Премини към съдържание

Lancer 2003-2007 | Смяна на лагери


pepoz

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

На Lancer CS_A (2003-2007), може ли да се сменя само заден лагер на колело, без главината. Питам защото в интернет се продават само лагери за колелото, а в сервиза ми казаха, че било лагер-главина и се сменя всичко, не само лагера. Съответно офертата ми за лагер-главина е 390лв и се сменят и на 2-те колела. Тоест 900-1,000лв за 2 лагерчета с труд, което е соленко. :)

 

Поздрави

Редактирано от pepoz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дори да не е лагер-главина, как ще го избиеш на място?

 

Здравей,

 

Признавам, познанията са ми ограничени. Затова и задавам така въпроса. Беше ми странно защо се продават само лагери отделно ако те се сменят само комплект.

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Признавам, познанията са ми ограничени. Затова и задавам така въпроса. Беше ми странно защо се продават само лагери отделно ако те се сменят само комплект.

 

Поздрави

....няма такова нещо, само лагери не може да се продават, не са за този модел според мен,върви заедно с главината и греивната за АБС-а.....тази цена е доста височка,по спомен преди повече от един месец сменявах точно на такъв и цената му беше доста по ниска......тази цена е за лагер на Паджеро 4, а двете нямат нищо общо......ако искате, мога да проверя утре за точна цена ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,на същия модел сменях само че преден лагер.Ако и от зад са същите сменят се, но на преса.И на мен не ми се даваха много пари и за това си взех само лагери.

Сега проверих в Ибей и там за задни се продават само в комплект с главината,а за от пред има и само лагери.Но не доумявам тази цена от хиляди левове за две главини които струват 140 евро двете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отпред могат да бъдат сменени само лагерите, но отзад се сменя цялата лагер главина, понеже външната черупка на лагера е самата главина.

Сигурно може да се преправи със сменяем лагер, ама и руснаците не съм открил да са го правили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

....няма такова нещо, само лагери не може да се продават, не са за този модел според мен,върви заедно с главината и греивната за АБС-а.....тази цена е доста височка,по спомен преди повече от един месец сменявах точно на такъв и цената му беше доста по ниска......тази цена е за лагер на Паджеро 4, а двете нямат нищо общо......ако искате, мога да проверя утре за точна цена ......

 

Здравей колега, ще съм благодарен ако провериш. Намерихме с приятел и варианти по около 100лв лагер-главина, но не паснаха и в момента съм в изчакване.

Та лагер-главина на задно колело с ABS гривна и 4-ри дупки. Мерихме го и излезе 114мм. Lancer-a е 2004год CS3A 1.6i 98к.с. седан.

 

Благодаря ти предварително :icon_thumbup:

 

...

Да, видях го в последствие. Вече ми е ясно. Благодаря ти за разяснението :)

Редактирано от pepoz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, ще съм благодарен ако провериш. Намерихме с приятел и варианти по около 100лв лагер-главина, но не паснаха и в момента съм в изчакване.

Та лагер-главина на задно колело с ABS гривна и 4-ри дупки. Мерихме го и излезе 114мм. Lancer-a е 2004год CS3A 1.6i 98к.с. седан.

 

Благодаря ти предварително :icon_thumbup:

 

 

Да, видях го в последствие. Вече ми е ясно. Благодаря ти за разяснението :)

....ще проверя утре, дано не забравя, ако нещо пък забравя, звъннете ми по телефона, или на ЛС......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...