Премини към съдържание

На море...


Препоръчано мнение

Аз сам от 10 август в отпуск и едва ли ще мога да дойда,но ако по някакво стечение на обстоятелствата имам възможност 100 % ще дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Пожелавам ви прекрасни отпуски и незабравими седмици на море, мили колеги!

Аз ще видя (Балтийско) море чак през Октомври, когато ще ходя в Полша на концерт на любимата ми група.

За един ден в най-добрия случай.

Поздрави от Бррррррррррр!но - тук е кучи студ сега и даже за басейн не става :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз също ще ходя след 10 август на море, тъй че и аз няма да мога да присъствам. Приятни мигове и приятно море на всички. Вярвам, че след края на август всеки ще има какво да разкаже и какво да покаже и предполагам, че като се съберем на една среща през септември /а съм сигурен, че такава ще има/ всеки ще има с какво да се похвали. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В началото на септември ще празнуваме Рождения ден на клуба.

Но нищо не пречи, както написах по-горе, да си направите морска Мицубиши среща и след 10 август. :sunrise2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Морска среща звучи супер, но за жалост трябваше да изтегля морето тази година (от 17.06-27.06) , заради концерта на Стоунс в Белград (14.06) и най-вече заради започването на могъщ ремонт на жилището , та август е твърдо "на тръстиката" за мен :(

Пожелавам ви страхотно изкарване на морската среща...то няма и как да е иначе .....готини хора, с готини коли на готино място :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок Първа среща 04-08-2007 ? Слънчев бряг? Ако там, място на срещата ????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Морските колеги, моля малко по-сериозно. Ще бъдате домакини а не сте определили мястото. Няма време :icon_n_shutup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Морските колеги, моля малко по-сериозно. Ще бъдате домакини а не сте определили мястото. Няма време :icon_n_shutup:

 

Среща на друга дата ще има ли ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа нещо по отношение за място на срещата очертаваща се за 04.08.2007 както е предложението за към 19 часа.

Малко късно вземам отношение по темата, но проблема е със свободното време. Значи като бройка може би ще сме около 15-20 човека /въпреки че не съм броил точно кой е заявил че ще дойде/.

 

Въпроса е за подходящо място т. е. заведение за хранене и възможност да се спре наоколо. Също така за селището, където искаме и може да стане това. От Бургас до Сл. бряг и Свети Влас - единствено мога да уредя нещо за Бургас. Пробвах за Св. Влас - там мой добър познат има заведение за хранене, никаква възможност - изобщо не си позволявали да запазват маси още по вече като разбра за колко примерно човека става въпрос и ми каза че едва ли не от обяд трябва да събира свободни места - заведението им е оборотно и винаги пълно и да има празни маси е абсурд.

Между другото по аналогичен начин стоят нещата за през сезона на по вечето курортни места. Имам предвид за прилични места, където неприятните изненади да ги няма. За Бургас е сравнително по спокоино и възможноста е доста по голяма. Така че ако надделява виждането на колегите за Бургас мога да уредя да бъдем на приятно място, единствено ми е необходимо да знам броя на желаещите.

И това разбира се ако няма по-добро предложение от някой друг.

Е ми казвайте колеги, че и време няма много.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Бургас мястото е механа "Теньова къща", приятно място с добро обслужване, разнообразно меню и добри цени. Намира се в ж. к. Славейков или на 150 метра западно от хотел "Мираж", а този хотел е на входа на Бургас от София - всъщност точно до второто кръгово движение. За това заведение наплива също е голям и до утре до обяд трябва да отговоря на управителката дали ще сме там за да се запазят места.

 

Отвори се и една възможност за Слънчев бряг. Става дума за бистро "Кондор", намира се в центъра на комплекса и е точно до Пощата. Много вървежно заведение с богато меню и цените са дори по ниски от Бургас. Познавам се със собственика и ми обеща, че няма проблем да ни запази места за събота - трябва да се знае за колко човека и час на събитието.

 

Ами колеги казвайте за къде са предпочитанията, и двете места са супер само дето в Бургас е по спокойно а в Сл. бряг е малка лудница в момента, че дори и за колите ще е проблем да се спират там. Предварителни заявки за меню не са необходими, обслужването е експедитивно. Единствено ми е необходимо да знам бройката. Надявам се всеки който има възможност като време да дойде, да каже своевременно за да мога да се обадя. Хубаво е това да стане до утре на обяд примерно.

Мисля си за анкета да се прави, но няма време.

 

Моля за активност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И двете са добре, но се опасявам, че малко позакъсняхме с организацията.

Ще се търсим на място. В Слънчев бряг е много голяма лудница, като че ли в Бургас е по-добре.

Надявам се да се намерим и да организираме на място, така че Велико не се ангажирай повече. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит - по добре е в Бургас...............там къде Мали е посочил, просто в Сл. бряг е лудница сега и няма да има възможност да се организира нещо...........бих искал и е доста подходящо заведението Ханска шатра ,което е над Сл. бряг, но те отказват резервации и е кофти ........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега тръгвам към Бургас :icon_dance: :drive:, звънкайте или пишете къде сте! Имам нет почти навсякъде!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги който вече е в района около Бургас, има уговорка направена да се видим в механа "Теньова къща" за днес в 20.30 часа. Както бях писал по нагоре, намира се в к/с Славейков до бл. 62 или от хотел "Мираж" е на 150-200 м. Ако някои има затруднения с намирането да ми звънне - 0888 221737 Велико.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Юли изпуснахме срещата :icon_crying: бяхме в Бургас към 17:00ч, но си тръгвахме от морето :icon_crying: и късно разбрахме за срещата, но другия път.

 

А снимки от морето утре или в понеделник ;) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че пускам 2 съобщения едно след друго, ама не мога да си едитна старото :icon_blush:

 

Никой не разказва за морската среща... Или може би хората още не са се върнали :) :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Верно че никой не е писал за срещичката. Ами бяхме само 10 човека, срещнахме се в това заведение дето съм писал по горе. Явно по вече хора на едно място и в едно и също време трудно могат да се съберат. Всеки си е планирал през различни дни да ходи на море.

А иначе видяхме се - хапване, пииване :drinks: , по малко приказки :icon_n_gathering: и за няколко часа време толкоз.

Малко снимки също има, но те са в Big Boss, само той носеше фотоапарат ...като се прибере от дъждовното море ще ги покаже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми така става, когато всичко се прави в последния момент, защото ако срещата беше уговорена на 3-ти, а не в деня на самата среща, можеше повечко хора да се съберат.

 

....

Чакаме снимките :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не успях, имах доста работа и цял следобед си прекарах на главната при х-л Бургас! :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Верно че никой не е писал за срещичката. Ами бяхме само 10 човека, срещнахме се в това заведение дето съм писал по горе. Явно по вече хора на едно място и в едно и също време трудно могат да се съберат. Всеки си е планирал през различни дни да ходи на море.

А иначе видяхме се - хапване, пииване :drinks: , по малко приказки :icon_n_gathering: и за няколко часа време толкоз.

Малко снимки също има, но те са в Big Boss, само той носеше фотоапарат ...като се прибере от дъждовното море ще ги покаже.

 

 

Велико, все пак 10 души не са малко за такава среща. Надявам се сте си изкарали пак добре. Наистина е много трудно да се съберат повечко хора на морето - както каза и ти, всеки си е направил предварително план кога да посети черноморието.... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До края на лятото има още доста време. И все пак който си е планирал да дойде по късно насам може да стане и следваща мини среща. Пък и дори за по кафе или биричка, който е наоколо да свирка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...