бургас - меден рудник

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

на мене за ремък и ролка ми взеха 30 лева .... правих я при местни маистори в бургас - меден рудник

Сигурен ли си, че са сменяли нещо по колата ти? Само ремъка и ролката поотделно струват няколко пъти повече от споменатата от теб сума.... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че са сменяли нещо по колата ти? Само ремъка и ролката поотделно струват няколко пъти повече от споменатата от теб сума.... :icon_doh:
:mitsu-smiley: Май имаше предвид, че за труд са му взели толкова? Иначе е невъзможно. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме съветваха да отида при някой "майстор", който ще ми направи всичките неща за много по-малко пари, отколкото в официалните сервизи, но нещо не ми харесва тая работа. Например мой познат твърди, че нямало значение какво масло ще се сложи. Все тая било. А доколкото чета в Нет-а Мицубишитата са претенциозни към марката на маслото. Освен това, според него, понеже колата ми не е от най-скъпите и нямало да ми обърнат внимание, щели да ми сложат стари консумативи и други такива дрънканици. Въобще, набива ми разни негативизми от този род.... :icon_hmm: Много се дразня така!

Има ли истина в такива твърдения?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има майстори които работят по добре от оторизираните сервизи, но те са единици. За да си нямаш проблеми отиди си в някой от сервизите които ти препоръчаха колегите, вземи си после количката и си свиркай... А дали е по евтино при някой "майстор"... виж имаше една тема от колега на който "майстор" за смяна на кансумативи му е взел 1300лв ;) За справка на мене смяната ми излезе около 500лв. в Ратола (ремъци, ролки, масло...) и при това с оригинални такива. Успех мадам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме съветваха да отида при някой "майстор", който ще ми направи всичките неща за много по-малко пари, отколкото в официалните сервизи, но нещо не ми харесва тая работа. Например мой познат твърди, че нямало значение какво масло ще се сложи. Все тая било. А доколкото чета в Нет-а Мицубишитата са претенциозни към марката на маслото. Освен това, според него, понеже колата ми не е от най-скъпите и нямало да ми обърнат внимание, щели да ми сложат стари консумативи и други такива дрънканици. Въобще, набива ми разни негативизми от този род.... :icon_hmm: Много се дразня така!

Има ли истина в такива твърдения?

 

Освен че в оторизираните сервизи използват оригинални части, в Ратола Пловдив дават и гаранция на извършения от тях ремонт, което не е за пренебрегване. :icon_thumbup: Това е един от плюсовете, но решението си е твое, така че мисли :icon_hmm: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте за това, че малко спамя темата, но бихте ли ми дали съвет какво масло е най-подходящо за двигателя на Колтчето?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10W40 полусинтетика е за твоето Colt-че. Иначе марки има бол, може или сама да си избереш или да потърсиш за думата "масло" из форума и да се ориентираш от коментарите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...